Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Modern Combat 5 Blackout

Може ли линк към кракнатата версия?
Цитирай
Аксесоари

Заповядай:
http://play.mob.org/game/modern_combat_5.html
Цитирай

Пробвах от тук, но не става. Тегля датата и апкто и ги слагам апкто в телефона и датата в обб и ми зарежда геймлофт и ми пише Modern Combat 5 спря..
Цитирай

До онзи ден вървеше. След това ъпдейтнах телефона до  5.0.1 и вече играта не върви. Някакви предположения?
Играта е купене не е пиратска.
Цитирай

Чакаш тия от глъмлофт да я ъпдейтнат. Иначе хард ресет и инсталиране на чисто преди това.
Цитирай

И след ресет не бачка. Някой друг с подобен проблем?
Цитирай

Gameloft равно на Ubisoft, какво означава това? Бъгове...
Изчакай ъпдейт, дано я оправят.

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай

Предишният епизод пак си го бях купил, и така гадно сечеше.
Свалих си кракната версия, нямаше проблем. Как стават тия неща?
Цитирай

Версията която си си закупил, същатата ли е като кракнатата?
Понякога кракват стари версий, и осират новите официални.
Разработчици, кво да ти кажа Smile

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай

Съфорумници, аз съм с LG G3 32GB (3GB RAM) и играя MC5 (закупена от Плей Стора) на оптимални настройки, но на някой нива просто толкова сече, че не може да се играе, на други горе долу добре, а се съмнявам хардуера на телефона да не може да я носи Smile 
Може и да е от лолипопа (с официален съм), но пък MC4 върви повече от перфектно в момента... може би и заради хиляди фиксове Smile Някой друг с такъв пърформанс проблем?
Отделно от това, в сравнение с MC4 управлението е направо отвратително.

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай

Скоро играта от платена ще стане F2P. Gameloft предприемат тези "мерки" за да направят играта по-достъпна и популярна. За мен е ясно, че и заради това, че чрез premium модела ще печелят по-малко от това играта да е freemium и да е горе долу по системата pay 2 win.
Какво се въвежда след ъпдейта (наличен вече за iOS)? Енергия която свежда лимит на играене на мисиите в играта. Система за кредити за плащане на продукти в играта. И естествено силно увеличаване на IAP. Освен това се добавят много класове и оръжия.
Какво става с хората закупили Modern Combat 5? Пoлучават клас "ветеран", получават 200 кредита и безкрайна енергия. Също и разни "други облаги".
Играта все още е платена.
Аз лично като човек закупил играта съм изключително недоволен и симпатизацията ми към Gamelfot спадна още повече. Вече изпитвам крайно недоверие към тази фирма!
Цитирай

Пълна глупост! Не останаха вече добри игри, които да не са по модела  pay 2 win. С тези кредити, енергии, премиум оръжия и т.н. удоволствието от играта си заминава. Все ми е тая дали ще имам 200 кредита, безкрайна енергия и т.н. предпочитам ако трябва и 20 лева да платя еднократно вместо да им наливам пари и да чакам да ми се зареди енергията.

D_coffee
Цитирай

Разбирам негодуванието ти mitko1pr, но малко си противоречиш Big Grin - "предпочитам да платя 20 лева, вместо да чакам да се зареди енергията", а ако си си закупил играта, няма да имаш енергия. В такъв случай, закупи си играта преди да мине ф2п и си играй безкрайно Smile

Все пак тази игра има нужда от голяма оптимизация на прозиводителността и контролите (много по-зле се управлява от предишната част). Но естествено, първо трябва да оправят машината за пари, пък другото няма значение.

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай

Не съм се изразил правилно. Имах предвид, че по принцип предпочитам да платя повече вместо играта да е  "уж" безплатна.Нямах предвид точно тази игра, а всички други, които са по този модел или ще станат в бъдеще. Smile Иначе аз МС 5 съм си я закупил отдавна, така че тук енергиите и премиум оръжията не ме бъркат особено. 

D_coffee
Цитирай

Вече върви на android 5 дори са е пуснали безплатно.
Пълно е с лами и правя по 30 фрага Smile))
Цитирай

(2015-03-31, 09:00:34)Ghost написа:  Вече върви на android 5 дори са е пуснали безплатно.
Пълно е с лами и правя по 30 фрага Smile))

браво аз все се случвам да играя срещу хора 60-80 ниво а аз съм малко ниво
Цитирай

Аз съм ветеран 70-ти левел.
Цитирай

Редно и е да ми сече на LG G3 16 gb с Lollipop ?
Цитирай

Редно ли е - не, не е редно. Така ли е - да, и на моето LG G3 сече (не навсякъде, ама не е гладко като MC4).

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай

Не знам на S5 със лолипоп не сеча грам и на ноут със със киткат не сече
Цитирай

(2015-04-17, 15:09:44)miromir2217 написа:  Редно ли е - не, не е редно. Така ли е - да, и на моето LG G3 сече (не навсякъде, ама не е гладко като MC4).

 Като позагрее, може би.

(2015-01-18, 23:29:27)mitko1pr написа:  Здравейте, какво ще кажете да си направим един squad на хората от този форум играещи MC: 5 Blackout?

Аз съм за Smile

Samsung Galaxy S7 + Huawei P8
Цитирай

Може ли някой по-развит да погледне chapter 6 4-тия level с оня бос, не мога да го мина, хората дето ми излизат с оръжия не мога да ги убия, стрелям, стрелям не умират, а оръжието ми е доста опнато, а гледам един клип в youtube от 2013-та го мина за 10 Мин и ги убива набързо, дали това е бъг, само с оръжието не мога да ги убия, иначе с граната или нож умират лесно

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)