Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Покупка на игри от Gameloft, ето как.
#1

Понеже напоследък доста хора са ме питали, как да си купя игра от Gameloft, в тази тема описвам начинът, като поствам и шотчета за да е по-нагледно.
Рано или късно, всички кракнати версии на игрите от Gameloft биват блокирани.
Решението ако искате да цъкате дадена игра на телефончето ви е едно:
Преди да започнете процедурата с покупката и инсталирането на играта, трябва да имате активна wi-fi връзка, през мобилен интернет не става!
Влизате от телефончето или компютъра в сайта на Gameloft(мобилната версия: www.wapshop.gameloft.com ) и намирате исканата от вас игра. Въвеждате в полето своят телефонен номер и цъкате GO.
[Изображение: ggggggg_Small_.png] [Изображение: 1_Small_.png]

След секунди получавате смс от тях, на който смс трябва да отговорите с NOW OK, съобщението(играта) ще ви струва 2.40лв.
[Изображение: 2_Small_.png]

След малко получавате друг смс с линк за теглене на играта, кликате в-у него и започва изтегляне на апк файла.
[Изображение: 3_Small_.png]

След изтегляне на апк файла, инсталирате играта.
[Изображение: 4_Small_.png]

Тук е момента да напомня, че тегленето на кеша става само с активна wi-fi връзка!Стартирате играта и си теглите кеша.
[Изображение: 6_Small_.png]

След изтеглянето на кеша, тапвате в-у ОК и стартирате играта.
[Изображение: 71.png]

След интрото играта си проверява лицензите и сте готови да играете Smile
[Изображение: 82.png]

В случая си правите ник в играта и плейвате :thumbup:
[Изображение: 92.png]


И вече си имате лицензирано копие на исканата от вас игра, която е само за вашият телефон.
Ако поверите копието от играта си за кракване, бъдете сигурни, че след неопределен период от време, тя ще ви бъде блокирана от Gameloft и паричките ви отиват на вятъра Wink правил съм тази грешка и повече може би няма да е повторя Confusedtupid:

p.s.Всяка десета закупена от вас игра, е безплатна Smile

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
Аксесоари
#2

Горе :cheers:

Motorola MILESTONE > Samsung Galaxy S > LG Optimus 2X > Samsung Galaxy Nexus...
http://www.sofiawars.com/register/110475/
Цитирай
#3

Изпевари ме, още преди да съм си написал молбата :thumbup: :bow:

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
#4

Някъде по игрите в сайта пише ли за кои телефони работят и за кои не, че 2.40 де не съм ги дал...


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#5

Аз като влизам през телефончето, автоматично ми го разпознава.

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
#6

а ако преинсталирам ром-а,какво ? или сменя сд картата?

Подписът е променен от екипа на АндроидБГ
Цитирай
#7

Пазиш си изтегленият апк файл и преинсталираш.

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
#8

pikpik написа:Пазиш си изтегленият апк файл и преинсталираш.
трябваше да го направят с профили и да може да се тегли играта като на компютър :примерно в BattleNet където плащаш за някаква игра и можеш да я свалих 3000 пъти но после те пита за име и парола Smile или нещо подобно поне да го бяха направили кат хората че така ако изгубиш .apk файла парите навятъра Sad

Gexu5
Цитирай
#9

pikcho написа:
pikpik написа:Пазиш си изтегленият апк файл и преинсталираш.
трябваше да го направят с профили и да може да се тегли играта като на компютър :примерно в BattleNet където плащаш за някаква игра и можеш да я свалих 3000 пъти но после те пита за име и парола Smile или нещо подобно поне да го бяха направили кат хората че така ако изгубиш .apk файла парите навятъра Sad
Всичко се пази в Gameloft Wink
Влизаш в сайта им и надолу в страничката ще откриеш Mu Downloads
[Изображение: 93.png]

Тапваш в-у него и ти отваря страничка, в която трябва да въведеш телефонният си номер и мейла си.
[Изображение: 101.png]

След като си ги въвел, натискаш Submit и можеш безплатно да изтеглиш апк файловете на закупените от теб игри Wink
[Изображение: dfh_Small_.png]

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
#10

От няколко дни върви и страхотна промоция, при която плащаш една игра и получаваш още една безплатно, като това не пречи на другата промоция с всяка десета.
Е, ако сега кажете, че са скъпи, когато имаме най-ниската цена в Европа, че дори и от Америка по-евтино минахме... не знам вече... Huh

  • 50% промоцията е валидна само през PayPal и се заплаща в долари, което леко оскъпява крайната цена!

  • При 50% промоцията, е ограничен броят на игрите и може да липсват, някои от общия списък със заглавия за вашия модел телефон!
    [/*]

HTC Desire
Цитирай
#11

Колегата @Canavar е прав за текущата промоция, аз не бех обърнал внимание Confusedtupid: и наистина цената на игрите за България, са най-ниските за момента.

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
#12

Абе аз добре съм прав, ама промоцията с две на цената на една е май само за вариантите, когато плащаш с PayPal, така че нека някой да сподели, ако е опитвал.
Лично аз предпочитам варианта със СМС, но не съм сигурен, че през него става "номерът" за 1+1 free.

P.S. За мен играта, която си струва е Dungeon Hunter 2, а в случай, че Asphalt 6 ми вървеше добре и тя щеше да се купи, но доста ми насичаше (не върви мазно като на DHD). Smile

HTC Desire
Цитирай
#13

Чудесна тема,но нещо не успях да си купя играта която искам.Не ми пращат СМС и това е =( .Единствената възможна причина която си мисля е ,че съм на Виваком.Има ли някой на Виваком който да е успял да купи?

