Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Castle Clash
IGG.COM
Аркадни и екшън

[Изображение: 7ri9iDY6mLybEW8CU8_SgQC_PlmAH1kT8j-NzYw6...k1VWy=w300]

Линк към Google Play:
https://play.google.com/store/apps/detai...astleclash

[Изображение: 670px-0,1201,0,600-LoadingScreen2.jpg]

P.S. - След дълго търсене на тема за castle clash се оказа, че няма затова реших да направя виждам, че има хора заинтересувани от тази игра.

Samsung Galaxy Nexus [] Android: 4.2.2 [] ROM: Stock (root)  16GB
Samsung Galaxy S7 Edge [] Android: 6.0.1 [] ROM: Stock 32GB
Цитирай
Аксесоари
#2

И аз я играя от седмица някъде. Вече почна да ми писва чакането с дни за строежа на една сграда.

Samsung Galaxy S3 Neo (4.4)
Xiaomi Redmi 4X DS 32GB Black
Цитирай
#3

Момци, лагва ли ви тази игра? Бях я инсталирал за малко и ми лагваше супер много!

Samsung Galaxy S IV
Цитирай
#4

Ами не по принцип играта тръгва на по - голям обхват устройства от конкурентната clash of clans, на доста по голям 2.2 е castle clash 4.03 е на clash of clans. Явно проблема е в твоя телевизор.
Преди време и аз имах няколко проблеми с нея и я бях спрял, но от тогава има доста промени.

Samsung Galaxy Nexus [] Android: 4.2.2 [] ROM: Stock (root)  16GB
Samsung Galaxy S7 Edge [] Android: 6.0.1 [] ROM: Stock 32GB
Цитирай
#5

Еми аз я бях пробвал преди месец някъде. Може да са го оправили, ще пробвам.

Samsung Galaxy S IV
Цитирай
#6

Играта върви много добре на Huawei G600.

Samsung Galaxy S3 Neo (4.4)
Xiaomi Redmi 4X DS 32GB Black
Цитирай
#7

Колеги, как се събират Gems, освен с achievments ? Май има някаква дневна дажба?

SGNote N7000 - Xiaomi Mi2s - Xiaomi Mi4
Цитирай
#8

Да, дават по 5 на логване. А иначе при мен има някакъв лаг или глич и един ден влизам-300+ gems които пестях за 4-ти строител, на следващия ден влизам гледам-1300 gems. Имам някакви такива лагове и при honor badg-овете и онез зелените-имам 34000 hb които ползвам доста и 300 от зеленките(но мисля че май дадоха някакъв бонус за всички играчи).
Ако имате някакви въпроси питайте. Играя го от много време и мисля че с доста от нещата мога да помогна Smile
Сега спестявам за да направя гилд за нас от форума, като съм готов ще постна името. Ник-а ми е alekzander40 който иска да ме add-ва Wink

Samsung Galaxy Nexus---->4.3
Цитирай
#9

Спираха сървърите и даваха бонуси. На мен ми дадоха веднъж 400 и после още 300 gems

Samsung Galaxy S3 Neo (4.4)
Xiaomi Redmi 4X DS 32GB Black
Цитирай
#10

Едно обяснение ще ми даде ли някой за Heroes- героите как се дигат тея DMG , attack frequency и така нататък
Цитирай
#11

Когато стигне 20то ниво, можеш да го ъпгрейднеш в Hero's Altar - струва мисля 10 000 злато и 1000 hb за първия ъпгрейд.
Цитирай
#12

един много лесен начин да си вдигнеш левела на героите е да пускаш само един от тях за dungeons. После са така:
-Lv.1-->Lv.2 : 10 000 hb
-Lv.2-->Lv.3 : 20 000 hb
-Lv.3-->Lv.4 : 40 000 hb
Повече от това не може да вдигаш но поне 2-3 месеца ще има да си играеш докато вдигнеш всичките на макс.
Препоръчвам да спестявате за строители. Полезни са и вече имам 4. Можете колкото искате да си купите, но е малко скъпичко.
3rd builder - 500 gems
4th builder - 1000 gems
6th builder - 2000 gems
7th builder - 4000 gems
И т.н. Просто се умножава предишната цена по 2.

