Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#51

Когато вляза в Google Play ми показва че приложението е несъвместимо. Мисля че това е така, защото още не е "дошла" в България, знам ли.

Сега свалям от тук и ще пробвам на Galaxy Tab II 10.1. Би трябвало да върви страхотно, особено след като казват че са направили играта да върви и изглежда добре на таблети.

Huawei P8 Lite | iPad Air 2
Цитирай
Аксесоари
#52

С фаѝла от първия линк ли я свалихте или по-долния линк :unknw:

LG Optimus G  => Xiaomi redmi note 3=>Huawei p10 lite=>Xiaomi redmi note 8 pro=> Poco F3
Цитирай
#53

Първия Wink

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#54

Ихааа :cheers: най-после ЕВРИКААААА :power:

Prestigio 5504 Duo Наща система 4.4.2
Цитирай
#55

Пичове, разбрах как да отключите всичко. Просто като пуснете играта, пуснете си wifi също и дайте примерно на нещо дето ви е заключено, примерно цъкнете на Kick-off и долу дето пише нещо от рода на "проверка на вече направени покупки", а на английски мисля, че беше нещо "look for already/existing purchase" и след като цъкнете това, трябва да ви изпише You succsesfully purchased еди кво си и готово. Със апк и кеша съм от първия посто там дето е zyppyshare линковете, успех и лек ден !
Цитирай
#56

Аз като цъкна за проверка дали вече е купувана ми изписва,че нямам интернет връзка,а имам?
Цитирай
#57

IvanPhilipov написа:Аз като цъкна за проверка дали вече е купувана ми изписва,че нямам интернет връзка,а имам?
Пробвай да изключиш wifi/играта и пак пробвай. И при мен така ми изписа 1 път Wink
Цитирай
#58

Аз дръпнах първото apk и кеша от зипишеър. Когато цъкна на Check for existing purchase на мен ми изписва:

Store not available. Error connecting to the store. Please make sure you have installed the Google Play application, you are logged in to a Google account and your network connection is available.

[Изображение: Screenshot_2013-09-22-04-37-17.png?00289...2132b4f240]

Пробвах и с вкл. и с изкл. Wifi, от торента, от зипишеър, все тая, нищо не става, моля дайте някакъв съвет/ помощ.

Huawei P8 Lite | iPad Air 2
Цитирай
#59

И при мен даде същия проблем с интернета. Значи влизате в настройките на телефона , избирате "Приложения" намирате фифата давате "Принудително спиране" след това "Изчистване на данните" , пускате нета влизате в играта и цъкате на Check for existing purchase. Поне при мен така стана.
Относно играта просто нямам думи , всичко е трепач , даже на моята стара експерия направо лети а графиката е супер.

Androidbg Samsung Galaxy S10+ Prism White
Цитирай
#60

intoxication написа:И при мен даде същия проблем с интернета. Значи влизате в настройките на телефона , избирате "Приложения" намирате фифата давате "Принудително спиране" след това "Изчистване на данните" , пускате нета влизате в играта и цъкате на Check for existing purchase. Поне при мен така стана.
Относно играта просто нямам думи , всичко е трепач , даже на моята стара експерия направо лети а графиката е супер.


Пробвах, но все същото :/ . Други предложения? Sad

Нали отивате на Play и после на Kick Off и после на Check for existing purchases? Това правя и нищо не става...

Huawei P8 Lite | iPad Air 2
Цитирай
#61

Мога ли отнякъде да пусна тенировка ?

Samsung Galaxy Ace S5830i 2.3.6
Prestigio MultiPad 2 PRIME DUO 8.0
Цитирай
#62

roumen_s написа:
intoxication написа:И при мен даде същия проблем с интернета. Значи влизате в настройките на телефона , избирате "Приложения" намирате фифата давате "Принудително спиране" след това "Изчистване на данните" , пускате нета влизате в играта и цъкате на Check for existing purchase. Поне при мен така стана.
Относно играта просто нямам думи , всичко е трепач , даже на моята стара експерия направо лети а графиката е супер.


Пробвах, но все същото :/ . Други предложения? Sad

Нали отивате на Play и после на Kick Off и после на Check for existing purchases? Това правя и нищо не става...

И при мен беше така, но след поредното резархивиране на кеша се оправи.

