Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dungeon Hunter 2 HD
#51

Значи за моторолата ако сваля версията за Галаксито и кеша за PowerVR и ще стане?
Цитирай
Аксесоари
#52

Ееех...да имаше и кой да четееее Big Grin .
Или то на нередовен потребител без аватар не се взимат под внимание постовете Confusedtupid: .

HTC Desire, Pre-rooted Stock Froyo (2.10.405.2) with init.d modes
Цитирай
#53

Прочетох всичко в темата и незнам кое да изтегля,това което ти си пуснал в 2-рата страница първия пост ли да изтегля?
Цитирай
#54

Няма значение кое apk ще изтеглиш. Това е обща версия и един и същи файл тръгва на всички телефони.
Текстурите също. Но за PowerVR са малко по-добре и биха натоварили повечко машинка с адрено.
Така че, да...тегли кое да е apk и кеша за powervr Wink .

HTC Desire, Pre-rooted Stock Froyo (2.10.405.2) with init.d modes
Цитирай
#55

Ок мерси много. Smile
Цитирай
#56

@ pikpik

виждам , че на първия пост снимките на играта са от твой профил и имаш мултиплейер .. аз съм с desire hd изтеглих си версията за адрено кеша през вифи играя без проблем но нямам мултиплейер и също така всички постожения не ги виждам в гамелофт ливе ..... ? няква идея Huh
Цитирай
#57

Мда.
Мултиплеъра не е пуснат за устройства с адрено ускорители Wink .
За това се говори дори в геймлофт съпорт форума.

HTC Desire, Pre-rooted Stock Froyo (2.10.405.2) with init.d modes
Цитирай
#58

На Х10i има мултиплеър, еот едно скрийншотче от мен Smile

-==- Samsung Galaxy S8+ -==-
Цитирай
#59

Значи си с версия 1.0.4 на играта Wink .

HTC Desire, Pre-rooted Stock Froyo (2.10.405.2) with init.d modes
Цитирай
#60

Аз я сложих доста играх на нея,нито веднъж не ме е изхвърлило или да е забила,уникална е много ми хареса. Smile
Цитирай
#61

Малко тъп въпрос ама все пак да питам,тази игра не може да се играе online, не е като Pocket Legends нали? и нали може без да съм си пуснал wifi-то да я играя? Smile
Цитирай
#62

да може да я играеш докато летиш в самолет и нямаш никви мрежи :Д
Цитирай
#63

Някой знае ли как да стигна до World of Ruins :?

LG Nexus 5
Цитирай
#64

Най- накрая го намерих.

LG Nexus 5
Цитирай
#65

Да попитам: Има ли разлика в графиките на отделните версии (adreno, power vx).
Цитирай
#66

Някой може ли да даде линк за x8?
Благодаря предварително!!! Wink Wink Wink :bow: :bow: :bow:

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

Цитирай
#67

Бахти много бързо се преварта тая игра , а пък ми се играеше още :| =(

LG Nexus 5
Цитирай
#68

Пробвах на Х10 mini pro и с двата кеша и нищо не става.Като я пусна се затваря и това е.Някой ако е постигнал някакъв успех или може да помогне,ще е супер
Цитирай
#69

meanmachine92 написа:Бахти много бързо се преварта тая игра , а пък ми се играеше още :| =(
До кой левел стигна,то трудно се дига как я превартя?
Цитирай
#70

Трудно се вдигат нива, ако не връзваш правилно нещата. ТРябва да се занимаваш постоянно да подменяш атрибутите, които носиш, според това какъв герой си избрал.
Примерно, ако си боец, вдигаш яко Strenth и dextirity, за да можеш да носиш дрехи вдигащи armor-a. От там примерно пък можеш да избираш атрибутите да ти вдигат енергията и ловкостта. От там нататък переш из нивата и развивайки различните магии...не могат те спрат Smile .
Аз съм 65-ти левел на hard Smile .

HTC Desire, Pre-rooted Stock Froyo (2.10.405.2) with init.d modes
Цитирай
#71

Ами аз с Death walker 41 левел и победих последния бос , не знам на каква трудност съм пуснал.И сега мисля с друг герой да я превартя ,че ме кефи Big Grin

LG Nexus 5
Цитирай
#72

То това лесно...на 39 бях аз като я минах. След това пускаш в hard режим и почваш мисиите отначало, но с вече развития герой и враговете удрят по-силно тоя път, но и дават повече exp. Връткаш я и в тоя тежим и ще си към 70-ти левел...готов за мулти-то Smile .

HTC Desire, Pre-rooted Stock Froyo (2.10.405.2) with init.d modes
Цитирай
#73

Аз сега видях ,че съм бил на хард...

LG Nexus 5
Цитирай
#74

Аз съм 20 левел с death walker
Цитирай
#75

А от Normal как се слага на Hard
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)