Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[5.1] CyanogenMod 12.1 [ALPHA][16.04.15г.]

Но какво прави с тази програма ? не разбирам usb джоистик ли става на ейса?

Galaxy  S20 Ultra 5G Androidbg
Цитирай
Аксесоари

(2015-01-19, 20:04:21)denilika написа:  Но какво прави с тази програма ? не разбирам usb джоистик ли става на ейса?

Това с джойстика не го е качил още , другото гледали ВИДЕО отдолу е написал на колко е раздул CPU и GPU и другите настройки и му летат игрите,нямат никакъв лаг .
Цитирай

Ахаа ясно но аз като го раздуя толко тои забива при включване на телефона можеби нещо не правя както трябва би л идал скринчета как да го клокна Smile

Galaxy  S20 Ultra 5G Androidbg
Цитирай

(2015-01-19, 20:18:14)denilika написа:  Ахаа ясно но аз като го раздуя толко тои забива при включване на телефона можеби нещо не правя както трябва би л идал скринчета как да го клокна Smile

Слагаш настройки в  No-frills CPU Control-CPU: 200-1200Mhz Dinamic/sioplus
в GPU NovaThorSettings -GPU: 460-710 
PLLDDR-1090 | FSync: Динамичeн
Цитирай

Благодаря Smile

Имам проблем с инсталацията на NovaThorSettings неиска да го инсталира а радо както е дал пример немога да го поставя в систем/апсс

Galaxy  S20 Ultra 5G Androidbg
Цитирай

(2015-01-19, 19:05:11)vonnn написа:  
(2015-01-19, 18:49:42)denilika написа:  
(2015-01-18, 21:35:14)vonnn написа:  Който иска  може да си смени ядрото(kernel) с ChronoMonochrome Тъй като прочетох отзиви по други форуми ,че това на CM12 имало някакъв бъг поради който изхвърля от някои игри и с хроно ядро се оправяли нещата!

Колега би ли ми обяснил кое по точно ядро да сложа тъи като ме изхвърля от играта asphalt 8 Smile

Едит: И как да го инсталирам дали през рекаварито ?

Аз не съм имал проблеми ,но и най тежичка в момента която съм сложил е Dead Trigger 2 Руснаците и поляците в техните форуми гледам се хвърлят на R2.12 и R2.12.2 - през рековърито .



(2015-01-19, 18:46:41)zhelezen написа:  
(2015-01-19, 18:34:00)vonnn написа:  
(2015-01-19, 18:23:56)zhelezen написа:  Ето какво имам ,ако това трябва да са снимките .

Ако си с ES File Explorer -а щракни и една като първата по горе.Но мисля че е станала менката ,при инсталиране некой инсталациони файлове си отиват на устройството няма как да го промениш това.Все едно да искаш каго сложиш рома на сд-картата и го инсталираш  да се инсталира на картата памет и телефона ти да работи когато имаш сложена карта ,а като я махнеш да не работи ос-андроида.Незнам дали ти го обясних та да ме разбереш.

[Изображение: attachment.php?aid=292]
Е това исках да видя как е при теб,ако си с ES File Explore

Това което си ми снимал приятел го нямам и аз се чудя къде е ,снимал съм това което ми излиза .А ми се иска да е така като твоето ,иначе телефончето си работи хубаво ,е от време на време ме изхвърля от фейса но не е чак толкова проблем .А този  GPU NovaThorSettings    фаил не се инсталира за съжаление Sad 
Цитирай

Колега инсталираи си от Гугал плей магазина следното приложение Smile ES File Explore и ще ти е така и на теб Smile

Galaxy  S20 Ultra 5G Androidbg
Цитирай
Thumbs Up 

(2015-01-19, 21:54:40)denilika написа:  Колега инсталираи си от Гугал плей магазина следното приложение Smile ES File Explore и ще ти е така и на теб Smile

Ок сега ще го сложа .Тази нали ES File Explore Manager .Инсталирах я и стана като твоята както си я снимал колега Smile 
Цитирай

Снимаи тоята да видим дал ие сменило паметите Smile

Galaxy  S20 Ultra 5G Androidbg
Цитирай

[attachment=662 написа:         denilika pid='1076433' dateline='1421698872']Снимаи тоята да видим дал ие сменило паметите Smile

Ето го сега .


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Лол Big Grin мисля че си ги разменил но защо и в двете директори има 14 гб нека кажат колегите !!!

