Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Nexus 5

Ами засечи го де. Аз така направих, понеже по - сигурен метод от това да засечеш фактическото време, няма.

И с оригиналното кабелно зарядно малко над два часа, а с безжичното (за адаптор ползвам пак оригиналния 1.2) - малко под 3 часа, но хайде, дори кажи ги 3 часа. Разликата излиза 40 минути за цял заряд.

Наистина е по - бавно, не чак толкова много, но пък е по - удобно. М/у другото, със сигурност би трябвало твоето безжично да е по - качествено от това, което аз ползвам.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
Аксесоари

Твоето какво е? Удобно е наистина, но цената на моето е 130 лв. Ако не беше "подарък" не бих го взел.

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай

Моето е много китайско Tooth - http://www.ebay.com/itm/151237254268?var...1439.l2649


Взех го да пробвам, дали ще ми допадне такъв тип зареждане. По - нататък може да си взема някое по - добро.
Обаче на размер е много удобно! Съвсем малко по - голямо от самия телефон.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай

Колеги, извинявам се за двойния пост.

Днес разгледах ето това калъфче а spigen - http://www.ebay.com/itm/Spigen-1-FULL-HD...3f2b4f3010

Един приятел си го е взел. Черно беше и много ми допадна. Принципно никак не харесвам калъфи и не обичам да нося, но това ми допадна, понеже е доста тънко, добре изработено и най - важното, материалът е много близък до този на черния Nexus 5 - усеща се леко гумиран и мек.

Някой има ли идея, откъде мога да го поръчам в БГ? Нещо не ми се чака пак от ибей, пък и има 9$ транспорт...

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай

e34v8 написа:Колеги, извинявам се за двойния пост.

Днес разгледах ето това калъфче а spigen - http://www.ebay.com/itm/Spigen-1-FULL-HD...3f2b4f3010

Един приятел си го е взел. Черно беше и много ми допадна. Принципно никак не харесвам калъфи и не обичам да нося, но това ми допадна, понеже е доста тънко, добре изработено и най - важното, материалът е много близък до този на черния Nexus 5 - усеща се леко гумиран и мек.

Някой има ли идея, откъде мога да го поръчам в БГ? Нещо не ми се чака пак от ибей, пък и има 9$ транспорт...

Имам абсолютно същото, даже съм дал линк към него на предишната или по-предишната страница. Наистина стои много добре, тънък е и не разваля визията и усещането от телефона, когато го държиш в ръка, но .... има един основен недостатък. Понеже е отворен отдолу и горе, събира много прах в отворите, че дори и под страничните ръбове на калъфа. Ако се абстрахираш от това, наистина е перфектно калъфче като качество на изработка и усещане. За съжаление, не съм го срещал в нито един български сайт за аксесоари и си го поръчах точно от Ибей - дойде сравнително бързо, за около 7 работни дни. :thumbup:

Google Nexus 5X Black 16 GB - 7.0
Цитирай

А колко доставка плати?

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай

Всъщност от Амазон.ко.юк съм го купил, а доставката е била 6 паунда ... мдаа, соленичко, но го доставиха доста бързо - поръчан е на 30.06., пристигна на 04.07. Преглътнах го заради бързата доставка. Big Grin

Google Nexus 5X Black 16 GB - 7.0
Цитирай

Благодаря за отговорите, колега! Ако не намеря накъде в бг, и аз ще трябва да го поръчвам (в ибей излиза по-евтино, но по-бавно).

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай

Има подобно оригинално, 33 лева, вчера си купих бяло, седи много добре, от едно от техниката.

Samsung Galaxy S10+
Samsung Galaxy Note 10.1 4.4.2
Цитирай

Някой знае ли дали някъде в България продават стъклен скрийн протектор за телефона? Smile

Nexus 5 Bright Red (16GB)
Цитирай

Преди малко ми пристигна и за нексуса темперираното стъкло и веднага го сложих че найлонката която имах беше олелемайко Smile
http://www.ebay.com/itm/121382723542?redirect=mobile

Малко го усрах на монтажа и останаха горе до камерата и най долу около ЛЕД-а нещо като балончета ама по точно като клони от дървета супер на гъсто чертички Smile Ама ще ми е по добре сега че вчера чичо ми ми се похвали че си изплющял Ноте 2ката по екран и стъклото е Финито Smile Поне тъча му работи ама поне аз вече съм подсигурен. Каза ми човека добре си тиии, моя ноте2 като риба е хлъзгав в ръцете с този хлъзгав гръб Smile Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

SpiceBoy написа:Някой знае ли дали някъде в България продават стъклен скрийн протектор за телефона? Smile

Тук:
http://dice.bg/google-nexus-aksesoari/sm...o-pokritie

Galaxy S24 Ultra & Galaxy Watch 6 Classic 47mm
Цитирай

CuBG написа:Преди малко ми пристигна и за нексуса темперираното стъкло и веднага го сложих че найлонката която имах беше олелемайко Smile
http://www.ebay.com/itm/121382723542?redirect=mobile

Малко го усрах на монтажа и останаха горе до камерата и най долу около ЛЕД-а нещо като балончета ама по точно като клони от дървета супер на гъсто чертички Smile
Как стои на дебелина? Можеш ли да направиш снимки отстрани.
А чувствителността на дисплея намалява ли?

