Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Изтеглих си играта от playstore и платих 8 лева, за да отключа kick off .Сега за да я пусна ми трябва интернет.Как да го оправя този проблем.
Цитирай
Аксесоари

Имам въпрос, как подяволите се бият тези дуспи? Насочвам топката кои ъгъл да иде, а тя си ходи в средата?

Asus Memo Pad HD7 син - Android v4.2.2  - 24 ГБ
Xiaomi Redmi Note 5 4/64
Цитирай

Слагаш пръста на топката и го плъзгаш бързо по екрана до ъгъла на вратата,който си избрал Smile

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай

Нестава пробвах, но топката си ходи в средата на вратата?

Asus Memo Pad HD7 син - Android v4.2.2  - 24 ГБ
Xiaomi Redmi Note 5 4/64
Цитирай

pfoenixx написа:Нестава пробвах, но топката си ходи в средата на вратата?

https://www.youtube.com/results?search_q...14+android

Изгледай някой друг клип в youtube. Smile

Sony Xperia SP (C5303) White - Android 4.3 - КО? НЕ! 

Sony Xperia XA - Android 6.0.1  
Цитирай

Къде му е сейфа на това нещо че е 1гб ? Или някъкви други файлове знам само че имам само с 1 gb по малко Big Grin ? След като я изтрих ..  Big Grin

Xiaomi Mi A3
Цитирай

Виж в памета на телефона папка Android/Obb дали си изтрил папката с име fifa нещо си....

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай

Даите ми актуален линк да я изтегля, че не мога да открия.

iPhone 3/3Gs, iPhone 4, HTC One - Silver 64GB, HTC One M8 AmberGold/Silver, Samsung Galaxy S6 Edge Gold
Цитирай

(2015-03-11, 21:40:33)blazarow написа:  Даите ми актуален линк да я изтегля, че не мога да открия.





http://apkville.net/2014/05/fifa-14-1-3-...oid-games/ - има apk+cash
Цитирай

В замунда я има!

c65>SEv630>N5800>HD2>EVO3D>OneX>One>Note2>Note3>S5>Note4>Z3>S6>Iphone6>S6Edge+>S7>S8+>Note8
Цитирай

Изтеглих я от замунда. Благодаря!

iPhone 3/3Gs, iPhone 4, HTC One - Silver 64GB, HTC One M8 AmberGold/Silver, Samsung Galaxy S6 Edge Gold
Цитирай

То и в Playstore я има, само че не е със същото име. https://play.google.com/store/apps/detai..._row&hl=bg
Това е линк-а.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

Цитирай

Линка,който си дал не отваря нищо.В плей стора я има,но е платена.Сваляйте я от замунда.Бачка и на лолипоп Smile

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай

Аз съм с lollipop и върви без проблем на htc one.

iPhone 3/3Gs, iPhone 4, HTC One - Silver 64GB, HTC One M8 AmberGold/Silver, Samsung Galaxy S6 Edge Gold
Цитирай

Някой може ли да качи последната версия на играта или да даде линк,и да е отключена.Че наскоро си преинсталирах телефона и версията от замунда се инсталира,тръгва,но не може да се отключи,дава някаква грешка с плей стора.И проблема май идва от там,че и в гоогъл магазина не я намирам.

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай

https://drive.google.com/file/d/0B9Krwog...p=drivesdk
https://drive.google.com/folderview?id=0...zFtXzZOVFk

В zamunda.net последната версия която ми излиза е FIFA 14 v.1.2.8 има и FIFA 14 v.1.3.6 до колкото знам, коя версия ти трябва на теб?
FIFA 14 v.1.2.8  -нищо не ти трябва
FIFA 14 v.1.3.6 -freedom ... !!Повече информация в www.google.com, лично съм се пробвал да я подкарам но не успях
За това ти предлагам FIFA 14 v.1.2.8 ще се качи до няколко часа че ми е бавен интернета, а ако искаш ще ти кача и FIFA 14 v.1.3.6 по късно

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

Колега мерси,но както казах версията от замунда 1.2.8,както и тази която си качил тук,не могат да се отключват вече не знам,защо така...А,за тази новата 1.3.6 не ми се занимава,защото фриидома е програма,правеща поразии,а и наскоро преинсталирах тела и не съм руутвал още.Странното е,че старата версия преди време я оключвах без проблем,а сега просто не иска...

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай

Нещо не става както трябва на твоята машина! !Преди около няколко часа се отключи и на Note 10.1 както и на Note 4 без никакви проблеми, с работещ от време на време Orgin . Cool Angel

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

Хм,това е много странно,защото и аз се мъча на два Самсунга S3 и S5,и на двата не се отключва.Инсталира се,тръгва,но цъкна ли да я отключа ми изписва да проверя нета или дали съм вписан в гоогъл плея и до там.А ,преди да преинсталирм телефоните,тая фифа съм я качвал и на двата,и то по няколко пъти и всеки път се отключваше,а сега не иска и тва е...А,щом казваш,че при теб става,от къде е проблема при мен не мога да разбера?

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)