Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dungeon Hunter 2 HD

Ще ти дава FC - пробвал съм хиляди начини - единствения вариант е да се простиш с 2 и 40 Sad
Цитирай
Аксесоари

Аз доколкото разбрах и платената версия не работи на ICs и JB.

Не ми се занимава заради една игра да сменям цял софтуер...

XPERIA XA
Цитирай

От личен опит - работи
Цитирай

Вчера прегледах,но специално за Arc S нямаше версия в уебшопа.Тоест,ако избера друг телефон е 50 на 50.

XPERIA XA
Цитирай

Малко да съжиявя умрялата тема.

Има ли варианти да я цъкаме на ICs,JB,KitKat,Lollipop или играта остана в историята.

Някаква носталгия ме е хванала че съм играл всичките без тази,а първата част ми е най-любима.

Телефона за който я искам е Xperia M2 Big Grin

XPERIA XA
Цитирай

(2015-01-15, 21:55:32)diw4k написа:  Малко да съжиявя умрялата тема.

Има ли варианти да я цъкаме на ICs,JB,KitKat,Lollipop или играта остана в историята.

Някаква носталгия ме е хванала че съм играл всичките без тази,а първата част ми е най-любима.

Телефона за който я искам е Xperia M2 Big Grin

На jb и ics върви със сигурност - тествал съм я, но закупена и не съм сигурен коя точно crack-ната версия, ще работи. На kitkat и lolipop не съм тествал.
Цитирай

Някой ако може да даде работещо апк или нещо ще е добре. Изтеглих едно апк,оставих го да си дръпне кеша,но след интрото играта крашва.

С кит кат съм

XPERIA XA
Цитирай

DH 5 може да има следващата седмица или може би само някакви новини, ако се окаже вярна информацията.

Устройство: Квото падне
Не отговарям на ЛС свързани с тематиката на Форума
Цитирай

И аз така видях Smile Стискам палци

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай

Мене тая ми се цъка.Просто си е класика .4 я цъках на компа с блустакс ,стгинах всичко на макс и ми стана скучна.
3 е просто нескопосана ,не ми се играе изобщо.

Остана единствено тази която не съм играл .

XPERIA XA
Цитирай

Знам,че темата е малко стара, но найстина играта е много добра превъртал съм я старата N8-ца и определено ми беше харесала доста и според мен следващите малко са ги по-развалили и не са чак толкова интересни. Тези дни, ако я намеря ще я тествам на Galaxy S3 с Android 6.0.1, а пък, ако не стане явно, когато ми се доцъка ще се наложи да я играя на N8-цата.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)