Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Asphalt 8: Airborne вече е налична в Play Store
#76

Същия проблем като при колегата diakoff грешка при копирането какво ли не пробвах какво ли не трих :wall:
Цитирай
Аксесоари
#77

aletogalq написа:
ickopicko написа:Значи на S3 и NEXUS 7 си върви повече от добре Rock
на Nexus-a ми изобщо не върви добре, за графика да не говорим в сравнение с мост уантед или real racing 3... а и таблета ми е форматиран от 2 дни и имам качена само тази игра... незная кой го твърди това, че върви хубаво на нексуса
Твърдя го аз и вече съм на 5-тото състезание.И не само при мен е така.Щом не иска да тръгне кракнатата версия,купи си я от маркета.Не е милиони все пак нали :thumbup:

SAMSUNG S24 Ultra Black, 512GB
Цитирай
#78

някой не чете какво пиша по горе - купил съм и тази и почти всички игри на геймлофт, рокстар и еа games... аз не се занимавам с кракнати игри... не казвам че не върви на нексуса...просто не е изпипано като на мост уантед примерно а и на моменти накъсва... незная как ти върви идеално...явно имаме различни критерии
Цитирай
#79

placebo написа:Същия проблем като при колегата diakoff грешка при копирането какво ли не пробвах какво ли не трих :wall:

Как копираш?Директно от компа в папка obb ли?
Пробвай да копираш папката с кеша на мемори картата и след това от файл менажера на телефона я копирай в android/obb

{Samsung Galaxy S9 Stock}{SONY XH90 Android TV }
Цитирай
#80

Ами за няколко състезания,да не ми лагне нито един път,явно е добре.А за вървене....Върви... :rofl: Все първи завършвам.

SAMSUNG S24 Ultra Black, 512GB
Цитирай
#81

fidy написа:
placebo написа:Същия проблем като при колегата diakoff грешка при копирането какво ли не пробвах какво ли не трих :wall:

Как копираш?Директно от компа в папка obb ли?
Пробвай да копираш папката с кеша на мемори картата и след това от файл менажера на телефона я копирай в android/obb
Offtopic До колкото знам аз не може да е на картата памет трябва да е на паметта на телефона
Цитирай
#82

tedo написа:
fidy написа:
placebo написа:Същия проблем като при колегата diakoff грешка при копирането какво ли не пробвах какво ли не трих :wall:

Как копираш?Директно от компа в папка obb ли?
Пробвай да копираш папката с кеша на мемори картата и след това от файл менажера на телефона я копирай в android/obb
Offtopic До колкото знам аз не може да е на картата памет трябва да е на паметта на телефона

Да, прав си.Но идеята е да провери дали ще може да копира кеша без да му даде грешка и след това самия телефон да си я копира във вътрешната памет .

{Samsung Galaxy S9 Stock}{SONY XH90 Android TV }
Цитирай
#83

Бая тъпа игра...
Как се сменя скорост или някакъв друг начин, чрез който да не карам на автопилот с максимум 200км/ч с R8? Big Grin
Иначе лаг естествено има на С3 - нормално за Gameloft.

SGS 6 [Stock 6.0.1]

Цитирай
#84

Сложи управление с ръчна газ, а R8 е на ток и звука от двигателя е як Rock

Устройство: Квото падне
Не отговарям на ЛС свързани с тематиката на Форума
Цитирай
#85

ganchev написа:
miromir2217 написа:Аз я свалих от Плей стора(не много бързо, но не беше сус 20к/с). Със С3 ЛТЕ съм и на макс върви добре, но не знам бъг ли е какво - цялата игра ми е в негатив :rofl: :rofl: Не знам защо - меню, лоадинг, начален екран, състезание - много е забавно всичко в зелено Lol Смешно ми е, но някой друг да има този проблем?
Иначе за игра, и то такава като тази, където е 1,44 лв. просто няма смисъл от пиратско Smile

При мен това го няма и ми върви добре на high.Търси проблема при теб.

Ами аз съм със стоков, а и други в плей стора се оплакаха от това Smile Едва ли е от мен

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай
#86

Tegra 3 лагва повече на Low отколкото на Medium, а съм с къстъм кернел :facepalm: Нормално за геймлофт, другата такава игра беше Dungeon Hunters 4, която колкото повече намалиш графиката толкова повече лагва поне на моето устройство.

Galaxy Note 3
Цитирай
#87

Играта лети на High настройки на графиката! Купена от Плей стор на Galaxy S2 CM 10.1.

Впечатения: Направих един quick race и останах очарован Smile Наистина играта е в пъти по-изпипана от предишните части, много добре оптимизирана, графиката е просто невероятна... 1,50 си заслужават тотално, ще я играя дълго, такова усещане имам :thumbup: :cheers:

Android Samsung Galaxy S II --- CM 11 Android
Цитирай
#88

Изтеглих на колегата от пост 52 линка и играта си върви перфектно на S4 нещо бъркате при копирането на папката сигурно!
Иначе като цяло играта вади хубава графика и е приятна на вид, обаче управлението е толкова дървено и всичко е толкова измислено и нереално че просто няма на къде.

SONY XPERIA U WHITE >>> SAMSUNG GALAXY S IV BLACK
Цитирай
#89

Играта лети на сгс2 при High графика. Dance
Цитирай
#90

На СГС2 играта върви супер , иначе съм леко разочарован очаквах повече . NFSMW и Real Racing 3 за сега ми остават фаворити :whistle:

Samsung GALAXY S II , MicroSD Samsung 32GB class 10 , JVC Headphones HA-FX1X Xtreme Xplosives Stereo , Bluetooth-Headset Jabra BT2010 , Android I9100XWLSJ 4.1.2 + SpeedMod JB #К5-8 Android
Цитирай
#91

На Мемо пада върви добре на low графика но включа ли на High и започва да сече. Иначе ми харесва игричката доста е динамична, малко нереална ама ще го превъзмогна :-D

Sony Xperia J - Andorid 4.1.2, Locked bootloader... ,  Stock JB
Asus Memo Pad HD7 Green - Andorid 4.2.2 Jelly bean, Stock as hell!... and rooted.
Цитирай
#92

1124 написа:Играта лети на сгс2 при High графика. Dance

Верно лети на ветераните ни Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#93

Закупих си играта от плейстора но не изхварля като тръгне да зарежда незнак какво да напражя с СЕ Арк С съм :wall:

Letv X500
Цитирай
#94

Инсталирам (от пост 52), тръгва да инсталира apk-то и след малко чакане пише "Приложението не е инсталирано". Без никаква информация защо
HTC Evo 3D

Android Huawei P30
Цитирай
#95

Трябва ли да се пуска първия път онлайн?
Цитирай
#96

Да първия път го пусни онлайн после може и без нет.
Цитирай
#97

проблема е че нямам нет :Д
Цитирай
#98

Прескочи до най-близкото кафе и хвани wifi Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#99

Аз съм с Galaxy Note N8010 и ми насича много зле. Тази вечер ще пробвам на Low детайли, обаче не съм много доволен. Надявам се, че за Андроид ще оправят нещата.

Samsung Galaxy S7 + Huawei P8
Цитирай

При мен проблема е следния. Свалям играта от пост 52, правя всичко каквото е написано във read me файла. Пускам играта стига ми там където трябва да натисна екрана за да почна да карам и ме изхвърля. :angry: :angry: :angry: Кажете ми как да го оправя тоя проблем. Доста ми се цъка тази игричка.

Huawei MATE 10 lite - android 8.0
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)