Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Nexus 5

Аз си поръчах Flip Cover , но явно няма да свикна с това отваряне и затваряне. Някой ако иска мога да му го дам на цената която съм го купил 17 лв ми излезе, гледам че в техномаркет са по 50 подобни.Някой ако има интерес на ЛС да пратя снимки.
Цитирай
Аксесоари

(2015-03-26, 08:03:21)lavazza написа:  
(2015-03-26, 07:36:52)gogov67 написа:  Аз използвам това, което даваха на промоция от Технополис. Оригинално е на LG и телефона ми само се стопля малко. Не съм усещал някаква сериозна температура при зареждане.

Не разбрах , кое използваш - бялото за Г3 ли ?

Моето  е черно. Не знам дали е на Г3.

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
Цитирай

(2013-12-18, 02:02:02)lemon написа:  
lemon написа:Здравейте, някой може ли да ми предложи хубав кейс и скрийн протектор, които ще се доставят до България на разумна цена. И ако може да ми обясните разликата между скрийн протектор и темпърд глас. Засега съм се спрял на тези скрийн протектори, но ако си заслужава ще доплатя за темпърд глас.
Smile

Имам флип ако искаш пиши на лс. Черен чисто нов.
Цитирай

здравейте колеги някой използвал ли е такъв скин ? https://dbrand.com/shop/nexus-5

Google Nexus 5X White
Samsung Galaxy Note 8 Black
Samsung Galaxy Note 9 Black
Samsung Galaxy Note 10+ Silver
Цитирай

Не съм, но се бях замислил дали да си поръчам
Цитирай

Изглежда много интересно Smile Но 25 $ за фолио .. за целия телефон ... Big Grin
Цитирай

Поръчах си подобни от E-Bay бяха много по-евтини, но не останах очарован, някой ако иска мога да видя, за колко съм ги взел и да му дам останалите две.

OnePlus 7 Pro
OnePlus 3T
LG Nexus 5
Samsung Galaxy Nexus
Цитирай

(2015-04-01, 13:21:30)mitko_9405 написа:  Поръчах си подобни от E-Bay бяха много по-евтини, но не останах очарован, някой ако иска мога да видя, за колко съм ги взел и да му дам останалите две.

може ли линк колега

Google Nexus 5X White
Samsung Galaxy Note 8 Black
Samsung Galaxy Note 9 Black
Samsung Galaxy Note 10+ Silver
Цитирай

(2015-04-01, 16:16:12)h4x0r написа:  
(2015-04-01, 13:21:30)mitko_9405 написа:  Поръчах си подобни от E-Bay бяха много по-евтини, но не останах очарован, някой ако иска мога да видя, за колко съм ги взел и да му дам останалите две.

може ли линк колега


Съжалявам за забавянето, мисля че това са скиновете http://www.ebay.com/itm/3-X-Full-Body-de...3a993b16e0


Ако не ти се чака от ebay, имам два останали неизползвани. Smile

OnePlus 7 Pro
OnePlus 3T
LG Nexus 5
Samsung Galaxy Nexus
Цитирай

Поръчах си два кейса и едно темперирано стъкло.
Искам вече да махна флип кейса и да не слагам дебели кейсове. 
Единия е този ултра тънък: линк
който вече пристигна, но май излезе бая тънък и не предпазва стъклото на камерата и отделно е малко хлъзгав. Ама за тая цена толкова Big Grin .
Другия е този: линк
ще го видя дали ще е удобен за ползване с една ръка. 

Та искам да питам слагането на темперирано стъкло трудно ли е като обикновения протектор? Защото хич не се справям с тия найлонки и постоянно остават някакви прашинки, балони колкото и да го почиствам. 

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

Ако не можеш да се справиш със сркийнпротекторите не с емъчи със стъклото Wink И аз си поръчах темперирано стъкло но ме достраша да го сложа сам и ходих на "майстор". Но и при него не се получи много, и до диода остана едно балонче, което така си стои. Не знам дали може да се маха стъклото и да се сложи пак, ако се получат балончета и прашинки отдолу ?
Цитирай

Ами разбрах, че в Теленор ги слагали за 3лв и направо ще отида там. Няма да рискувам Big Grin . Близо 6-7 обикновени съм слагал и нито един не е напълно успешен Big Grin .

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

Някой да е ползвал това чудо? Ако може да сподели впечатления?
http://www.amazon.com/Protective-Infinit...B00ICUKC8U
Цитирай

С това нещо ще стане като танк ! Wink))

Xiaomi 13T Pro
Цитирай

Аз му се чудих по едно време на това чудовище, но реших, че не е добра идея да давам толкова пари за нещо което не мога да пробвам на живо първо. 

