Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Официален ъпдейт до Андроид 4.2.2
#76

И аз ако може да попитам по-опитните.
Сега ми дойде ъпдейт по нета и го свалих през WiFi - около 560МВ. Тела каза, че е ъпдейт на андройда до 4.2.2 и ме пита дали да го инсталира. Засега го отложих.
Въпроса ми е колко време продължава преинсталирането, има ли някаква опасност да се скапе нещо и дали да го слагам на зарядно по време на инсталацията за да не изсмуче батерията?

Xiaomi 11T 128GB 

Huawei Honor Play 

Цитирай
Аксесоари
#77

По принцип има едно правило за ъпдейтите - батерията ти трябва да е минимум 70% Smile Иначе самият ъп става бързо Smile
Цитирай
#78

maks11 написа:По принцип има едно правило за ъпдейтите - батерията ти трябва да е минимум 70% Smile Иначе самият ъп става бързо Smile
Mерси! Ъпдейтнах го до 4.2.2. Мина без проблеми, само 2 от програмите, които аз съм си качвал дадоха грешка и се наложи да ги преинсталирам. Визуално наистина е по-различен от 4.1. И най-хубавото е, че появи опция да се местят програмите на SD картата.

Xiaomi 11T 128GB 

Huawei Honor Play 

Цитирай
#79

Първо здрасти на всички, най-накрая реших да се регна Smile

От няколко дни вече съм с 4.2.2 и нямам никакви проблеми с него. Направо все едно съм с нов телефон. С2-ката върви супер, и най-много ми прави впечатление, че батерията ми не пада толкова бързо, като по цял ден ми е включен wi-fi и общо взето не ми излиза от ръчичките. Променената донякъде визия също ми допадна. Абе общо взето не съжалявам, че ъпнах. Smile

:cheers:

Samsung Galaxy S2+ < пенсиониран
Samsung Galaxy S4 Value Edition Silver < пенсиониран
Samsung Galaxy A5-2016 GOLD < пенсиониран
Huawei P20 Blue
Цитирай
#80

здравейте,вчера сложих 4.2.2 на S2 plus и съм много доволен.Въпросът ми е,че преди да го обновя не дадох фабрични или хард ресет,това проблем ли е? задължително ли трябва да се направи преди обновлението?Пак казвам,че нямам никакви проблеми имаше с някой програми но ги прейнсталирах.
Цитирай
#81

toem84 написа:здравейте,вчера сложих 4.2.2 на S2 plus и съм много доволен.Въпросът ми е,че преди да го обновя не дадох фабрични или хард ресет,това проблем ли е? задължително ли трябва да се направи преди обновлението?Пак казвам,че нямам никакви проблеми имаше с някой програми но ги прейнсталирах.
И аз не съм задавал фабрични настройки преди или след ъпдейта. Преди ъпдейта тела ми каза, че няма да се загубят програмите, настройките и данните при надстройката до 4.2.2. Приятната изненада в случая беше, че ъпдейта дойде по нета и го свалих с WiFi-я, без да се налага да връзвам тела с компютър и да ползвам Kies. След ъпдейта обаче някои от програмите, които аз съм качвал почнаха да дават грешки от рода "еди кое си приложение неочаквано спря да работи". След преинсталация на съответните приложения няма повече проблеми. Така, че не се налага хард рестарт ако всичко е наред....

Xiaomi 11T 128GB 

Huawei Honor Play 

Цитирай
#82

Smile мерси за инфото колега.И аз го обнових през wi-fi.На виваком съм с s2 plus,за чакащите още ъпдейта пожелавам по бързо да дойде Smile
Цитирай
#83

toem84 написа:Smile мерси за инфото колега.И аз го обнових през wi-fi.На виваком съм с s2 plus,за чакащите още ъпдейта пожелавам по бързо да дойде Smile
И аз съм към Виваком / в мисъл оператора, тела го купих от Технополис/. Не би трябвало да зависи от оператора кога идва ъпдейта.

Xiaomi 11T 128GB 

Huawei Honor Play 

Цитирай
#84

giiv написа:
toem84 написа:Smile мерси за инфото колега.И аз го обнових през wi-fi.На виваком съм с s2 plus,за чакащите още ъпдейта пожелавам по бързо да дойде Smile
И аз съм към Виваком / в мисъл оператора, тела го купих от Технополис/. Не би трябвало да зависи от оператора кога идва ъпдейта.
Няколко коментара по-нагоре е написано от какво зависи.
Цитирай
#85

Ако ъпдейтна до 4.2.2 Garmin StreetPilot ще продължи ли да работи?
Защото пише че е само за 4.1.2.

Android Samsung I9105 Galaxy S II Plus Android
Цитирай
#86

Здравейте. Успешно апдейтнах, но след него ми изчезна флаш плеара. Инсталирах го отново, отваря ми анимации, но като реша да гледам някое видео, браузарите забиват и ме изхвърлят. Моля за помощ!
Цитирай
#87

svetoslavslav написа:Ако ъпдейтна до 4.2.2 Garmin StreetPilot ще продължи ли да работи?
Защото пише че е само за 4.1.2.

Не, няма да работи.
Цитирай
#88

lordo690 написа:Здравейте. Успешно апдейтнах, но след него ми изчезна флаш плеара. Инсталирах го отново, отваря ми анимации, но като реша да гледам някое видео, браузарите забиват и ме изхвърлят. Моля за помощ!

Решението: https://www.androidbg.com/forum/post952314.html#p952314

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#89

Добър вечер! И аз съм с такъв телефон. Много искам да го ъпдейтна. Давам му да провери за актуализация на софтуера, обаче нищо. Телефонът е купен от Виваком, но го ползвам с карта на Мтел. Дали ще получа известие скоро или не? Някакви съвети? Благодаря предварително!
Цитирай
#90

Не става пак същото Rolleyes
Цитирай
#91

lordo написа:Не става пак същото Rolleyes
Ако не знаеш случайно при Android 4.2.2 вградения браузър НЕ поддържа flash и затова НЕ можеш да гледаш с него, а трябва алтернативен (допълнителен) бразуър от Google Play - бих препоръчал Next Browser и/или Firefox.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#92

Не става и некст браузара и долфина и стоковия забиват. Преди нямах проблеми на никой. Инсталирам и деинсталирам адобе флаш плеара- се същото =(
Цитирай
#93

lordo написа:Не става и некст браузара и долфина и стоковия забиват. Преди нямах проблеми на никой. Инсталирам и деинсталирам адобе флаш плеара- се същото =(

Върна ли фабричните настройки след обновяването до 4.2.2 или още не?

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#94

Ами не съм. Задължително ли е?
Цитирай
#95

lordo написа:Ами не съм. Задължително ли е?

Особено за по-голяма версия на Android си е направо задължително дори и да нямаш никакви проблеми по принцип.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#96

Не става ,братле и тва опитах :facepalm:
Цитирай
#97

lordo написа:Не става ,братле и тва опитах :facepalm:

Тогава изтегляш този ROM: BGL-I9105PXXUBMI3-20131120151839.zip и действаш с Odin на PC, а след това връщане на фабричните настройки от менюто на телефона.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#98

Май няма да се справя! И с каква цел да правя това?
Цитирай
#99

lordo написа:Май няма да се справя! И с каква цел да правя това?

Целта е "преинсталиране" на ROM-а - по този начин ще се реши какъвто и проблем да си имал.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

Мерси за съветите,но за сега май ще си остана с този проблем по-добре, от колкито да направя други поразии!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)