Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Modern Combat 5 Blackout
#76

Добре как се инсталира? Изтеглих и двата файла и после играта crashва..
Цитирай
Аксесоари
#77

Въпросче: на тези кракнати апк дето ги ползвате сега Multiplayera работи ли?
Цитирай
#78

На Нексуса не мога да променям графиката и стои на оптимал. На айфона изглежда в пъти по-добре ;(

Google Nexus 5 32G Black (Stock Rooted + franco.Kernel + Xposed)
Apple iPhone 5S 32GB Space Grey
Цитирай
#79

Тегля апк и кеш и после? Пробвах да инсталирам апкто и да сложа келе в една папка с апкто, но не стана
Цитирай
#80

Кешът трябва да е разархивиран и копиран в Android/obb.

Xiaomi 11T Pro 256GB Moonlight White
Xiaomi Mi 11 256 GB Midnight Gray
Honor View 20 128GB Sapphire Blue + Honor MagicWatch 2 42mm Agate Black
Цитирай
#81

Добро утро Smile Изтеглих апк и кеша които колегата по назад даде в директен торент линк и ми върви повече от добре.Не забива,графиката е уникална,когато им забивам ножа направо им виждам зениците на очите.По дефолт си стои на оптимал и си казах това ли е макса,но като влязох в настройките видях,че може и още и сега играя на макс.Превъртял съм всичките поредици сега остана тази и лично при мен на моя телефон това е най-добраа графика,незнам защо при вас е така гадна.С HTC One M7 съм.Мога да кача скреен но сайта,ще го компресира
Цитирай
#82

Добре защо на мен започва да зарежда и след секунда ми изкарва "за съжаление ..... спря".
Това ми го прави на всички игри, само на една досега не го е направило. :capitulation:

LG G2-CloudyG2_3.3-Dorimanx-V7.5-LP: LG G4/Huawei honor 8/Huawei Mate 10 Pro,Huawei Mate 20 pro. 
Цитирай
#83

искам да попитам как да отключа чаптар 4?минах всичко друго
Цитирай
#84

suffer34 написа:Добре защо на мен започва да зарежда и след секунда ми изкарва "за съжаление ..... спря".
Това ми го прави на всички игри, само на една досега не го е направило. :capitulation:

Това ми го направи и на мен първия път като я дръпнах от apkmania.com но една-две страници назад колегата е дал директен торент линк от там я свали няма да имаш ядове
Цитирай
#85

Angel
degman написа:Да, работи и не само тази от плея.
Мерси!Работи!

Samsung Galaxy s24Ultra5G 1TB
Цитирай
#86

Като пусна чаптар 3 зарежда и ме изхвърля от играта.Знаете ли какво да правя?
Цитирай
#87

Сега и аз ще сваля играта от Руския сайт.... да видим на THL T11 дали ще работи :thumbup:
Цитирай
#88

Благодарение на Peshew играта тръгна, но сега друг проблем.. Някой знае ли как да направя така. че процеса на телефона да го имам и на таблета, защото не става да се конектне facebook.. Има някакъв бъг..
Цитирай
#89

Като си я купиш може и да се кънектне. Хайде като ползвате такива версии се замислете малко!
Цитирай
#90

Бахти лошия. Можеше да го кажеш спокойно + това няма логика да не мога да се кънектна..
Цитирай
#91

Ми не, не съм лош Smile Заради слагане на модната версия на смотания асфалт 8 ме баннаха :rofl: и сега няма оправия. Само като пример ти го давам какво може да се получи от лекувани версии Smile
Цитирай
#92

Добър пример, писна ми от банове.. ще очаквам значи..
Цитирай
#93

Не само Геймлофт, ами Близард примерно (Диабло 3 сингъл плейъра е онлайн...) го практикуват този онлайн модел за да следят за пирати. Затова, според мен, с кракната версия може да очаквате най-много сингъл плейър, но не и мулти - ако искате мулти ви съветвам да изчакате играта да я намалят (както правят с всички останали) на 1.50 лв. и да си я вземете.

Все пак 1.50 е половин литър кола или едно кафе - аз лично с удоволствие ги давам за една игра, която хората са правели месеци наред...

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай
#94

miromir2217 написа:Не само Геймлофт, ами Близард примерно (Диабло 3 сингъл плейъра е онлайн...) го практикуват този онлайн модел за да следят за пирати. Затова, според мен, с кракната версия може да очаквате най-много сингъл плейър, но не и мулти - ако искате мулти ви съветвам да изчакате играта да я намалят (както правят с всички останали) на 1.50 лв. и да си я вземете.

Все пак 1.50 е половин литър кола или едно кафе - аз лично с удоволствие ги давам за сметка на една игра, която хората са правели месеци наред...
След този пост изтеих играта и от таблета и от G2ката. Ще чакам намаление или просто ще си я купя така
Цитирай
#95

някои знае ли дали ще я има играта в гамелофт сайта,защото сега иска да се направи ъпдаита и няма мърдане
Цитирай
#96

Махни го този сайт на глъмлофт, аз изгубих 5 игри от там след като им се срина системата, хакнаха ги или все тая - отлетя ми акаунта заедно с игрите които бях купил..... Важното е че тяхна игра освен на промоция и само от Google Play ще си купя. То не че има нещо което да си заслужава реално, но те съветвам да ползваш или лекувани версии или само от Google Play - иначе НЕ Wink
Цитирай
#97

е добре обаче как се купува от плейа гледам,че иска имена пощенски код и такива работи.Карта имам ама тези работи трябва ли да се попълват?
Цитирай
#98

Ми аз съм си попълнил адреса, пощенски код май на София сложих..... Това май няма толкова значение. Има тема във форума точно за такива неща, ако ти се занимава чети - намира се в първия раздел мисля Wink
Цитирай
#99

Вчера стигнах средата на чаптър 5 и спрях играта след 1-2 часа като се я стартирах още вначалото ми излезна Update преди можех да го махам сега не и като дам Update ме прехвърля в googleplay обаче няма актуализация дава деинсталация и отваряне и така всеки път като я стартирам :coffee: :coffee: Sick :capitulation:
Цитирай

Мнението точно над твоето има отговор на въпроса ти
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)