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

На дебелина изкача микрон над страничната лайсна и когато пипаш крайщата е гладко, не напипваш лайсната по никакъв начин както е и при ЛГ Г2 ако си го виждал на живо. Чувствителноста на тъча не е нарушена по абсолютно никакъв начин Wink Допира на стъклото е абсолютно същия като на пипаш екрана без протектор. Доволен съм да ти кажа. Направих 3 снимки, една с кейса и 2 без кейса но снимах с таблета, а камерата му е....... как да ти кажа колко е зле Smile

https://www.dropbox.com/sc/mfxdxfuxrqehm...Tov5LTu53a

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

Наистина добре стои. Това светлото около отворите маха ли се?

Като цяло по-лесно ли се слага от обикновен протектор? Защото аз по никакъв начин не мога да сложа протектор без да станат n на брой балончета Big Grin . На баща ми таблета ако го видиш на изключен екран ще ми се смееш Lol

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

Това светлото около отворите го няма споко Wink От светлината просто така изглежда. Иначе се монтирва изключително елементарно. Единствено трябва от раз да го сложиш. Ако тръгнеш да разлепяш става мазало. Сложиш ли го от раз става безупречно, с кърпичката от комплекта го минаваш веднъж и няма даже и точица да имаш Wink Аз моя 2 пъти го разлепях и затова останаха малки мизериики отгоре до камерата и долу, даже 1-2 прашинки успяха път да си преправят Smile Иначе навсякъде другаде прости заспа Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

Здравейте,
Вчера ми пристигнаха тези слушалки, които се предлагат с някой модели на Xiaomi. Колегата от XDA е написал доста добро ревю и затова няма да го повтарям.
Като цяло съм супер доволен. Слушалките са много качествени и леки като перце. Имат доста приятен звук с хубави баси и най-важното е, че контролират и работят добре с нашия Нексус.
Пристигнаха за 10тина дни от Хонг Конг до Англия, което си е мега добро постижение Smile.
Ако си търсите относително ефтини качествени слушалки с контроли за телефона - не гледайте повече, това СА слушалките.
Поздрави!

Specification
Model: Xiaomi 2nd Generation Piston Earphone (Gold)
Type: In-Ear
Color: Coffee + Gold
Cable: 100% Copper
Speaker Impedance: 12ohm - 16ohm
Product weight: 12g
Cable Length: 1.2m
Sensitivity: 93dB
Plug type: 3.5mm Gold Plated
Rated Power: 5mW
Max Power Accepted: 20mW
Frequency Response Range: 20 - 20,000Hz
Standard: EN50332-2

ЛИНК официален

ЛИНК към продавача

[Изображение: introduce_1.jpg]

NEXUS 5 white 32Gb (Mahdi ROM)
Цитирай

Някой да има темперирано стъкло? Smile

Nokia 5230 -> Alcatel Pop C5 -> Alcatel OT Idol 2 -> LG G2 -> Meizu M1 Note -> LG G4 :3
Цитирай

Да Wink
@surr3a1 И аз си поръчах Пистън 2ката и мога да кажа и аз че са уникални слушалки Smile. Даже 2 комплекта поръчах че и за баща ми да ползва на One-на Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

Аз пък си взех с лайн и матов протектор, но сега имам един въпрос за тези флип калъфи които имат и прозорче (Rock Excel Window Case), самия телефон има ли такава функция, която да показва кой звъни и да се вдига или трябва къстъм ром ?

Iphone
Цитирай

surr3a1 написа:Здравейте,
Вчера ми пристигнаха тези слушалки, които се предлагат с някой модели на Xiaomi. Колегата от XDA е написал доста добро ревю и затова няма да го повтарям.
Като цяло съм супер доволен. Слушалките са много качествени и леки като перце. Имат доста приятен звук с хубави баси и най-важното е, че контролират и работят добре с нашия Нексус.
Пристигнаха за 10тина дни от Хонг Конг до Англия, което си е мега добро постижение :).
Ако си търсите относително ефтини качествени слушалки с контроли за телефона - не гледайте повече, това СА слушалките.
Поздрави!

Specification
Model: Xiaomi 2nd Generation Piston Earphone (Gold)
Type: In-Ear
Color: Coffee + Gold
Cable: 100% Copper
Speaker Impedance: 12ohm - 16ohm
Product weight: 12g
Cable Length: 1.2m
Sensitivity: 93dB
Plug type: 3.5mm Gold Plated
Rated Power: 5mW
Max Power Accepted: 20mW
Frequency Response Range: 20 - 20,000Hz
Standard: EN50332-2

ЛИНК официален

ЛИНК към продавача

[Изображение: introduce_1.jpg]
Вчера приятелката ми се сдоби с N5 И веднага го продавах как е със същите слушалки,в сравнение с моя s3,доста по качествен и балансиран звук от този на s3,но и доста по слаб.
Все пак N5 е 100% стоков,a моята S3 e ..........
Цитирай

Колко по силен искаш да е звука че е малко по слаб от на С3ката. То ще ти подпали мозъка и така както е Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

Еми от контрола на ядрото на S3 съм го намалил на 59 от 63 и пак е по силно от стоковото ядро на N5 .
Цитирай

Добре де, никъде ли няма Spigen калъфите в магазин в София...???
има хиляди в продавалника, ама искам да пипна наживо
утре нападам Илиянци, ще пиша ако намеря нещо интересно...
не ми се поръчва от Китай и да чакам..
Цитирай

http://www.incipio.com/cases/smartphone-...xus-5.html

Купих си ей такъв кейс и съм много доволен. Супер материал отзад, покритието е същото като задния панел на самия телефон. Доста добро качество и дизайн. Препоръчвам
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)