Едит: Разбрах защо форматирал си вътрешната ти памет и тя маи е изчезнала за това се е получило така аз сега опитах да деактивирам сд картата от Хранилището и после форматирах сд картата и се получи при мен така мисля че няма да ти е проблем Smile

Galaxy  S20 Ultra 5G Androidbg
Цитирай

(2015-01-19, 22:38:09)denilika написа:  Лол Big Grin мисля че си ги разменил но защо и в двете директори има 14 гб нека кажат колегите !!!

Едит: Разбрах защо форматирал си вътрешната ти памет и тя маи е изчезнала за това се е получило така аз сега опитах да деактивирам сд картата от Хранилището и после форматирах сд картата и се получи при мен така мисля че няма да ти е проблем Smile

Благодаря ти ,надявам се всичко да е ок сега Smile 


Колеги някой случайно да знае как може да се вдигне още рам паметта от 630 до 768 както го дават по заводски настройки .
Цитирай

Хора, понякога игрите ми крашват, както и повечето приложения. Или се затварят, или се рестартират. Да не е от ядрото, което слагам за да инсталирам самия РОМ?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB Titanium Black
Цитирай

(2015-01-19, 22:45:35)zhelezen написа:  
(2015-01-19, 22:38:09)denilika написа:  Лол Big Grin мисля че си ги разменил но защо и в двете директори има 14 гб нека кажат колегите !!!

Едит: Разбрах защо форматирал си вътрешната ти памет и тя маи е изчезнала за това се е получило така аз сега опитах да деактивирам сд картата от Хранилището и после форматирах сд картата и се получи при мен така мисля че няма да ти е проблем Smile

Благодаря ти ,надявам се всичко да е ок сега Smile 


Колеги някой случайно да знае как може да се вдигне още рам паметта от 630 до 768 както го дават по заводски настройки .

Няма как да се получи, защото са недостъпни (системни). И не е до телефона, а до андроида, така е устроен.
Отговор на Ликуид , не мисля че е от ядрото, което слагаш ЗА инсталация, защото то се подменя с това на ром-а. Липса на рам мейби, пробвай с хроно.

I do not kill with my gun. He who kills with his gun has forgotten the face of his father. I kill with my heart.
Цитирай

Приатен ми беше докато не започна да прави мизерии след смянат на памета и руута слагам стоков Smile щото несе издържа така с тия контакти да се затварят някои като звани след 5 6 секунди се показва кои е .... има бъгчета според мен доста лично мое мнение Smile

Galaxy  S20 Ultra 5G Androidbg
Цитирай

(2015-01-20, 22:55:11)denilika написа:  Приатен ми беше докато не започна да прави мизерии след смянат на памета и руута слагам стоков Smile щото несе издържа така с тия контакти да се затварят някои като звани след 5 6 секунди се показва кои е .... има бъгчета според мен доста лично мое мнение Smile

Забавеното показване на повикващия е аааааааадски дразнещо.. 

I do not kill with my gun. He who kills with his gun has forgotten the face of his father. I kill with my heart.
Цитирай

(2015-01-20, 22:57:35)maev написа:  
(2015-01-20, 22:55:11)denilika написа:  Приатен ми беше докато не започна да прави мизерии след смянат на памета и руута слагам стоков Smile щото несе издържа така с тия контакти да се затварят някои като звани след 5 6 секунди се показва кои е .... има бъгчета според мен доста лично мое мнение Smile

Забавеното показване на повикващия е аааааааадски дразнещо.. 

Много колега и аз като работя с телефона и ми трябва няма как да се задаржи рома иначе е як.Друк е вапроса че щом ми трябва за работа да си не играя с него  Blush Tillfreds

Galaxy  S20 Ultra 5G Androidbg
Цитирай

(2015-01-20, 22:27:18)maev написа:  
(2015-01-19, 22:45:35)zhelezen написа:  
(2015-01-19, 22:38:09)denilika написа:  Лол Big Grin мисля че си ги разменил но защо и в двете директори има 14 гб нека кажат колегите !!!

Едит: Разбрах защо форматирал си вътрешната ти памет и тя маи е изчезнала за това се е получило така аз сега опитах да деактивирам сд картата от Хранилището и после форматирах сд картата и се получи при мен така мисля че няма да ти е проблем Smile

Благодаря ти ,надявам се всичко да е ок сега Smile 




Колеги някой случайно да знае как може да се вдигне още рам паметта от 630 до 768 както го дават по заводски настройки .

