Мнения: 1
Теми: 0
Член от: 2013-09
Репутация:
0
и аз имам същия проблем като "karakolevan" , дали някой може да удари едно рамо и да каже какво да направим!?
Мнения: 76
Теми: 2
Член от: 2012-11
Репутация:
0
Устройства: Samsung J7 Black 2016
Аз също имам проблема , от първия път като инсталирам сугик или иго се свързва и после повторя ли край няма позициониране нищо , единствено само GoogleMaps работи и това е.... незнам защо.
П.С На игото който ползва , с едни добавки в сус , намира вече гпс сигнала , обаче кофтито е че показва че вижда кам 14 15 сателита а се закача за 5?
Samsung J7 Black
Мнения: 19
Теми: 4
Член от: 2011-05
Репутация:
0
Здравейте колеги от форума.Имам голям проблем с едни самсунг тренд.На баща ми е отскоро и иска навигация,защото неговия джпс нещо се прецака и сега иска да му сложа навигация на тела,че ще пътува след няколко дни извън БГ.Много различни версии на iGO сложих и все един и същ проблем имам.Докато не е включен GPS на телефона програмата работи,може да разгледаш настройки и карти и т.н.,но когато включиш GPS започва проблема - до 7-8 секунди и iGO се изключва и пак така,без GPS работи като програма и като го включиш всичко свършва.Върнахме му фабричните настройки,защото телефона не е от БГ и незнам какви настройки е имал,но ефект нямаше.Помагайте ако можете,че се ядосвам вече мн на тоя телефон.Благодаря Ви много.
Мнения: 35
Теми: 0
Член от: 2011-11
Репутация:
64
Провери в sys.txt в раздел [GPS] дали няма ред protocol=nmea, ако има, изтрий го или му сложи отпред знак ;
Мнения: 1 507
Теми: 81
Член от: 2012-01
Репутация:
329
За извън бг бих ползвал Навигон в5.1.0
Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256
Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512
Мнения: 3
Теми: 0
Член от: 2013-03
Репутация:
0
аз от вчера съм с навигатора,за сега дава всичко точно и хваща сателитите на 5-тата сек.пробвах няколко пъти с иго различни версии но там изобщо не ми хваща сигнал никакъв.тел. е inew v3 с чип на медиатек.пробвах и със сиджик и той работи перфектно.иго-то го ползвах 1 г на zte blade III и нямаше проблеми.на този обаче нито 1 сателит не хваща
Мнения: 52
Теми: 1
Член от: 2012-02
Репутация:
0
Някой би ли ми казал защо Примото се опитва да ме обърка. Пуснах го от от Видин до Русе и обратно и в населените места е пълна простотия. Не ми казва да карам на право по главния път, а постоянно ме кара да завивам по второстепенни калдаръмени улички и да се въртя в обратни завои и т.н. В Лом на кръговото ми вика 4-тия изход и ме изкара към Козлодуй, а му бях задал през Вълчедръм, което като гледах после май се пада 3-тия изход. Направо ужас некъв.
Redmi Note SD->Redmi Note 3->Redmi Note 10 Pro
+ Redmi 7, Redmi Note 4X, Redmi Note 9
Мнения: 52
Теми: 1
Член от: 2012-02
Репутация:
0
getzov написа:freako написа:Някой би ли ми казал защо Примото се опитва да ме обърка. Пуснах го от от Видин до Русе и обратно и в населените места е пълна простотия. Не ми казва да карам на право по главния път, а постоянно ме кара да завивам по второстепенни калдаръмени улички и да се въртя в обратни завои и т.н. В Лом на кръговото ми вика 4-тия изход и ме изкара към Козлодуй, а му бях задал през Вълчедръм, което като гледах после май се пада 3-тия изход. Направо ужас некъв.
Я си виж настройки на маршрут, кои пътища са отметнати, не виждам да е друг проблема.
Магистрали, винетки, еднократна такса, фериботи, еко маршрут са отметнати.
В настройки на визуално напътствие имаше отметка и на "предложи съвети при обход" сега я махнах
В "трафик", "настройка на отклонение от трафик" има и "предложи обход ако спестява над 20мин" сега го вдигнах на 60мин
Redmi Note SD->Redmi Note 3->Redmi Note 10 Pro
+ Redmi 7, Redmi Note 4X, Redmi Note 9
Мнения: 86
Теми: 2
Член от: 2011-10
Репутация:
18
Сложи настройка на маршрут "лесен".