Samsung Galaxy Nexus - 4.3 - Jelly Bean - CyanogenMod 10.2
Цитирай
#63

Какво имаш предвид след поредното разархивиране на кеша?

Huawei P8 Lite | iPad Air 2
Цитирай
#64

След като изиграх, първия мач вече не мога да играя.? Пускаме само на дуспи.? Някакви идей?

Asus Memo Pad HD7 син - Android v4.2.2  - 24 ГБ
Xiaomi Redmi Note 5 4/64
Цитирай
#65

Който иска да ме аддва в Origin, че трябва да се събират приятели за някои мисии.
Ник: lord_darkar_

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29 -> Huawei P30 Pro VOG-L29
Цитирай
#66

roumen_s написа:Аз дръпнах първото apk и кеша от зипишеър. Когато цъкна на Check for existing purchase на мен ми изписва:

Store not available. Error connecting to the store. Please make sure you have installed the Google Play application, you are logged in to a Google account and your network connection is available.

[Изображение: Screenshot_2013-09-22-04-37-17.png?00289...2132b4f240]

Пробвах и с вкл. и с изкл. Wifi, от торента, от зипишеър, все тая, нищо не става, моля дайте някакъв съвет/ помощ.
Виж дали имаш инсталиран google play на телефона си, направи си account в него, пусни си интернета и трябва да стане. Аз такива грешки не съм имал. Просто цъкнах на check for existing pruchase и то трябва да ти изпише "You succsesfully purchased the game или нещо такова и това е..
Цитирай
#67

roumen_s написа:Какво имаш предвид след поредното разархивиране на кеша?

Еми поне 5 пъти резархивирах кеша направо в обб като давам overwrite.

Samsung Galaxy Nexus - 4.3 - Jelly Bean - CyanogenMod 10.2
Цитирай
#68

ЕА определено са се постарали.Освен, че играта няма грешка, има и много добра оптимизация, на Galaxy S върви както на Asus-a ми, а е с къде къде по-слаби параметри...Браво!

Xiaomi 11T Pro 256GB Moonlight White
Xiaomi Mi 11 256 GB Midnight Gray
Honor View 20 128GB Sapphire Blue + Honor MagicWatch 2 42mm Agate Black
Цитирай
#69

Колеги помогнете, значи свалих играта от 2-рия/ 3-тия линк , но след като изиграя един мач, повече не ми позволява да играя мачове.? Единственно, ми дава да играя на дуспи.? Как се оправя проблема.?

Asus Memo Pad HD7 син - Android v4.2.2  - 24 ГБ
Xiaomi Redmi Note 5 4/64
Цитирай
#70

pfoenixx написа:Колеги помогнете, значи свалих играта от 2-рия/ 3-тия линк , но след като изиграя един мач, повече не ми позволява да играя мачове.? Единственно, ми дава да играя на дуспи.? Как се оправя проблема.?

Отгоре натискаш play --->kick off ---> restore purchares и играеш.

Samsung Galaxy Nexus - 4.3 - Jelly Bean - CyanogenMod 10.2
Цитирай
#71

Фифата вече е официално пусната в плей стора и може нормално и свободно да се изтегли.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#72

Не знам какво става но пробвах да инсталирам и директно от Google Play Отново отивам на Check for existing purchase и ми излиза същият глупав прозорец: [Изображение: Screenshot_2013-09-22-04-37-17.png?00289...2132b4f240]

Имам си инсталиран Google Play, влязал съм си в акаунта в Google и съм свързан към интернет. Някакви идеи?

Huawei P8 Lite | iPad Air 2
Цитирай
#73

да тегли се но много неща са заключени и за отключването им иска 8лв.АЗ я играя по начина с прехвърлянето,супер е :cheers:
Цитирай
#74

roumen_s написа:Не знам какво става но пробвах да инсталирам и директно от Google Play Отново отивам на Check for existing purchase и ми излиза същият глупав прозорец: [Изображение: Screenshot_2013-09-22-04-37-17.png?00289...2132b4f240]

Имам си инсталиран Google Play, влязал съм си в акаунта в Google и съм свързан към интернет. Някакви идеи?
на мен ми го направи един път това,рестартирай телефона и влез пак във футбола трябва се оправи но пусни и wifi
Цитирай
#75

Играта е върховна грам лаг няма Dance
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)