Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

BBM за андроид
#1

Дали е толкова сигурен както на блякбери устройство?
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bbm

Samsung Galaxy Grand duos
HTC Desire 601 Dual Sim
Цитирай
Аксесоари
#2

rado243 написа:Дали е толкова сигурен както на блякбери устройство?
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bbm
Добър въпрос, но отговор на него може да получиш само оттук:
bbmsupport@blackberry.com

------------
edit:/
и хиляда минуса да сложите на мнението ми, това няма да даде отговор на въпроса. Предполагам, не си мислите, че от ВВ следят точно този форум, че да отговорят в него?!
Цитирай
#3

Аз доста време ( около 3 години ) ползвах Бери услуги , но ми писна да плащам сума ти пари за почти никакво количество интернет и разговори ... Взех си андроидче и скоро взеха , че пуснаха ББМ за Андроид . Супер радостен бях ... уникално ... пак мислих , че ще съм " в джаза " на ББМ Smile инсталирах ББМ-а , влязох в групите на аверчетата си , които имат берита , но пиша а те не виждат и всякакви други проблемчета взеха да излизат , което много дразнеше и го махнах . Дано са го оправили ! Ако вече всичко е наред с ББМ за Андроид кажете , за да влизам пак Smile
Цитирай
#4

Двама с андроид и само един с ББ, но нямам проблеми със съобщенията. До колкото четох тези проблеми са оправени есента миналата година. Все пак някой знае ли дали и приложението за андро е така сигурно(не могат да ти го четат Smile проследяват)

Samsung Galaxy Grand duos
HTC Desire 601 Dual Sim
Цитирай
#5

Добави още едно андроидче.

Galaxy Note 4, Galaxy S5
Galaxy Note 8, Micro SD Samsung 32 Gb, class 10
Цитирай
#6

Здравейте аз ползвам bbm за андроид всеки ден от две години насам.Приложението работи много добре.В следващия ъпдеит се очаква да добавят и видео разговор(функция досега достъпна само за bb10 телефони)Има много нови функции като Quote message, Private chat в личния чат,добавяне на функция за изтриване на съобщенията в личния и групов чат.Споделяне на снимки в груповия чат.Дори с 19 bbm групи bbm работи коректно-няма бъгове и всички съобщения си идват навреме,макар и понякога да са огромен брои.BBM каналите са страхотни,море от информация.Има BBM канали за всичко-спорт,коли,техника.Единствен минус за bbm е че дърпа малко повече от батерията на телефона.Като цяло прекрасен месенджер които се превърна в социялна мрежа.Благодарение на bbm общувам с хора от цял свят всеки ден.[Изображение: f9e3bd2a972132d0f0858cc420774a75.jpg][Изображение: 1d8a9fd998490bc7d86271d8bf4d21a6.jpg][Изображение: 1ca2e061d67c7367db9cf0d762238adb.jpg][Изображение: 1f8ec6b38d778f60799de6db5cd91d13.jpg][Изображение: aca8e75893f98bc8a2d5fdea52a3a389.jpg]

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk

Huawei P9.Huawei P smart 2021
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)