Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#76

Изтрих кракнатата версия и си я качих наново от Google Play. Вече нямам проблем със свързването с Origin на EA Wink

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
Аксесоари
#77

Сега се прибирам и реших да поцъкам малко и имам проблем със свързването към Origin. С играта от поста на GunL0ck съм (кракнатата с лиценза). Изписва ми, че Origin is not available. Please try again later or check your internet connection. :wall:
EDIT: В страницата на ФИФА във фейсбук са пуснали новина за играта и като гледам, много хора се оплакват, че "Ultimate team" а не е включен и че не могат да се логнат в Оригина. Надявам се да е такъв проблема, а не че са прецакали кракнатата версия

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29 -> Huawei P30 Pro VOG-L29
Цитирай
#78

Ще ми тръгне ли андроид 2.3.7
Цитирай
#79

Lorddarkar написа:Сега се прибирам и реших да поцъкам малко и имам проблем със свързването към Origin. С играта от поста на GunL0ck съм (кракнатата с лиценза). Изписва ми, че Origin is not available. Please try again later or check your internet connection. :wall:
EDIT: В страницата на ФИФА във фейсбук са пуснали новина за играта и като гледам, много хора се оплакват, че "Ultimate team" а не е включен и че не могат да се логнат в Оригина. Надявам се да е такъв проблема, а не че са прецакали кракнатата версия
И аз имах този проблем, но след като смених кракнатата версия с тази от Google Play всичко си върви по мед и масло Wink

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#80

Нищо не става, все тоя проблем че нямам нет или там кво било.... И не мога да кажа че върви без лаг на Галакси Таб 2 10'' Доста съм разочарован =(

Huawei P8 Lite | iPad Air 2
Цитирай
#81

Имам проблем, значи изтеглих си играта от "Google Play" , всичко е ок. Но когато цъкна на "Check for existing purchase" , ми излиза следната грешка. "Your purchase could not be completed." Някакви идей, как да го оправя.?

Asus Memo Pad HD7 син - Android v4.2.2  - 24 ГБ
Xiaomi Redmi Note 5 4/64
Цитирай
#82

pfoenixx написа:Имам проблем, значи изтеглих си играта от "Google Play" , всичко е ок. Но когато цъкна на "Check for existing purchase" , ми излиза следната грешка. "Your purchase could not be completed." Някакви идей, как да го оправя.?
Като за начало инсталирай кракнатата версия. Big Grin
Цитирай
#83

Инсталирах я, пак същата грешка ми дава.?

Asus Memo Pad HD7 син - Android v4.2.2  - 24 ГБ
Xiaomi Redmi Note 5 4/64
Цитирай
#84

От първия пост тегли от зиппи шеър. А ако не стане направи 2ри гмейл.

Samsung Galaxy Nexus - 4.3 - Jelly Bean - CyanogenMod 10.2
Цитирай
#85

Играта в Google Play не е съвсем безплатна Wink За повечето режими трябва да се плати за да играеш Wink

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#86

Ще пробвам, пак кракнатата версия и ще пиша.

П.п. Този път стана, играта я отключих ли каквото е там. Благодарско

П.п. Само ми излизат, някакви реклами и трябва всеки път когато, почна мач да натискам "skip" , това как да го оправя.?

Asus Memo Pad HD7 син - Android v4.2.2  - 24 ГБ
Xiaomi Redmi Note 5 4/64
Цитирай
#87

и аз реших да инсталирам версията от Google play, щото е 1.2.9, обаче тва там е платено, а на кракнатата е безплатно и е версия 1.2.8 която не може да се ъпдейтне....

LG G3
Цитирай
#88

На xperia sola върви много добре с андроид 4.1.2 кернел 9.0b . С кракнатата версия съм и просто тази игра е чудесна , много добра работа на EA Smile

HTC 10
Цитирай
#89

На S2 с конфигурацията от подписа ми, върви перфектно без никакви проблеми! Само ме дразни, че за малко ако я оставя и ми се заключва телефона, както съм си му задал в настройките... толкова ли не можаха да бутнат едно Prevent screen from locking... При вас така ли е, колеги?
П.С: С версията от пиратския залив съм (apk + cache).

Samsung Galaxy Watch 46"  •  Samsung Galaxy S10+  •  My Job: Web/UI & Graphic Design
Цитирай
#90

roumen_s написа:Не знам какво става но пробвах да инсталирам и директно от Google Play Отново отивам на Check for existing purchase и ми излиза същият глупав прозорец: [Изображение: Screenshot_2013-09-22-04-37-17.png?00289...2132b4f240]

Имам си инсталиран Google Play, влязал съм си в акаунта в Google и съм свързан към интернет. Някакви идеи?

И аз имам същия проблем...

