Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Asphalt 8: Airborne вече е налична в Play Store

някой може ли даде мноднато апк за новата 2,2,2а ?
Цитирай
Аксесоари

Някой може ли да ми отговори защо Asphalt 8 не иска да тръгне на LG G2 и има ли начин да се подкара.

Xiaomi Redmi Note 5AL 6GB Ram
Цитирай

Миналия ден реших да я изтегля. Играта стига до логото Gameloft и до там.
Цитирай

Да не би нещо да има проблем с телефона ти. Например несъвместимост или нещо подобно?
Цитирай

Asphalt 8 Airborne 2.2.2a MEGA MOD
Защо не ви тръгвам, еми защото Ubisoft са и*иоти.

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай

какво общо има Ubisoft с asphalt 8?

@TrabantaBG, играта е съвместима играл съм я и преди на телефона си. Просто тая компания Gameloft със всеки ъпдейт разваля играта си. И не само с asphalt8,всяка тяхна игра си я развалят с течение на времето.
Цитирай

Възможно ли е да си сложа прогреса от играта от Windows 8.1, на телефона ми(експорт на прогреса от Windows 8.1 към Android)?
Благодаря ви предварително Smile))
Цитирай

(2016-01-24, 06:28:50)keyta123 написа:  какво общо има Ubisoft с asphalt 8?

 Ubisoft = Gameloft
 Уби ги притежават.
 По погрешка написах Убисофт Smile

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай

И аз имам същия проблем, инсталира се играта стига до Gameloft и до там.(телефона е Huawei P8).
Има някакви ограничения за райони ли какво не мога да разбера?
Цитирай

Не.
Лоша оптимизация.
Цитирай

Здравейте, искам да попитам тези от вас ,които са по наясно с хакването на играта,дали има вероятност и мен да ме хакнат скоро време понеже инсталирах приложението Asphalt Trainer,дали някои вас го използва това приложение и дали с него има вероятност да ме баннат от играта.
БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО Smile))
Цитирай

И моя Ми4 неможе да я подкара, но не е проблема в моя телевизор.

XIAOMI MI5S..
Цитирай

Здравейте,имам следната молба към тези от вас които са били баннати в играта и как да се свържа с подръжката на играта понеже бях баннат ззаа 2 седмици което наказание ми изтече вчера но сега когато искам да играя отново не ме пускат да играя и ми излиза същото съобщение което беше и преди две седмици та въпроса ми как да се свържа с подръжката на играта защото когато искам да се свържа с тях ми излиза да си напиша e-mail адреса и Ticket ID:
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗА ПОМОЩА
Цитирай

Някой да каже как да подкарам играта на Г2 преди ми тръгваше ся до логото и толкова какво ли не правих от интернет апк слагах и пак не става бива ли така, с китката като бях тръгваше ся с лолипопа не става не знам от какво може да е.
Цитирай

Аз нямам проблеми, току що влезнах да пробвам и всичко си е ток. Със S5-ца съм.
Цитирай

(2016-02-23, 13:18:22)Freakylol написа:  Аз нямам проблеми, току що влезнах да пробвам и всичко си е ток. Със S5-ца съм.
При г2 е така и не знам защо преди като бях с 4.4.2 нямаше проблеми и си я играех сложих 5.02 и само до логото.
Цитирай

(2016-01-24, 02:20:48)ИванМатин написа:  Asphalt 8 Airborne 2.2.2a MEGA MOD
Защо не ви тръгвам, еми защото Ubisoft са и*иоти.

Работещ линк или друг работещ "хак" може ли?
Цитирай

Някой знае ли, защо не мога да играя в мрежа с мобилните данни? Задължително ми иска Wi-fi! Как да я настроя?

Samsung Galaxy Note 3 N9005 Android 5.0 LolliPop + Samsung 32GB Micro SD Card Plus (Class6, UHS-1)
Favorite Games: Asphalt 8 Airborne / Real Racing 3 / N.O.V.A. 3 / Dungeon Hunter 4 / Modern Combat 5 / Heroes of Order & Chaos / Clash Of Clans
Цитирай

(2016-08-16, 11:37:57)hddsoft написа:  Някой знае ли, защо не мога да играя в мрежа с мобилните данни? Задължително ми иска Wi-fi! Как да я настроя?

Можеш, но изтегли от Group Play (ще те прати в Galaxy Apps) Asphalt 8 Group Play или нещо такова беше заглавието, но трябва и отсрещния да е Samsung и той да има group play версията - така сами си създавате мрежа, където и да сте.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

Дълга и широка... много гадно са го направили така. Човек не може да играе в мрежа с мобилните данни, за какво ни е това 3G/4G. Разочарован съм от играта от към тази страна.

Samsung Galaxy Note 3 N9005 Android 5.0 LolliPop + Samsung 32GB Micro SD Card Plus (Class6, UHS-1)
Favorite Games: Asphalt 8 Airborne / Real Racing 3 / N.O.V.A. 3 / Dungeon Hunter 4 / Modern Combat 5 / Heroes of Order & Chaos / Clash Of Clans
Цитирай

Не знам дали е за тук, но вече се задава и Asphalt Xtreme.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Все пак някой успя ли да подкара работеща хакната версия?

Samsung Galaxy Note 4 - Black - 32/3
Samsung Galaxy Note 8 - Midnight Black - 64/6
Samsung Galaxy Note 10 Plus - Aura Black - 256/12
Samsung Galaxy S21 Ultra - Phantom Black - 256/12
Цитирай

Здравейте и при мен се появи гореспоменатия проблем... А именно :"играта стига до Gameloft и до там."
Странното при мене е че, играта я имам инсталирана от около два месеца и си работеше на 6 и мултиплеар и т.н. ...
Снощи играх без проблем а днес или дирекно ме изхвърля или стига до Gameloft и почва да цикли....

п. п. Изчистих кеша никаква промяна...

LG G2 16 GB Whit, Android 4.4.2 + OTG Kingston 16GB >> LG G Flex 2, 32GB/3GB RAM, Blak/Titan/,Andrid 5.1.1.PR + 64 GB SanDisk Extreme® microSDXC™ UHS-I U3 Card >> LG G Pad 8.3 Black, Android 4.4.2.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)