Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dungeon Hunter 2 HD
#26

И на мен ми дава force close |-((((( :mad: :mad:

Intel Core i5-4690K | Asus Maximus VII Hero Z97 | EVGA GTX 780 SC ACX 3GB | Corsair Vengeance Pro 8GB
WD 1TB | Crucial MX100 256GB SSD | Corsair RM750 | NZXT H440 | Windows 8.1 Pro
Цитирай
Аксесоари
#27

Играта не сейва и не се затваря правилно. В някои моменти като сейвнете и ще ви изхвърли от играта. А даже не се е затворила правилно. Ще теябва да я спрете с таск мениджър или от manage applications.
Аз като казвам, че чакаме читави версии...ама мене никой ме не чува Smile .

HTC Desire, Pre-rooted Stock Froyo (2.10.405.2) with init.d modes
Цитирай
#28

Къде да запазя кеша ?
Цитирай
#29

На LG-то ми се инсталира версията за Acer и започва да сваля кеша, но се тегли много бавно.Някой, ако може да качи кеша за Acer тук за да тествам дали ще върви и на нашите по-слаби машини Wink

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#30

Кеша от пост 27 е за HTC Desire , Desire Z и Acer Liquid Wink

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
#31

Аз се оправих като се върнах на 2.2.1 Играта върви супер,нямам проблеми с затварянето или сейфовете.Всичко е на 6. :thumbup:

SE T310 -> SE T610 -> Siemens M65 -> Siemens S65 -> Nokia E50 -> Nokia N78 -> LG KS360 -> Samsung Galaxy S -> HP Pre 3 -> HTC Evo 3D -> Nexus 4
Цитирай
#32

дайте линк за кеша за самсунг галакси С ако мойе
Цитирай
#33

shegobieca написа:дайте линк за кеша за самсунг галакси С ако мойе
Може, в първият пост е от вчера.

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
#34

NoFate написа:Играта не сейва и не се затваря правилно. В някои моменти като сейвнете и ще ви изхвърли от играта. А даже не се е затворила правилно. Ще теябва да я спрете с таск мениджър или от manage applications.
Аз като казвам, че чакаме читави версии...ама мене никой ме не чува Smile .

При мен на Майлстон няма такива проблеми,даже да force close-на играта без да съм сейвал ,тя си запазва прогреса,дори телефона да ми забие,като рестартирам и пусна играта си помни докъде съм стигнал
Цитирай
#35

Нямам предвид, че не сейва. Просто не сейва правилно и на моменти, когато искаш да сейвнеш и играта крашва. После помни сейва, но за да пуснеш отново трябва да минеш с таск килър или да я затвориш правилно, щото при опит за стартиране дава FC.

HTC Desire, Pre-rooted Stock Froyo (2.10.405.2) with init.d modes
Цитирай
#36

При мен върви перфектно и съм с Галакси С.
Цитирай
#37

Я ударете едно рамо и при мен както на колегата с Xperia-та ми написа , че трябва да истегли 500+ MB и го цъкнах през Wi-fi , но тук от 10 минути не е мръднало.. нормално ли е да се сваля толкова бавно ?

Sony Z1 Lollipop 5.0.2
Цитирай
#38

Мда, нормално е. В много случаи не отчита правилно и статус бар-а не мърда.
Ако провериш големината на папката, която сваля, ще видиш, че нараства.

HTC Desire, Pre-rooted Stock Froyo (2.10.405.2) with init.d modes
Цитирай
#39

На мен също ми прави проблема с отчитането,а като сложих готовия кеш(след това сваля някакви 22 мб) ме изхвърля от играта.Мисля ,че не е от рам-та ,защото имам 300 мб свободна.

LG Optimus one Android 2.3.3
Цитирай
#40

И аз, тегля играта, слагам готовия кеш и след клипчето, показва ми началния loading screen и ме изхвърля без видимо обяснение.

This user is property of the Umbrella Corporation.        YouTube
Umbrella Corporation™ - our business is life itself.        Twitch
Цитирай
#41

На мен ми се наложи вчера да сменя рома,след което пак започна и мен да ме изхвърля след клипчето.Решението е следното,поне при мен:Като пуснете играта с включен нет ,тя нали си проверява там файловете ,има един екран "Verifying files".След него ме изхвърля.Грешката ми беше ,че след това си изключвах нета.Като ви изхвърли след проверката на файловете,оставете нета включен и пак пуснете играта.На мен така ми тръгна.Вече съм 14 ниво и играта е много добра !
Цитирай
#42

[video]http://www.youtube.com/watch?v=XDcqTLyxpJY[/video]

ЕДИТ: Оправих го благодарение на поста на Spook Smile

This user is property of the Umbrella Corporation.        YouTube
Umbrella Corporation™ - our business is life itself.        Twitch
Цитирай
#43

Здравейте на всички!
Нов съм в форум или по-точно регистрацията ми е нова, но чета от време на време форума, та проблема е че си свалих апк-то на самсунг тъй като нямаше апк за моторола, но знам че самсунг ползват същият видео ускорител като на моторола, вече 1 час чакам да се свали кеша на играта по въздушен път(wi-fi), но нищо не прави даже и не мърда бара който показва докъде се е дръпнал кеша, само седи на 1/4 напълнен и това.
Да чакам ли още или да дам кенсъл(cancel) и да не мъча машинката???

Motorola Defy OC@1Ghz@vsel54 Smile
Цитирай
#44

Кеша както съм писал на предишната страница, се сваля бавно, изчакай Wink

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
#45

Не можах да издържа и го изключих преди 10 минути, а го бях пуснал да се тегли и в 17:50 Sad

Motorola Defy OC@1Ghz@vsel54 Smile
Цитирай
#46

Малко бавно ми свали кеша през вифиту Smile ама си върви добре играта вече съм на картата в гората и е ок за сега Smile

Desire hd
Цитирай
#47

Благодаря много за играта Dance
Цитирай
#48

Кажете ми как да си я кача на motorolata>? Smile
Цитирай
#49

Привет,

играта върви перфектно на Xperia X10i 2.2 . Свалих версията за Galaxy S с кеша за PowerVR, тъй като ужасно бавно се сваля иначе от интернет. След като се сложи кеша, играта си досваля само 90 мегабайта, което става прилично бързо.
Самата игра върви много мазно, лесна е за управление и нямам проблеми с забивания, сейвания и други проблеми. От гледна точка на батерия - за 2 часа игра, батерията падна от 50 на 23 %, което е доста добре при толкова тежка игра.

-==- Samsung Galaxy S8+ -==-
Цитирай
#50

Дам да потвърдя и аз версията за Galaxy S върви много добре на DHD за справка нарочно качих нея тъй като версията на DU1 за Galaxy S също вървеше супер на ДХД а и изглеждаше по добре. Така че дърпайте тази за Galaxy-то при мен няма мулти с нея вероятно е нормално не зная. Върви идеално супер красиво зарежда супер бързо ( 4-5 секунди )

За справка играл съм играта на Iphone 3G да да знам че е много стар, играта зареждаше по 5 минути лагваше (не повече от 1 де ) и освен с warrior трудно се пускаше поне тази която имах забиваше постоянно с mage и не лоадваше нивото... без коментар тук не съм наблюдавал и видял никакъв бъг макар че е 1ва версия.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)