Ползвах кеша с 5-те архива, да не е нещо от него, помагайте ! Confusedtupid:

Sony Xperia SP (C5303) White - Android 4.3 - КО? НЕ! 

Sony Xperia XA - Android 6.0.1  
Цитирай
#91

Може ли линк за Google Play?

SGS 6 [Stock 6.0.1]

Цитирай
#92

AMG написа:Може ли линк за Google Play?

https://play.google.com/store/apps/detai...fifa14_row
Цитирай
#93

И аз имам проблем с оригин от днеска. Като се изтегли от гоогле плей може ли да се играят мениджър, единичен мач и турнир ?
Цитирай
#94

an7u написа:И аз имам проблем с оригин от днеска. Като се изтегли от гоогле плей може ли да се играят мениджър, единичен мач и турнир ?
Може, след закупуването на играта (8.78лв.)
Ето, скрийншот:
[Изображение: Screenshot_2013-09-24-22-23-21.png?w=AAD...9cTQe38_vg]
Цитирай
#95

или ако я изтеглиш от замунда, не от маркета

LG G3
Цитирай
#96

Heineken написа:
roumen_s написа:Не знам какво става но пробвах да инсталирам и директно от Google Play Отново отивам на Check for existing purchase и ми излиза същият глупав прозорец: [Изображение: Screenshot_2013-09-22-04-37-17.png?00289...2132b4f240]

Имам си инсталиран Google Play, влязал съм си в акаунта в Google и съм свързан към интернет. Някакви идеи?

И аз имам същия проблем...

Ползвах кеша с 5-те архива, да не е нещо от него, помагайте ! Confusedtupid:

Не знам. Аз пробвах всичко, наистина всичко и нищо не се получава. Не може да се отключи, и това е.

cinizam написа:
an7u написа:И аз имам проблем с оригин от днеска. Като се изтегли от гоогле плей може ли да се играят мениджър, единичен мач и турнир ?
Може, след закупуването на играта (8.78лв.)
Ето, скрийншот:
[Изображение: Screenshot_2013-09-24-22-23-21.png?w=AAD...9cTQe38_vg]

А какъв е начинът да се закупи играта? Защото аз и да искам не мога да си я купя.

Huawei P8 Lite | iPad Air 2
Цитирай
#97

Аз не съм очарован от играта. Геймплеят е 1:1 с Fifa 12, освен финтовете. Лицата на футболистите са супер зле и като за финал не можем и да си я купим.
Отново привилигерованите iюсъри си бръмчат на много по-добра графика, а нас кучета ни яли. Smile Tested

SGS 6 [Stock 6.0.1]

Цитирай
#98

Подкарах я Devil http://www.cyber4shared.com/view-zip/WJ7...28_Fu.html

От тук я дръпнах, инсталирах я, след това направих тия стъпки.

intoxication написа:И при мен даде същия проблем с интернета. Значи влизате в настройките на телефона , избирате "Приложения" намирате фифата давате "Принудително спиране" след това "Изчистване на данните" , пускате нета влизате в играта и цъкате на Check for existing purchase. Поне при мен така стана.
Относно играта просто нямам думи , всичко е трепач , даже на моята стара експерия направо лети а графиката е супер.


Играта върви перфектно !

Sony Xperia SP (C5303) White - Android 4.3 - КО? НЕ! 

Sony Xperia XA - Android 6.0.1  
Цитирай
#99

Heineken написа:Подкарах я Devil http://www.cyber4shared.com/view-zip/WJ7...28_Fu.html

От тук я дръпнах, инсталирах я, след това направих тия стъпки.

intoxication написа:И при мен даде същия проблем с интернета. Значи влизате в настройките на телефона , избирате "Приложения" намирате фифата давате "Принудително спиране" след това "Изчистване на данните" , пускате нета влизате в играта и цъкате на Check for existing purchase. Поне при мен така стана.
Относно играта просто нямам думи , всичко е трепач , даже на моята стара експерия направо лети а графиката е супер.


Играта върви перфектно !

Пробвах и с това ама при мене само върви без да се отключват основните неща като например Tournament

Huawei P8 Lite | iPad Air 2
Цитирай

Имам следният проблем: Вчера си качих оригиналната версия от Google Play, но след като видях, че повечето режими на игра са заключени реших да си сложа отново кракнатата версия. Но кракнатата версия не иска да ми тръгне, зарежда ми логото на EA Sports и когато тапна на екрана и ми изписва "FIFA 14 спря да работи" и имам само бутон "ОК". А преди това си цъках без проблем кракнатата версия (не трябваше да слагам версията от Google Play Sad )

Някой, ако има идеи как да се справя с проблема да пише Wink

П.С. Разбрах, че тази седмица "Pack Premium Gold" за FIFA 14 в Google Play е безплатен, някаква идея как да се сдобия с него?

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)