Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo A3000 не се свързва с лаптоп нито с usb нито с bluetooth
#1

Здравейте, опитвам се да свържа новото Lenovo с лаптопа за да си менкам инфо между двата, нооо нищо не се получава! С Bluetooth пробвах, с USB - все тая - не се виждат!

Lenovo IdeaTab A3000-H
Цитирай
Аксесоари
#2

Нямаш драйвери. За bluetooth, трябва да видиш дали има за лаптопа ти по-нови драйвери, а за USB - виж в Device Manager на PC, как се вижда таблета ти, но сигурно пак нямаш драйвери.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#3

Странна работа за USB-то особено. На Win 7 и Win 8.1 няма проблеми и изобщо не трябва да инсталираш драйвери. Довечера ще пробвам БТ-то и ще пиша пак.

*** iPhone 5 16Gb *||* iPod 4G 32Gb iOS 5.1.1 Jailbroken *||* Lenovo A-3000H 4.2.2 с разговори и интернет от М.. ***
Цитирай
#4

Здравейте.От вчера не мога да приема нищо чрез блутут.Файла ми идва,дава ми сигнализация за приемане и в момента в който го направя,ми отчита,че е неуспешно.Да споделя,че това стана след като изчистих кеша от таблета.Благодаря предварително.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#5

На кое кеша си изчистил? За начало рестартирай и двете устройства и пробвай пак Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#6

Просто чистих кеш в таблета и е възможно да съм изчистил нещо,което не в трябвало,поне така си мисля.И двете у-та са сдвоени и има връзка м/у тях,но в момента на цъкването за да приема файла,и връзката прекъсва.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)