Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung galaxy note 10.1 Проблем с интернет!
#1

Здравейте имам следния проблем с тооооо таблет. Имам мобилен интернет от виваком и влиза само във Facebook, а в Chrome не влиза. Влиза си в Facebook всичко си е ок, а като влезна в Chrome дава грешка че няма internet conection ( 404 ). Като е с wi-fi си влиза навсякъде. Благодаря предварително. Питайте за повече подробности да кажа, че незнам какво да напиша допълнително.
Цитирай
Аксесоари
#2

Сигурно връзката не е достатъчна да зареди. Къде го ползваш ? Ако е някъде без добър интернет...

Samsung Galaxy S7 + Huawei P8
Цитирай
#3

Извинявинете за не писането в темата...още нямам интернет :mad: . Еми нявсякъде съм пробвал на телефона си е екстра пак интернет от виваком.
Цитирай
#4

Трябва настройки от оператора.
Цитирай
#5

Здравейте! Имам проблем и аз,от два дена през минута-две ми излиза на екрана следното-процесът com.samsung.android.scloud.sync спря,дори сега като пиша това на два пъти ми излезе...
Цитирай
#6

@guantanammera, да не е проблем в ROMa? Пробвай с друг.

 
Цитирай
#7

Благодаря за отговора,но аз не съм много наясно какво точно да направя. Проблемът възникна след рестартиране на таблета,той е старичък-3,5 години вече и зацикля понякога. Ще ви бъда благодарен ако ми дадете съвет Smile
Цитирай
#8

Може да се пробва също и с връщане до заводски настройки на телефона.

Sent from my XT1580

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)