Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

G Flex някой има ли го вече?
#26

Привет.Да вдигнем малко темата. Та аз след лека изневяра на флекса с G3 32gb 3gb RAM,сега отново се оборудвах с чисто ново флексче. Просто няма по-издръжлива батерия ,която ме върна към флекса.С G3 едвам изкарвах 11-12 часа употреба като след ъпдейта до 5,0 като,че ли консумацията нарастна,та за да изкара 11-12 часа спирах мобилния и го пусках само за да проверя за известия или ми трябва нет.На екран максимум 2 до 3 часа,а флекса 5-6 часа просто това е смартфона който ми дава всичко необходимо,но и удобството и спокойствието,че ще изкара деня без притеснения.

Xiaomi Mi 10t Pro 8gb Ram/ 256gb Rom
Цитирай
Аксесоари
#27

Имате ли инфо дали ще получим някакъв ъпдейт скоро? Или изобщо!

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#28

(2015-02-14, 21:41:35)Бижу написа:  Имате ли инфо дали ще получим някакъв ъпдейт скоро? Или изобщо!

Ъпдейт най-вероятно ще има за флекса,но ще е някъде лятото. Поне така прочетох в XDA. Smile


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#29

Не намерих, друга подходяща тема. Мисля да взема на синът си G Flex и ме интересува главно ималите го - да споделят как вървят нещата с ъпдейта и, ако има недостатъци по време на по-дълго ползване, какви са те. Щото все пак телефона е модел на 2г., а струва към 600лв., нов с гаранция - да знам струва ли си. Благодаря предварително.
Цитирай
#30

(2015-07-13, 18:46:04)cinizam написа:  Мисля да взема на синът си G Flex и ме интересува главно ималите го - да споделят как вървят нещата с ъпдейта...

Телефон вероятно отдавна сте взели и не знам дали е този, но ъпдейта е мираж... Skitarg
http://mobile.softpedia.com/blog/LG-G-Fl...4766.shtml

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#31

Днес получих ъпдейт на софтуера!

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#32

(2015-12-09, 23:27:10)Бижу написа:  Днес получих ъпдейт на софтуера!
'Бижу' дай инфо .......как е , що е.......лолипоп ли е...?
Благодаря предварително!

LG G Flex2 16 gb 5.1.1 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)