Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[MOD][v1.3]Фонетична и БДС клавиатура за HTC Sensation
#26

Аз също имам проблем с отчитането на клавиатурата в менюто за език и клавиатура изобщо нямам клавиатура и като дам някъде където трябва да пиша пак нямам клавиатура някаква идея как да го оправя ? С Elegancia 8.0 съм
Цитирай
Аксесоари
#27

Menu=>Settings=>Language&Keyboard=>hTC Sense Input=>Keyboard Selection - тук се добавя Български
Не съм с този ROM вече, по памет го пиша, ако не е точно там - го потърси и си го включи. Освен това някъде имаше да се сложи чекмарк на "Toggle Keyboards" - за да може човек да си превключва на български и на английски.
Цитирай
#28

Vick проблема е там че като вляза в език и клавиатура е празно няма никаква клавиатура включително и оригиналната
Цитирай
#29

anhilus написа:Vick проблема е там че като вляза в език и клавиатура е празно няма никаква клавиатура включително и оригиналната
Да не си объркал случайно и да си флашнал V1 вместо V2.Пробвай да флашнеш отново мода и флашни точно V2 (която е за елегансия).

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#30

И 2та мода трият клавиатурата ми ...
Цитирай
#31

То е хубаво не само да се оплаква човек - ами и да описва каква система има, и какви стъпки предприема... Smile LG е различна история, не е точно като hTC Sensation, има разлики, все пак. Smile Защо да те разпитваме, като проблема е при теб, не е ли по-нормално обратното - да даваш информация? Подписа откога е, верен ли е? Smile
Цитирай
#32

Подписа не е верен останал е от предния телефон понеже често ги сменям ... Горе съм написал че съм си с елегансиата предполага се че е на Htc щом пиша в този раздел и съм с този ром Big Grin А проблема се оправи след като сложиш swift keyboarda инсталирах и инсталирах на ново 2рата версия на програмата в този пост. Тоест явно е искало да имам и друга клавиатура за да не се изтрие 1вата Smile

Edit: Сега забелязах, че този път съм сложил елеганцията за XE а не за z710e
Цитирай
#33

На Elegancia 8.0 лично инсталирах клавиатурата и си работеше. Всъщност между Elegancia 7.5 и 8.0 няма никаква разлика в клавиатурите. Инсталацията, която съм направил, не трие никакви клавиатури, а просто заменя 4-5 файла вътре в HTC_IME.apk. Първият път като инсталира моят файл избра ли Elegancia по време на инсталацията или инсталира за ViperS фонетичната клавиатура? Междодрутого лично съм изпробвал на всички изброени ROMs в тази тема да инсталирам моят файл и на всички нямах никакъв проблем.

Samsung S21 Android 12 | Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE Wear OS 3.5

Цитирай
#34

За елеганция си слагах, явно е било някакъв бъг само при мен, няма значение вече важното е, че се оправи Smile
Цитирай
#35

Sensation Bulgarian Keyboard Mod V1.2
- Added support for ViperS [v5.0.0]
- Added support for ViperS [v3.1.3] and [v3.1.4]

Линк за сваляне в шапката.

Samsung S21 Android 12 | Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE Wear OS 3.5

Цитирай
#36

тъкмо се чудех как да добавя фонетика на вайпъра , всичко работи както трябва :_)
Цитирай
#37

Sensation Bulgarian Keyboard Mod V1.3
- Added support for ViperS [v5.2.0]

Линк за сваляне в шапката. Препоръчвам да направите Full инсталиране на Vipers 5.2.0 с Full Wipe, вместо чрез OTA ъпдейт от 5.1.0 към 5.2.0.

Samsung S21 Android 12 | Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE Wear OS 3.5

Цитирай
#38

след ъпдейта инсталнах 1.3 фонетиката но не излиза пак не е давало грешки при инстала и т.н? какво да направя?
Цитирай
#39

aniowe написа:след ъпдейта инсталнах 1.3 фонетиката но не излиза пак не е давало грешки при инстала и т.н? какво да направя?

Не казваш с какъв ROM си? Ако си с поеследния Viper то как го качи - OTA или Full инсталация?

Samsung S21 Android 12 | Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE Wear OS 3.5

Цитирай
#40

nmnikolov написа:
aniowe написа:след ъпдейта инсталнах 1.3 фонетиката но не излиза пак не е давало грешки при инстала и т.н? какво да направя?

Не казваш с какъв ROM си? Ако си с поеследния Viper то как го качи - OTA или Full инсталация?

VIPER 5.2.0 OTA , доколкото разбрах ще трябва да направя swipe? но ще ми се загубят ли нещтата?
Цитирай
#41

Ще трябва да си инсталираш БГ БДС главиатура първо, защото след OTA ъпдейт единствено ENG клавиатура има. Най-добре инсталирай наново Full Vipers 5.2.0 ROM-a. И да всичко ще загубиш, затова предварително си го свали от телефона.

Samsung S21 Android 12 | Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE Wear OS 3.5

Цитирай
#42

nmnikolov написа:Ще трябва да си инсталираш БГ БДС главиатура първо, защото след OTA ъпдейт единствено ENG клавиатура има. Най-добре инсталирай наново Full Vipers 5.2.0 ROM-a. И да всичко ще загубиш, затова предварително си го свали от телефона.


Ясно ,благодаря все пак но ще карам без, не искам да прейнсталирам , който не иска да прейснталва -> https://play.google.com/store/apps/detai...hone.trial
Цитирай
#43

Rock

ROM:ViperS 5.2.1/ Ядро:3.4.10-SebastianFM-1.0.4/ 4Ext Recovery 1.0.0.5 RC9/batery Anker 1900mah
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)