Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Asphalt 8: Airborne вече е налична в Play Store
#26

в apkmania ги няма всичките части..само 2 и като инсталирам стига до картинката и ме изхвърля без нищо да изписва
Цитирай
Аксесоари
#27

aletogalq написа:Според вас хардуера на S4 mini слаб ли е за тази игра, че не се поддържа в Google play?
Може да му трябва малко по мощен 2ядрен процесор
Цитирай
#28

r0skoto написа:в apkmania ги няма всичките части..само 2 и като инсталирам стига до картинката и ме изхвърля без нищо да изписва

Вече са три...... чакам и последната 4-та и пробвам ! В Google Play-я ми дава, че е съвместима с SGS2 I9100 Smile -> http://www.apkmania.co/2013/08/asphalt-8....html#more Wink
Цитирай
#29

Добре де 1 и 50 е играта да му се такова. На мен на тегра 3 не сече.

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай
#30

naskox написа:Добре де 1 и 50 е играта да му се такова. На мен на тегра 3 не сече.
За да сме точни 1,44 лв :cheers:
Цитирай
#31

Някой друг има ли проблем със тегленето при мен блокира на 450мб и до там и изписа някаква грешка
Цитирай
#32

Купих я на s2-ката за да изкарам апк то и да го хвърля на таблета ама не го открих в Data/App но върви с по-малко лаг от колкото 7цата Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#33

Инсталирай си някоя програма, която прави backup и си го прехвърли след това файла Smile Може с Android Assistant Smile
Цитирай
#34

забелязвам че версията за андроид е 1.0.0 а тази за ейпъл е 1.0.1.. предполагам, че ще подобрят играта и поддръжка за повече устройства
Цитирай
#35

Ето така изглежда
[Изображение: Screenshot_2013-08-22-17-19-33.png]

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай
#36

AMG написа:... Да не говорим, че когато се бях усетил, бяха минали 15 минути. Smile

Винаги можеш да report-неш играта (както и всяко друго приложение) и да ти върнат парите, дори да са минали няколко месеца, а не минути.
Влизаш в: https://play.google.com/store/account с твоя акаунт, от който си купил играта и правиш следното:

[Изображение: faec8b81e23b7ea453fe8d2041435ccd_920x0.jpg]

[Изображение: 8a1f340d40a50dd75d999c8f2befcfdc_502x261.jpg]

[Изображение: d4fc9ae109e911e9aa892f9566a6b052_659x562.jpg]

Парите се възстановяват до няколко работни дни (мисля, че беше 14 или 20 дневен срок), но на мен на една друга програма (както и други, които вече не ползвам) ми ги възстановиха на 3-тия ден още, а най-странното е, че в Google Play още си стоят закупени (явно някакъв бъг ли е или нещо, заради българските банки не знам).

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#37

miromir2217 написа:Ето така изглежда
[Изображение: Screenshot_2013-08-22-17-19-33.png]
Гадно е, това да не е някаква версия за 3d очила Big Grin Big Grin . Бъзикам се. Дано да го оправят, на мен пък не иска да ме пусне на второто състезание в токио, на екрана, когато ми зарежда ме изхвърля.

 LG G3 32GB 5.0.1 Stock + Nexus 7 Chroma 5.1.1


Цитирай
#38

На мен пък много пъти като я пускам на License Verification фазата ме изхвърля и трябва да рестартирам Smile Все пак е похвално, че я пуснаха заедно със iOS, а не 2 седмици по-късно...

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай
#39

При мен "излекуваната" не може се свърже с фейса, а не намирам опцията за геймлофт акаунт.
А и другото което не ми хареса е защо са премахнали бамбината дето говореше :unknw:

{Samsung Galaxy S9 Stock}{SONY XH90 Android TV }
Цитирай
#40

За Гейм лофт акаунт виж горния десен ъгъл

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай
#41

miromir2217 написа:За Гейм лофт акаунт виж горния десен ъгъл


Не - там е за още игри.Но явно са спрени всички връзки с интернет за да не я хванат Big Grin Даже и онлайн мултиплеъра не баца Sad

{Samsung Galaxy S9 Stock}{SONY XH90 Android TV }
Цитирай
#42

Те сигурно са я пуснали бързо да са в крак със иОС, пък бъговете после Lol

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай
#43

Купих играта, но графиките са ужасни... Не ми дава да пробвам дори на медиум. А каква е разликата между плей стор версията и излекуваната?

Samsung Galaxy Nexus - 4.3 - Jelly Bean - CyanogenMod 10.2
Цитирай
#44

vasko_9729 написа:Купих играта, но графиките са ужасни... Не ми дава да пробвам дори на медиум. А каква е разликата между плей стор версията и излекуваната?

Че тази от Google Play ще се актуализира, ако има по-нова версия на играта, както и да я ползваш на други устройства в бъдеще (ако използваш същия акаунт, от който си я купил преди това).
"Излекуваната" работи определено време, докато не я "спрат" и трябва отново да чакаш някой да я crack-не, същото важи и за по-нова версия на играта - пак се налага да чакаш някой да я crack-не и ти да си я изтеглиш от еди къде си.
1,50 лв. даже няма според мен си е супер за цената.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#45

Благодаря за бързия отговор.

Samsung Galaxy Nexus - 4.3 - Jelly Bean - CyanogenMod 10.2
Цитирай
#46

vasko_9729 написа:Купих играта, но графиките са ужасни... Не ми дава да пробвам дори на медиум. А каква е разликата между плей стор версията и излекуваната?

Цената Lol Lol
Цитирай
#47

1.50 е играта не се излагайте ,не си разваляйте кефа Smile При мен няма абсолютно никакви бъгове на макс графика си лети играта Smile доста е красива !! Играх и мулти, работи си малко бавно се трупат пари Big Grin Big Grin не е като при асфалт 7.Общо взето са се постарали този път браво !

LG G3 Titanium Grey, Ipad Mini White,Xiaomi Mipad
Цитирай
#48

Колеги изтеглих кракнатата версия от Аркмания но не ми тръгва копирам кеша в обб :facepalm: За инфо само със Galaxy s4 съм :unknw:
Цитирай
#49

^Първия път трябва да се пусне с интернет.
Жалко, че не е съвместима с таблета ми, иначе с удоволствие щях да я купя.

Xiaomi 11T Pro 256GB Moonlight White
Xiaomi Mi 11 256 GB Midnight Gray
Honor View 20 128GB Sapphire Blue + Honor MagicWatch 2 42mm Agate Black
Цитирай
#50

Нещо не правиш правилно...Туко що я качих и тръгна от първия път и върви много добре.

GALAXY S10
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)