Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с капачето на Sd картата/Xperia Z
#1

Здравейте , имам следния проблем, свързан с капачето на картата памет.Когато затворя капачето като хубаво го натискам за да прилепне както трябва и след 5 секунди излиза само и това се повтаря постоянно.Това капаче съм го отварял дали има и 3 пъти и отскоро забелязах ,че го прави този номер.Мисълта ми е дали гаранцията го покрива този проблем или има някакъв по елементарен начин за отстряняването му в домашни условия?Благодаря Ви предварително.

Phone: hTC Sensation XE => Sony Xperia Z => LG G3 Dual Sim
Цитирай
Аксесоари
#2

Огледай гуменото уплътнение,явно се е надула гумата и затова прави проблеми.

 Galaxy Note 4 N910F
Цитирай
#3

Огледах го хубаво с фенерче и лупа , но няма нищо видимо.

Phone: hTC Sensation XE => Sony Xperia Z => LG G3 Dual Sim
Цитирай
#4

да няма мръсотия там където лежи капачето?
pepsi_pc написа:Огледах го хубаво с фенерче и лупа , но няма нищо видимо.

Xperia Z , Black , C6603
Huawei P9 lite 7.0 B388 GOLD

Цитирай
#5

Тъй като съм нов тук и не знаех, че е задължително да се пише на кирилица се извинявам за това Smile
Така и аз имам следния проблем с капачето на Xperia Z на моя телефон се отваря постоянно капачето за слушалките
и все го притискам но няма смисъл просто то отново се отваря само и вече ме е страх да го ползвам под вода Sad(
Цитирай
#6

Oт ибей за 5$ целия комплект


Recontrol написа:Тъй като съм нов тук и не знаех, че е задължително да се пише на кирилица се извинявам за това Smile
Така и аз имам следния проблем с капачето на Xperia Z на моя телефон се отваря постоянно капачето за слушалките
и все го притискам но няма смисъл просто то отново се отваря само и вече ме е страх да го ползвам под вода Sad(

Xperia Z , Black , C6603
Huawei P9 lite 7.0 B388 GOLD

Цитирай
#7

вчера ми пристигна комплекта с тапите от ибей и сам много доволен,смених тапата на юесбито и пасна перфектно :cheers:

Xperia Z , Black , C6603
Huawei P9 lite 7.0 B388 GOLD

Цитирай
#8

cometes написа:вчера ми пристигна комплекта с тапите от ибей и сам много доволен,смених тапата на юесбито и пасна перфектно :cheers:
По начина с кламера ли го направи - клипчето в youtube?

Xperia Arc S™   Xperia Z™    Xperia XZ1
Nexus 7 II 16GB
Цитирай
#9

ами да ти кажа опитах се но не успях и го изкорених Confusedtupid:
парченцето падна вътре,абе здраве да е Tooth
важното е че се затвори добре Dance

Xperia Z , Black , C6603
Huawei P9 lite 7.0 B388 GOLD

Цитирай
#10

Дайте линк за тия тапи. Със SONY Z2 съм и капачето постояно се отваря - дари да не се пипа телефона
Цитирай
#11

(2014-09-28, 01:51:18)Recontrol написа:  Тъй като съм нов тук и не знаех, че е задължително да се пише на кирилица се извинявам за това Smile
Така и аз имам следния проблем с капачето на Xperia Z на моя телефон се отваря постоянно капачето за слушалките
и все го притискам но няма смисъл просто то отново се отваря само и вече ме е страх да го ползвам под вода Sad(

същия проблем имам и аз и се чудя какво да правя Bu
Цитирай
#12

(2015-03-27, 10:28:38)Vankatavan написа:  Дайте линк за тия тапи. Със SONY Z2 съм и капачето постояно се отваря - дари да не се пипа телефона

Ето за Z2: http://www.ebay.co.uk/itm/Micro-SD-USB-S...2c8c83ed7d
И имай в предвид, че това е тема за Z, не за Z2. Занапред пиши в правилния раздел.
Цитирай
#13

А в България отнякъде може ли да се закупи този комплект?
Цитирай
#14

Има онлайн магазини, които предлагат тези тапи, но цената им е фантастична.
Все пак, поне няма да ги чакаш, ако ги имат налични.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#15

Може ли линк към магазините, които знаеш?
Цитирай
#16

На лично съобщение обаче.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#17

искам да попитам от къде на добра цена мога да си взема тапи..преди бях гледал по 40-50лв. би трябвало сега да се намират за по малко!

Sony Xperia Z
Цитирай
#18

@ Blembo, погледни си личните съобщения. Там съм ти изпратил линк.
Цитирай
#19

попринцип гаранцията покрива и тапите, иначе аз предлагам 1 комплект за 10 лв. някой ако иска нека пише на лично Big Grin

Sony Xperia Z
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)