Мнения: 181
Теми: 1
Член от: 2011-04
Репутация:
7
Или използвай картата на ТТ. Тя не е толкова подробна за малките градчета и те кара по главните им пътища.
Sony xperia М2, Microsoft Luimia 535
Мнения: 52
Теми: 1
Член от: 2012-02
Репутация:
0
Мерси, ще пробвам август като ходя пак на там как ще е на "лесен" и ако не ще сменям картата
Redmi Note SD->Redmi Note 3->Redmi Note 10 Pro
+ Redmi 7, Redmi Note 4X, Redmi Note 9
Мнения: 86
Теми: 2
Член от: 2011-10
Репутация:
18
Информация от мен отпреди 5 дни: Шофирам си от Будапеща към Русе и изведнъж в някакво градче навигацията изписка да се отклоня от главната улица. Направих го и след малко се върнах на нея през странични улички. Оказа се, че съм забравил да сложа настройка за "лесен" маршрут, когато правих варианти за връщане към България. Разгледах маршрута и видях, че и през други населени места ще ме прекара така. Промених настройката и после всичко си беше наред. Не че не зависи от картата, но мисля, че в случая трябва да се пипне само опцията за тип на маршрут.
(Последна редакция: 2014-05-08, 18:40:01 от
pano_ninio.)
Мнения: 181
Теми: 1
Член от: 2011-04
Репутация:
7
Е като е на опция "бърз" от какъв ч*п ще те прекарва през малките улички да губиш време. През тях по-бързо ли ще стигнеш?
Sony xperia М2, Microsoft Luimia 535
Мнения: 181
Теми: 1
Член от: 2011-04
Репутация:
7
Така е.И аз го проверявам всеки път. От Бургас до София( Пирогов) HERE и TT ми изчертаха коренно различни маршрути. Първата по улици и улички, втората прав път по булеварди. Интересното е, че Сиджик с ТТ и Айгоу с ТТ ми изчертаха един и същ маршрут. Затова едната е с карти на един другата с карти на друг производител и винаги сравнявам.
Sony xperia М2, Microsoft Luimia 535
Мнения: 126
Теми: 0
Член от: 2011-03
Репутация:
12
Здр на всички от форума имам следния проблем, купих телефон от китаи когато гокупувах преди 5 месеца продавача ми обясни че гпс в европа няма да работи трябда се сложат някакви програми.
Когато инсталирам иго ми дава последна лолализа в китаи и изписва че за еропа няма мамерени сателити а игото е с наи новите карти за българия и европа.много ще съм благодарен ако можете дапомогнете
Huawei mate 20 pro Huawei p40 pro
Мнения: 1
Теми: 0
Член от: 2014-07
Репутация:
0
При моя самсунг GPS работи нормално най-много 10 минути след което телефона загравя ужасно много, телефона губи сигнала и отново се охлажда. Ако го пусна наново след като се е охладил е ОК. Не мога да разбера само по 10 мин ли е предвидено да издържа!? :mad: дали софтуерен ъпдейт ще ми свърши работа ?
Мнения: 3
Теми: 0
Член от: 2013-02
Репутация:
0
Добър ден на всички.С igo primo съм на sgs3 от около месец насам спря да ме предупреждава за камерите стигнах до там да го върна към фабричните настройки и като не знаех ми изтри всички фаворити ако някой може да помогне ползва се в испания.Искам да си оправя предупрежденията за камерите и POI точките.Преди ми показваше камерите на картата и това изчезна.Благодаря.
Мнения: 25
Теми: 0
Член от: 2012-01
Репутация:
9
Да се запиша и аз с един проблем, а пък ако може някой да помогне- няма да се разсърдя
Наскоро се сдобих с това:
http://www.aliexpress.com/item/6000B-Car...77091.html Беше люта тридневна борба ,докато го приведа в "европейски" вид, понеже пристига с инсталирана тяхна китайска навигация,която тук не върши работа.Като и да е успях да кача iGo primo 2.4 и Navitel Navigator.Пробвах и Garmin StreetPilot ,но може би защото резолюцията му е само 480х272 не ми се получи.Като цяло навигацията работи прилично,но веднага забелязах че отчита неправилно скоростта на движение(х2).Ако се движа с 90км/ч на дисплея ми показва 180км/ч.Променях настройки в програмата(iGo) но се оказа ,че и при другата положението е същото.Та въпроса ми е дали има някой идея къде може да се бръкне и да си дойде всичко на място? Благодаря!!! :bow:
Xiaomi Mi2S 2/32 -> RedMi2 2/16 -> Mi4C 3/32 ->Mi8 6/64