Samsung Galaxy Nexus---->4.3
Цитирай
#13

Th3 Gam3 написа:един много лесен начин да си вдигнеш левела на героите е да пускаш само един от тях за dungeons. После са така:
-Lv.1-->Lv.2 : 10 000 hb
-Lv.2-->Lv.3 : 20 000 hb
-Lv.3-->Lv.4 : 40 000 hb
Повече от това не може да вдигаш но поне 2-3 месеца ще има да си играеш докато вдигнеш всичките на макс.
Препоръчвам да спестявате за строители. Полезни са и вече имам 4. Можете колкото искате да си купите, но е малко скъпичко.
3rd builder - 500 gems
4th builder - 1000 gems
6th builder - 2000 gems
7th builder - 4000 gems
И т.н. Просто се умножава предишната цена по 2.

Колега това:
-Lv.1-->Lv.2 : 10 000 hb
-Lv.2-->Lv.3 : 20 000 hb
-Lv.3-->Lv.4 : 40 000 hb

Нз за какво става на въпрос, но при качване на героя от 20-40 ниво струва 1000 hb, 40-60 3000 HB от 60-80 10000 HB.
Това за работниците също не го разбрах - да така е x2 е цената 2-250, 3-500, 4-1000, 5-2000 и неможеш да си взимаш безкрай работници лимита е 5, но 5-ят нз дали ще ви помогне много защото изисква 2к рубини аз го имам, но нз - кои как си прецени. За Honor Badges - най - важното е да взимате от всеки възможен начин, при 80-100 ъпгрейд все още нз колко струва но макс левел е 180 това ще рече 9 ъпдейта след това евентуално изискването на HB ще е от сорта на няколко хиляди или милиони, така че събирайте. И НЕ ХАРЧЕТЕ HB ЗА ГЕРОИ - ТОВА Е НАЙ - ГОЛЯМАТА ТЪПОТИЯ - ВЗИМАЙТЕ САМО С GEMS.

Samsung Galaxy Nexus [] Android: 4.2.2 [] ROM: Stock (root)  16GB
Samsung Galaxy S7 Edge [] Android: 6.0.1 [] ROM: Stock 32GB
Цитирай
#14

Сега се зачетох и видях-тез номерца са за най-първата версия наиграта. Не знаех че са ги променили и леко по инерция карах. Извинявам се но наистина-за една от първите версии помна че беше така.

Samsung Galaxy Nexus---->4.3
Цитирай
#15

Тва да не харчим HB за герои да го беше написал няколко часа по-рано Tooth
3к изхабих, ама ни един плужек не ми изпадна, само обикновени герои Dance

SGNote N7000 - Xiaomi Mi2s - Xiaomi Mi4
Цитирай
#16

Играта има ли я оптимизирана за таблети? Защото графиката е лоша при мен.
Цитирай
#17

Абе от 2ри към 3ти левел на героя иска 3k HB + 30k gold и 50 нещо си(някакво огънче?)- това огънче как и откъде се събира,че хич нямам.А и имам 301 shard-a(тези зелените gem-ове),но не знам как съм ги събрал?Някой ще ми каже ли как се събират,защото искам да си взема Legend герой.
Мерси.
Цитирай
#18

IvanPhilipov написа:Абе от 2ри към 3ти левел на героя иска 3k HB + 30k gold и 50 нещо си(някакво огънче?)- това огънче как и откъде се събира,че хич нямам.А и имам 301 shard-a(тези зелените gem-ове),но не знам как съм ги събрал?Някой ще ми каже ли как се събират,защото искам да си взема Legend герой.
Мерси.
Огънчето се събира като минаваш Дънджъни (Dungeon) то е като звездичките в Angry Birds, максимум по 3 на Дънджън.
Цитирай
#19

gongor написа:Тва да не харчим HB за герои да го беше написал няколко часа по-рано Tooth
3к изхабих, ама ни един плужек не ми изпадна, само обикновени герои Dance

Smile Няма проблем аз съм изхарчил много повече едно 15-20к (Така за утеха Big Grin )
При тях в доста редки случай дава син повечето пъти са зелени - дали герой или slim затова няма смисъл. При пукупката с gems на един приятел му беше дало thundergod и succubus (ако не се лъжа), но бяха 2 legendary, също така препоръчвам да не давате shardove за герои - това също за мен е доста тъпичко след снабдяването на макс работници gem-овете няма за какво да ги ползвате затова най - добре за герои. Някак си 2200 или пък 6000 shards за герои няма смисъл - като може от един maintenance да си вземете този герои + още 2 (от gems). Харчете ги за slims - няма значение за кое да вземете 5 сини е = на един син и 5 сини = лилав. Но разбира се всеки си преценява просто съвет Smile

