Оценете темата:
  • 17 гласа - средно 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт

Така ва опция имаш ли някъде в настройките? [Изображение: 76a4675fcf152c20.png]
Цитирай
Аксесоари

След 4.2.2 някой поглеждал ли е в подменюто "инстументи за калибриране" да клавиатурата, ,която се появява му е нормална или е адски малка и в долният ляв ъгъл?

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

http://pocketnow.com/2013/08/03/android-...-4-htc-one
Еха. Дали няма да ни освежат Big Grin
Цитирай

Това е за google edition, тоест чистия Андроид Smile Има доста време за стоковия със Сенс Smile
Цитирай

[note=]Колеги, за всички ни е добре дошъл всеки един ъпдейт. Намалете спама, ако обичате за да не се заключва темата! Ако не намирате ваше мнение, то търсете в изтрити теми/изтрити мнения от теми. Спамът ще бъде преместен там.[/note]

Наполеон може да е изглеждал дребен по нощница пред леглото на Жозефина. Но в барутната буря при Аустерлиц той съвсем не е изглеждал дребен.
Цитирай

Този раздел те не го виждат колегите Wink
Цитирай

Днес си взех HTC One от Виваком и като проверих за ъпдейт имах само някакъв 4-5мб. Мислих си че всички вече са получили 4.2.2 ? Явно не е така ? Има ли някой друг който не го е получил ?

hTC One
Цитирай

niksss написа:Днес си взех HTC One от Виваком и като проверих за ъпдейт имах само някакъв 4-5мб. Мислих си че всички вече са получили 4.2.2 ? Явно не е така ? Има ли някой друг който не го е получил ?
След малкия ъпдейт провери ли пак ?

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
Цитирай

След малкия идва големият ..... Smile Просто провери Smile
Цитирай

Същата ситуация с червения One на жената. Мислех ,че ще е с 4.2.2 (FA36) ,ама цЪ Sad Първо дойде малкият ъпдейт,след минута и големия Dance
Цитирай

Проверявам през 5 минути Sad Няма нищо ! Ще изчакам 1-2 дни и най-вероятно ще отключвам bootloader-a и ще флашвам нещо, въпреки че не исках.

hTC One
Цитирай

Ако ъпдейтнете до 4.2.2, версията на буутлоудера се вдига на 1.54 и после няма S-OFF и отключване по темата!

Наполеон може да е изглеждал дребен по нощница пред леглото на Жозефина. Но в барутната буря при Аустерлиц той съвсем не е изглеждал дребен.
Цитирай

Значи ако сложа 4.2.2 не мога да отключа буутлоудера ? S-OFF не ми и трябва, но все пак е гадно ако стане така.
Един приятел ми каза че като е направил hard reset на телефона и му е излязъл ъпдейта. Възможно ли е това ?

hTC One
Цитирай

след актуализиране с 4.2.2 рам ми стана 1.5гб!! идеи някакви?

LG G4
Цитирай

Мисля че блинфиида дърпа 500 мб
Цитирай

И преди ъпдейта е било така Smile Останалото до 2 ГБ е заето от системата Smile Няма проблем Smile
Цитирай

мерси за информацията.преди ми показваше 2гб. сега 500 мб не се виждат но системата си ги гълта.

LG G4
Цитирай

При мене никога не е показвала 2 ГБ Smile Говоря за отчитането при една и съща програма Smile Така е при One X, и при Сензацията , и при всеки Андроид Smile
Цитирай

Така е при всички. При SGSII - има около 800Mb, в зависимост от кернела може повече, може и по - малко, SIV - 1.78Mb има на разположение за използване от ОС и приложения.
Цитирай

Къде го гледаш това 1.5? При мен в Hardware Information 2GB си показва все още.

jordan40 написа:след актуализиране с 4.2.2 рам ми стана 1.5гб!! идеи някакви?
Цитирай

В Hardware information няма начин да не показва 2 ГБ, но си свали някоя програма, която показва моментното ползване на рам и ще видиш истината Smile
Цитирай

боби свалих програма пак показва 1.5 гб.обаче в hardware info си е 2гб.гледах в htc forum отговори на разработчици :нормално си е така.а паметта ягледам от приложенията работни и така

LG G4
Цитирай

Разбира се , че е нормално Smile Същото е паметта не е 32 ГБ, а 26 ГБ видими за нас и използваеми от нас Smile
Цитирай

Имаме си нов ъпдейт,който оправя проблема с Гугъл клавиатурата.Току що го изтеглих.

HUAWEI MATE 9 MHA-L29
Цитирай

Какъв е бил проблема с клавиатурата ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 6 гост(и)