П.П наточил съм се на SPIGEN Ultra Fit кейс. Хората които го имат казват, че материала му е същия като на капака на телефона.
9-10 долара е в амазон и ибей ама трябва да се плаща доставка по-скъпа от калъфа.
ЛИНК

Тези които го имат нека да споделят как са се сдобили с него.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

Хора, препоръчайте възможно най-тънък силиконов или пластмасов(но приятен на допир) кейс. 
Взех си един ултра тънък(0.3m), но е с гадна пластмаса и се хлъзга.
Чакам и един силиконов. Ще го видя как ще е. 
Ако и той не ми допадне, ще се търси начин да се закупи Spigen Ultra Fit. За него поне знам, че е със същия материал като Нексуса. 
Ако може някой да сподели има ли начин да се сдобия с него без да плащам доставка по-скъпа от самия кейс Big Grin . 
Другите варианти са този(изглежда тънък), този(със сигурност е тънък - 0.5мм) и този( не знам колко е тънък, но ми допада с тези по-грапави области отстрани). 

Тъкмо се реших да го нося без кейс, но след ремонта взе да скърца от единия край когато е в ръката ми и се дразня. Отделно още от началото си скърца когато натисна областта под камерата. Ако трябва цял ден да слушам това скърцане още на на 3тия път ще го засиля към стената. 
Така, че ще се радвам на лични впечатления от тънки и г/д приятни на допир кейсове.  Rolleyes

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

Аз съм със Спиген Ултра Фит още от закупуването на телефона и даже не помислям за друг кейс! Уникално му приляга, пази го умерено, а за усещането в ръката няма какво да говорим. Wink Взимай, не се чуди, остави ги тия другите евтини бози, само си хвърляш парите напразно. Smile

Google Nexus 5X Black 16 GB - 7.0
Цитирай

А това някой пробвал ли го е?
http://olx.bg/ad/promotsiya-kalaf-tip-te...5fb8cef2f3
Цитирай

Този точно не, но продуктите на Mercury са доста качествени. Един заден кейс - 1 година не беше мръднал.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

(2015-04-19, 11:31:23)mita6ki9 написа:  Та искам да питам слагането на темперирано стъкло трудно ли е като обикновения протектор? Защото хич не се справям с тия найлонки и постоянно остават някакви прашинки, балони колкото и да го почиствам.

Аз съм слагал общо 3 найлонки досега и едно темперирано на моя.
Първия найлон естествено отиде в кофата. Следващите 2 - станаха перфектно.
При темперирано стъкло - останаха два балона - единият минимален - 1-2мм, другия 1см диаметар.
Реших да го оставя така, тъй като бяха под дисплея и не ми пречеха. Няколко месеца стоя така.
Тия дни нали е по-топло  го бях забравил на слънце за кратко (10-тина мин.).
Какво да видя - малкия балон напълно изчезна.
Почнах да притискам големия - и пак на слънце за малко - така за 20-тина минути изчезна и той.
В момента не може да се разбере, че има нещо в/у дисплея.

Та мисълта ми е, че стига да не си с 2 леви ръце и да имаш търпение, може да си го сложиш сам перфекто, просто следвай инструкциите.
Важното е да няма дори и прашинка в момента на слагането. Постига се САМО на хубава светлина и чрез наелектризиращата лепенка, която пристига в комплекта.
С лепенката отстраняваш евентуалните прашинки и после лепиш.
Видеа в нета колкото искаш.
Успех!
Цитирай

Аз моето стъкло ходих да ми го слагат .. и имаше едно малко балонче до диода ... с времето стана по-голямо балончето ... но не стигаше до дисплея. Миналия ден го забравих на слънце .. и чудото стана - балончето го няма Big Grin Сега като видях писаното се сетих, че заради слънчето е изчезнал ... Wink
Цитирай

И аз вече съм със стъкло и имаше малко въздух по по самия край. Сетих се че, бяхте споделили тук за слънцето и днес го оставих когато бях на кафе. Бая се нагорещи а на братовчед ми айфона се изключи  Va . Достраша ме, че беше много силно слънцето и го скрих. По-големите се махнаха настина и остана още едно мъничко в ъгъла. 

Не знам защо съм се занимавал с тия найлонки. Това е в пъти по-добре на допир. 

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

Като те е страх от слънцето ... изключи го телефона и го остави така на слънце Smile Да се махнат и малките балончета Smile
Цитирай

Здравейте ! Тъй, като аз нямам толкова компетентно мнение, ще попитам вас. http://olx.bg/ad/kalaf-nexus-5-spigen-hy...85e00b469a този калъф оригинален ли е или не е , тъй като на мен ми се струва малко съмнителен, а съм голям фен на тези калъфи.
Цитирай

Реплика.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)