Samsung Galaxy Nexus [] Android: 4.2.2 [] ROM: Stock (root)  16GB
Samsung Galaxy S7 Edge [] Android: 6.0.1 [] ROM: Stock 32GB
Цитирай
#20

Christmas ЧНГ Първо, а колкото до играта мега трудно се събират тея гамс, аз за седмица едвам си взех работник.Как по бързо да ги събирам(без да ги купувам разбирасе) Big Grin понеже трудно само с achievements да ги добиваш трудничко ми се струва?
Цитирай
#21

Изпълнявай дневните мисии - при логване в играта получаваш по 5 кристала, когато заграбиш определено количество злато или мана - още 10-20 (забравих колко точно), ако направиш 10 арени без значение от резултата - още и така всеки ден Smile аз съм на път да си взема 4ти работник вече.
Цитирай
#22

blazed написа:Изпълнявай дневните мисии - при логване в играта получаваш по 5 кристала, когато заграбиш определено количество злато или мана - още 10-20 (забравих колко точно), ако направиш 10 арени без значение от резултата - още и така всеки ден Smile аз съм на път да си взема 4ти работник вече.
Ми и аз това правя, но доста бавничко се събират ми се срува Huh
Цитирай
#23

KoZkA написа:
blazed написа:Изпълнявай дневните мисии - при логване в играта получаваш по 5 кристала, когато заграбиш определено количество злато или мана - още 10-20 (забравих колко точно), ако направиш 10 арени без значение от резултата - още и така всеки ден Smile аз съм на път да си взема 4ти работник вече.
Ми и аз това правя, но доста бавничко се събират ми се срува Huh

Ами при чистенето но "obstacles" - тревички, камъни, храсти и т.н. всяко премахване дава по няколко рубина а има и achievement за определен брой - което дава още по някой рубин, но наистина за 4-ят работник 1000 gems са си доста така че трябва търпение. Също така чакайте maintenance - там най - много gems се взимат през декември имаше вероятно 5-6 такива по 400 едно 2000 съм взел само от тях. Горе на подаръка където е има free gems там също дава доволно gems по 13, по 6 при свалянето на игра или т.н.

Samsung Galaxy Nexus [] Android: 4.2.2 [] ROM: Stock (root)  16GB
Samsung Galaxy S7 Edge [] Android: 6.0.1 [] ROM: Stock 32GB
Цитирай
#24

Аз 4 работника имам,сега събирам за 5ти,с 1600 gem-a съм.
А в тая арена какво се прави,не мога да разбера.Цъкам challenge и пускам 3 героя,убивам там противника и т'ва?
Цитирай
#25

IvanPhilipov написа:Аз 4 работника имам,сега събирам за 5ти,с 1600 gem-a съм.
А в тая арена какво се прави,не мога да разбера.Цъкам challenge и пускам 3 героя,убивам там противника и т'ва?

Ами по принцип максимума е 5 героя колкото са и hero base-овете, ако си още в началото - да разбираемо да са по 3 героя - трябва ти Town Hall ниво 7 за да отключиш другите и 5-те hero base. Принципа е нещо като на Dota, LoL или подобни 3 линии и се бият героите - който разруши противниковия замък печели, също важно е да си направи "Defence" за да може по - трудно противник да те победи - принципа е същият като атакуване редиш героите в кръгчето. Тези кръгчета са с радиус не да си ги слагате произволно слагате най - отпред меле героите както аз имам paladin (най - добрия танк) и отзад редя range или по - бързите герои - НЕ СИ ЦЪКАЙТЕ ПРОСТО В КРЪГЧЕТО
Целта на тази арена е събиране на Honor Badges по предната позиция ти дава съответно повече Honor Badges аз примерно събирам по 70/за час стигал съм и до 80/ за час - 7000-ното място някъде. А първият взима по 4440/за час което е доста важно при ъпгрейд на героите.

Samsung Galaxy Nexus [] Android: 4.2.2 [] ROM: Stock (root)  16GB
Samsung Galaxy S7 Edge [] Android: 6.0.1 [] ROM: Stock 32GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)