Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#26

Дръпнах я от торента, но ми казва Download failed because you may not have purchased this app.
Със Samsung Galaxy Tab 2 съм.Нямам папка obb, направих такава, сложих кеша там, но няма тръгване пак.Върнах го в Android/data пак гледам за името, но всичко е ок и не тръгва
Цитирай
Аксесоари
#27

Нещо бъркаш с кеша, няма от какво друго да е. com.ea.game.fifa14_row Тази папка я слагаш в SDcard/android/obb и си готов, не нейното съдържание, а цялата папка.

Някой да знае как се правят извеждащите пасове ( ако има ) и дали може да се пусне от някъде съдя ( пак ако има ), за да е по-реално. :bow:
Цитирай
#28

Ташо, при мен изписваше същото и когато погледнах в obb, папката на играта я намяше.Рестартирах таблета и качух файловете и тръгна.
Андонов, паса мисля че се прави с плъзване към играча.

Xiaomi 11T Pro 256GB Moonlight White
Xiaomi Mi 11 256 GB Midnight Gray
Honor View 20 128GB Sapphire Blue + Honor MagicWatch 2 42mm Agate Black
Цитирай
#29

Пише ми, че нямам гуугъл плей.

Samsung Galaxy Nexus - 4.3 - Jelly Bean - CyanogenMod 10.2
Цитирай
#30

vasko_9729 написа:Пише ми, че нямам гуугъл плей.
Кои файлове ползваш? ( Кеш + APK )? Имаш ли интернет връзка?
Цитирай
#31

Нямам папка obb.Дори и като я направих като включа играта прави нова папка еа във andtoid/data.
Цитирай
#32

Но слагаш ли папката com.ea.game.fifa14_row там? Или само я правиш? Big Grin
Цитирай
#33

Разбира се, че я слагам.Smile
Цитирай
#34

А това къде го правиш в паметта на телефона или картата памет? Защото трябва в паметта на телефона.
Цитирай
#35

Tasho2255 написа:Нямам папка obb.Дори и като я направих като включа играта прави нова папка еа във andtoid/data.
Папката в data е различна от тази, която трябва да поставиш в obb Smile В последната посочена е сваленият кеш и там поставяш разархивираната папка ( кеша ) без да променяш нейното име или каквото и да е по нея Smile
Цитирай
#36

Аз се логнах към акаунта ми в ориджин който е 34 левел и ми се отключи цялата игра. Само дадох на бутона за existing purchases нещо си и стана номера, а съм с апкто от първия пост.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#37

И как е? Сече ли, че чак утре ще я пробвам. Tongue

SGS 6 [Stock 6.0.1]

Цитирай
#38

Готово.Просто дадох принудително спиране, изчистих кеша и тръгна.Тръгна, но иска стотинки за да се отключи.Днес явно ми е каръшки ден Smile
Цитирай
#39

AMG написа:И как е? Сече ли, че чак утре ще я пробвам. Tongue
Щом на моя телефон я играя без никакъв лаг - направи сметка. Tooth

Tasho2255 написа:Готово.Просто дадох принудително спиране, изчистих кеша и тръгна.Тръгна, но иска стотинки за да се отключи.Днес явно ми е каръшки ден Smile
От къде я свали? Пробвай да натиснеш 'Check for existing purchase' бутона.
Цитирай
#40

Май стана след като натиснах бутона.Първо ме изхвърли, но сега е ок май.Мерси!
Цитирай
#41

Andon0v написа:
vasko_9729 написа:Пише ми, че нямам гуугъл плей.
Кои файлове ползваш? ( Кеш + APK )? Имаш ли интернет връзка?

Кеша не се е копирал целия... Оправих се.

Samsung Galaxy Nexus - 4.3 - Jelly Bean - CyanogenMod 10.2
Цитирай
#42

И все пак който иска да си я вземе по легален начин отключена - знае ли се кога да я очакваме в българския play store?

Edit:

Сега видях EU Release - 26 sept. Значи чакаме Big Grin

Sony Xperia Z2 - 23.0.1.А.0.167 @ 4.4.4 + SWR10
Цитирай
#43

Бе уж не съм фен на фифата, но тая игра ми скри шапката. На One X върви ненормално яко, не съм очаквал такава графика от телефон макар да е с Nvidia Tegra 3. Просто невероятно, на тези на които им иска да плащат за турнири и т.н. просто цъкнете отдолу "check for avalible purchaces" или нещо от тоя сорт и ще Ви ги отключи автоматично (и с тоя кеш които е качен тук става). Сега в момента си тегля коментатор на английски да пробвам как е с него, изиграх иначе 1 мач просто управлението и геймплея няма нищо общо с предните игри които съм пробвал. Невероятна игра просто ЕА геймс се престараха тоя път!
Цитирай
#44

Играта е наистина страхотна. Надмина очакванията ми, все едно я цъкам на PSP Vita. Графиката е размазваща :bow:

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#45

OliQueenBG написа:Графиката е размазваща :bow:

Орязана е графиката в сравнение с FIFA 13, жалко за което. Малко "пластмасова" изглежда.
И играта не е толкова добра, но става за губене на време поради повечкото опции.

Устройство: Квото падне
Не отговарям на ЛС свързани с тематиката на Форума
Цитирай
#46

Играта е страхотна, графиката невероятна като за телефон, а саундтрака е железен, надявам се и на тази за pc да е същият. Ше има какво да се играе два дни докато излезе компютърната Dance

Black Samsung Galaxy S IV (with stock 4.3 Jelly Bean)
Цитирай
#47

Аз даже се свързах с Оригин, защото имам оригиналната Фифа 13 за компютър и ми искара на кое ниво съм Big Grin Big Grin Обаче нещо не ми е ясно, играта оригинална ли е за телефона, че можем да играем Ултимейт тийм? Big Grin
Цитирай
#48

an7u написа:Аз даже се свързах с Оригин, защото имам оригиналната Фифа 13 за компютър и ми искара на кое ниво съм Big Grin Big Grin Обаче нещо не ми е ясно, играта оригинална ли е за телефона, че можем да играем Ултимейт тийм? Big Grin

Абе и по-оригинални съм виждал,но разработчиците сами са се набутали с опцията за проверка на покупката. Lol Lol

HTC Hero White -> Samsung Galaxy Nexus 4.2.1-Stock -> LG G3 16GB D855 Titan


Цитирай
#49

Супер яката игра! На SamsungGalaxy Ace2 върви перфектно !!

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29 -> Huawei P30 Pro VOG-L29
Цитирай
#50

качих я и върви на гоогле нексус с само някой знае ли откъде се сменя графиката?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)