Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dungeon Hunter 2 HD
#76

Като минеш играта в normal режим, тогава ще ти отключи hard режима. Но не и преди това...за това и не зацепвам как @meanmachine92 е минал хард-а като е прескочил нормалния режим...

HTC Desire, Pre-rooted Stock Froyo (2.10.405.2) with init.d modes
Цитирай
Аксесоари
#77

И аз съм с х8, ако някой разбере отнякъде нещо по въпроса ще съм му много благодарен, понеже Dungeoh Hunter 1, си я превъртях без проблеми на х8, въпреки че бях свалил версия за х10 ;D.. дано и тази стане, любимата ми игра за аndroid!!
Цитирай
#78

Свалих 1.0.4 и на ДХД няма мулти Sad

П.П. Изтеглих си кеша през WiFi от самата игра.
Цитирай
#79

Ей ти мулти:

http://www.multiupload.com/Z18Z9Y2U1F

HTC Desire, Pre-rooted Stock Froyo (2.10.405.2) with init.d modes
Цитирай
#80

10x за мултито но не иска да реплейсне старата и ми изчезна сейфа на 3 лвл Smile
Цитирай
#81

Трети левел Smile .ЩЕ го прежалиш.Вдига се за 15 минс Smile .
Хората са на по 80-100 левела Smile .

HTC Desire, Pre-rooted Stock Froyo (2.10.405.2) with init.d modes
Цитирай
#82

NoFate написа:Трети левел Smile .ЩЕ го прежалиш.Вдига се за 15 минс Smile .
Хората са на по 80-100 левела Smile .

и аз съм с desire hd има ли шанс да си запазя сеифа ... , че 40-ти левел .... пак искам да играя и мулти Smile
Цитирай
#83

Свалих кеша. Пускам singleplay зарежда ми и ме изхвърля помощщ. :confused: :confused:
Цитирай
#84

@inspironHD може да запазиш прогреса с малко гимнастика, но само ако си с руутнат телефон.

@avanu, за каква машинка си говорим?

HTC Desire, Pre-rooted Stock Froyo (2.10.405.2) with init.d modes
Цитирай
#85

NoFate написа:@inspironHD може да запазиш прогреса с малко гимнастика, но само ако си с руутнат телефон.

@avanu, за каква машинка си говорим?
X10 (на един мой приятел му тръгваше без проблем длри и мултито)
Цитирай
#86

Ако си свалил кеш-а през pc, то сега го остави да си го свали през играта..
Рестартирай след инсталацията. При някои устройства се срещат бъгчета с играта.

HTC Desire, Pre-rooted Stock Froyo (2.10.405.2) with init.d modes
Цитирай
#87

NoFate написа:Ако си свалил кеш-а през pc, то сега го остави да си го свали през играта..
Рестартирай след инсталацията. При някои устройства се срещат бъгчета с играта.

да си изтрия целия кеш и да го сваля през тела?
Цитирай
#88

Замалко да забравя...всичко нови кракове на Twingo изискват интернет връзка при първото пускане на играта. Това е с цел да си провери лиценза. Ако нямаш интернет, ще крашне.

HTC Desire, Pre-rooted Stock Froyo (2.10.405.2) with init.d modes
Цитирай
#89

NoFate написа:Замалко да забравя...всичко нови кракове на Twingo изискват интернет връзка при първото пускане на играта. Това е с цел да си провери лиценза. Ако нямаш интернет, ще крашне.

имам нет.. са трия кеша и ще го сваля през тела.
Цитирай
#90

NoFate написа:Замалко да забравя...всичко нови кракове на Twingo изискват интернет връзка при първото пускане на играта. Това е с цел да си провери лиценза. Ако нямаш интернет, ще крашне.
Истина е :thumbup:
Благодаря на pikpik за невероятната игра :bow:

Galaxy S Coldflids ROM JVQ v1
Цитирай
#91

Само с wifi ли може мулти или. ....?
Цитирай
#92

Някой пробва ли версията за Adreno дали бачка на ZTE Blade ?