Няма как да се получи, защото са недостъпни (системни). И не е до телефона, а до андроида, така е устроен.
Отговор на Ликуид , не мисля че е от ядрото, което слагаш ЗА инсталация, защото то се подменя с това на ром-а. Липса на рам мейби, пробвай с хроно.

Ами нали като си вдигаме андроида трябва да се вдигне и рама  а то не се получава така,и както казва колегата по горе този андроид много ни изхвърля от някой приложения .Дали може да се оправи нещо .А това което ми каза как да го пробвам това хромо не разбрах ,извинявай че питам .

(2015-01-20, 22:55:11)denilika написа:  Приатен ми беше докато не започна да прави мизерии след смянат на памета и руута слагам стоков Smile щото несе издържа така с тия контакти да се затварят някои като звани след 5 6 секунди се показва кои е .... има бъгчета според мен доста лично мое мнение Smile

Колега как мога да си върна стария андроид който е заводския ,защото както казваш много е бъгнат този и почва да дразни много .
Цитирай

Е като "вдигаш" андроида нали пак андроид слагаш? Действа същата закономерност. С някои ядра имаш достъпни още мегабайт/два , но всички няма начин. Като казах Хроно имах предвид хронокернел. Заводския андроид се качва с Один, флашва се. Мани другото е важна тема работата с один.
Проблемът на рома засега е с напасване на виртуалната машина (ако ART се счита за такава). Така са напаснати стойностите , че дърпа доста рам за приложението на екрана, а за тия на фон не остава. Възможно е и да аи е лаком за рам ART и затова да не достигат малкото и без това мегабайти.. При 4.4 и арт нещата не са такива, там не затваря процеси на фон, а и виждам как има още 20тина свободни , при същите пуснати неща (вайбър, ланчър, гугъл услугите).. Още билд-два и ще адресират тоя проблем.

I do not kill with my gun. He who kills with his gun has forgotten the face of his father. I kill with my heart.
Цитирай

Дам оказва се в случая с последния билд ,че се получава работата с изтеглената къса" клечка" която в случая се явява нашия стоков 4.1.2 -MB2.
Билда от 13.01. не проявява тези бъгове и се държи стабилно на някой други стокови и по конкретно на - MG2 , NB1 и MF1-многофайлова Полша,неможах да разбера от другите форуми по конкретно(може би "готвача" на рома,е забравил някоя "съставка") защо така се е получило,но пък се потвърди ,че тези които са минали през тези 2 стокови или наново минават през тях и тогава слагат CM12 нямат проблеми с последния билд!
Цитирай

Аз бях на руския MG2 и имам проблеми. Още тази вечер се връщам на 4.4.4 .

Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB Titanium Black
Цитирай

(2015-01-21, 19:07:25)TheLiquidGuy написа:  Аз бях на руския  MG2  и имам проблеми. Още тази вечер се връщам на 4.4.4 .

Може би трябваше да направя едно доуточнение ,аз MG2  сложих NB1 върху него префлашнах CM12 - до моме нта наистина немам проблеми с контакти ли крашване на приложения и тн.


Прикачени файлове Миниатюри
           
Цитирай

Мисля си, че просто тряабва да изчакаме ТиймНова да го пуснат за нас, а не някой да е портнал см12 от с3 мини. Или поне да изчаламе да стане бета , тогава тия дребни дефекти няма да ги има. Тежичък идва , твърде много анимации са наблъскали май май. Малко ненормално ми идва да браузвам с Болд-а, защото е по-бърз (като е тромавичък поначало). Вярно, всичко работи , но е на пределя на апарата. Жертва се или бързодействие , или живот на батерията
Разбира се това е лично мнение и не ангажирам никого с него.

I do not kill with my gun. He who kills with his gun has forgotten the face of his father. I kill with my heart.
Цитирай

С малкобаране тук там се оптимизира доста ,за анимацията като спомена аз съм изключил от Опции на програмиста -Скала на аним;Прозорец,Преход иСкала Animator и риагира всичко на мига с докосването по тъча.
Цитирай

Някакви стойности на low memory killer пипал ли си?
И още нещо. Дори сега да ти се струва бърз е далеч от скоростта на СМ10.1 , поне така мисля. Щом след флаша усещам такава рязка разлика надали е само субективно.

I do not kill with my gun. He who kills with his gun has forgotten the face of his father. I kill with my heart.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)