Едит:Оправих се,влезнах през компютъра и макар да пишеше само "МТЕЛ" и "Глобул" вкарах моя номер и най -накрая получих заветния смс

Добре тренираните рефлекси са по бързи от късмета.
Цитирай
#14

Аз си купих една, само че като натиснах на бутона ми излезна текст, който да изпратя на номера им.

HTC One Black
Цитирай
#15

Pikpik, можеш да добавиш сайта www.wapshop.gameloft.com за да не става объркване, защото например аз се шибнах директно на gameloft.com а оттам се лутах доста.

Edit: Закупих си Dungeon Hunter HD , и въобще не съжалявам, играта е прекрасна. (Само съжалявам че DH 2 / DH 2 HD, я няма в списъка за Х10.)

SIV
Цитирай
#16

Само на мен ли при опит да вляза в сайта през телефона ми изписва "The page contains too many server redirects" ? ;/
Цитирай
#17

Пробвах това 1+1 на N.O.V.A. и Asphalt 6, и пише leva2.40 но като цъкна да платя с пейпал, където имам 3.26лв и горе изписва, че всъшност ще ми вземе 2.40USD, така, че прегледайте си сметките дали всъшност не плащате в USD а да пише лева Wink

This user is property of the Umbrella Corporation.        YouTube
Umbrella Corporation™ - our business is life itself.        Twitch
Цитирай
#18

Roshav^ написа:Пробвах това 1+1 на N.O.V.A. и Asphalt 6, и пише leva2.40 но като цъкна да платя с пейпал, където имам 3.26лв и горе изписва, че всъшност ще ми вземе 2.40USD, така, че прегледайте си сметките дали всъшност не плащате в USD а да пише лева Wink
Дам, това става, когато се мине през 50% офертата, защото има препращане към щатския сайт. Малко некоректно е, защото се разбира в последния момент, НО въпреки това е оферта, защото се купуват 2 игри, а оскъпяването е едва около 30%, което ще рече, че втората игра ви излиза около 80 стотинки. Пак си е изгодно Smile

Когато вляза през оригинална игра и с пусната мрежа в следния ред:

MORE GAMES! --> Top Deals --> Top Deal of the week: N.O.V.A. HD FREE! --> FREE!

... ми излиза, страницата с игрите, но N.O.V.A. HD я няма за моя модел, така че нека някой, на който N.O.V.A. HD му е в списъка с поддържани игри да провери, дали няма да намаже безплатна N.O.V.A. HD. Smile

P.S. Не знам, защо я нямам в списъка, при положение, че пиратската версия я играх без проблеми...

HTC Desire
Цитирай
#19

Супер тема! Rock

Всички игри на цената от 2.40?

БУКВАЛНО това е без пари.
На едно кафе даваме по 3 - 5 лева за количка и нес...

Gunplay каза: Tелефона, DHD, ми прилича на тухла след тест за съпротивление на материалите. Smile
Цитирай
#20

Сега пробвах да си купя игра от промоцията на 50%. Избрах си Dungeon hunter, влизам си в PayPal акаунта, натискам плащане и ме връща към страницата на Gameloft със съобщение "An error ocurred when trying to make the transaction. Please check your information or try again later." Това става през телефона.
Имам пари в картата и не ползвам за първи път PayPal. Къде ли може да е проблема?

Honor Play


Цитирай
#21

В този случай, защо не изпълниш каквото те е посъветвало: Да си провериш информацията или да опиташ пак по-късно?
Цитирай
#22

С РОМа от подписа ми пише, че съм с HTC Saga. Това проблем ли ще е, ако си купя игра?

Intel Core i5-4690K | Asus Maximus VII Hero Z97 | EVGA GTX 780 SC ACX 3GB | Corsair Vengeance Pro 8GB
WD 1TB | Crucial MX100 256GB SSD | Corsair RM750 | NZXT H440 | Windows 8.1 Pro
Цитирай
#23

DesireHD-_-Pain написа:С РОМа от подписа ми пише, че съм с HTC Saga. Това проблем ли ще е, ако си купя игра?
Проблем ще е ако хтц сага има различна резолюция и размер на екрана и ако е по-силен хардуерно на теб ще ти лагва.
Цитирай
#24

kBo написа:
DesireHD-_-Pain написа:С РОМа от подписа ми пише, че съм с HTC Saga. Това проблем ли ще е, ако си купя игра?
Проблем ще е ако хтц сага има различна резолюция и размер на екрана и ако е по-силен хардуерно на теб ще ти лагва.
HTC Saga не е ли Desire S? Ако е с DHD са еднакви.

Intel Core i5-4690K | Asus Maximus VII Hero Z97 | EVGA GTX 780 SC ACX 3GB | Corsair Vengeance Pro 8GB
WD 1TB | Crucial MX100 256GB SSD | Corsair RM750 | NZXT H440 | Windows 8.1 Pro
Цитирай
#25

То не е точно за тази тема , но да не отварям нова Wink Купих на малкия sonyericsson yendo и реших да му купя няколко игри от gameloft , те надлежно си прибраха парите , обаче телефона получава само някакви цифри вместо линк ...Някакви идеи , че вече им подарих 20 лв Confusedtupid:
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)