Samsung Galaxy Nexus 4.1.2
Цитирай
#93

NoFate написа:Ако си свалил кеш-а през pc, то сега го остави да си го свали през играта..
Рестартирай след инсталацията. При някои устройства се срещат бъгчета с играта.

Задължително ли е да изтрия кеша и да го сваля през тела. когато го свалих през компа, пускам singleplayer и ми дава forse close... с x10 съм.. са тряя да иТрия кеша и да го сваля през тела а? аз имам twingo версията(искам multiplayer) :confused: :confused:
Цитирай
#94

slavigeriv написа:Само с wifi ли може мулти или. ....?
Цитирай
#95

slavigeriv написа:
slavigeriv написа:Само с wifi ли може мулти или. ....?
според тебе ??? 1-Во да ще може , 2-ро Ако имаш оригиналната предполагам с пиратска няма да стане Smile

Gexu5
Цитирай
#96

pikcho написа:
slavigeriv написа:
slavigeriv написа:Само с wifi ли може мулти или. ....?
според тебе ??? 1-Во да ще може , 2-ро Ако имаш оригиналната предполагам с пиратска няма да стане Smile
Правих мулти в къщи и даже влязаха още 2 и играхме, но там бях на wifi а сега в работата нямам, а играта си търси го търси.
Просто питах дали нямам някаква опция за забрана ползването на мобилня нет.
Цитирай
#97

slavigeriv написа:
pikcho написа:според тебе ??? 1-Во да ще може , 2-ро Ако имаш оригиналната предполагам с пиратска няма да стане Smile
Правих мулти в къщи и даже влязаха още 2 и играхме, но там бях на wifi а сега в работата нямам, а играта си търси го търси.
Просто питах дали нямам някаква опция за забрана ползването на мобилня нет.
Има опция.Изтегли си от DroidWall от тук http://www.megaupload.com/?d=O4ELIJ4K и от нея си забраняваш достъпа на играта до мобилния интернет.(дано съм помогнал)

:power: Sony Ericsson Xperia X10™ - ***FeraLab*** :power:
UnlimiteD POWER
Цитирай
#98

Ама аз искам да го ползва, ама тя играта си търси wifi: (
П.П. Рових се в опциите и не видях нищо което да ми е от полза.
Цитирай
#99

slavigeriv написа:Ама аз искам да го ползва, ама тя играта си търси wifi: (
П.П. Рових се в опциите и не видях нищо което да ми е от полза.
:bow: :bow: :bow: :bow: :bow:
п.п трябва ти Wi-fi като пуснеш играта 1вия път рови се из форумите и мненията не в настройките

Gexu5
Цитирай

slavigeriv написа:Само с wifi ли може мулти или. ....?

Мда, само с wi-fi.


Shappy написа:Някой пробва ли версията за Adreno дали бачка на ZTE Blade ?

Телефона ти е с адрено200 ускорител, така че пробеай и сподели.


avanu написа:Задължително ли е да изтрия кеша и да го сваля през тела. когато го свалих през компа, пускам singleplayer и ми дава forse close... с x10 съм.. са тряя да иТрия кеша и да го сваля през тела а? аз имам twingo версията(искам multiplayer) :confused: :confused:

Не е задължително, но е абсолютно задължително да имаш интернет връзка след първото пускане на играта, заради лиценза.
И всички версии са от twingo Wink.


pikcho написа::bow: :bow: :bow: :bow: :bow:
п.п трябва ти Wi-fi като пуснеш играта 1вия път рови се из форумите и мненията не в настройките

Ти също се рови из мненията преди да коментираш Wink . Потребителя търси начин да пусне мултиплеъра през мобилния нет. Отговорих и по-горе, това не може да стане. Трафика е огромен и изобщо не се допуска мобилната мрежа като възможна.

HTC Desire, Pre-rooted Stock Froyo (2.10.405.2) with init.d modes
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)