Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани със LG G FLEX
#1

Тук могат да се задават всякакви въпроси относно LG G Flex(D955), както и да се споделят проблеми, a също и мнения за тяхното разрешаване!
Цитирай
Аксесоари
#2

Up на темата..... Аз ли съм единствения собственик, все още :capitulation:?
Цитирай
#3

Не си,и аз го имам от няколко дена.Батерията ме радва доста.Дисплея обаче е разочарование,след ноут 3 ми е малко зърнест и пикселиран.Като цяло обаче телефона си струва.

Samsung Galaxy S5,Nokia 1020
Цитирай
#4

Привет,
Защо като сложа различен от стоковите тапети, task bar-a от напълно прозрачен става видим? Може ли да се коригира това?

HTC Pico / 4300 DUO / SGT2 7.0 / Nexus 7 / Black Z / G-Flex / Mix 2 / nokia 6 / vibe k5 / huawei p40 lite
Цитирай
#5

G Flex е лидер в издръжливостта на батерията
http://news.smartphone.bg/novini/lg-g-fl...ateriyata/
Ако G3 не го подмине, значи тази година едвали ще има нов лидер Tooth


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#6

Колеги,помагайте !!!! LG G FLEX стоков с 4.4.2 !!!!
След опит за ъпдейт на рекавърито през съпорт туула (говоря за официален софт) ,умря на 12% и сега при старт ми дава за 2 сек. грешка в буутлоудера и неще да стартира !!!!
Нито комбинацията от волумдаун и пауър става нито нищо !!!!! Направо не знам какво да правя....за пръв път срещам този проблем !

LG G Flex2 16 gb 5.1.1 
Цитирай
#7

Влиза ли в Download Mode?

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#8

Не колега,въобще не иска да бутне......излиза логото на ЛГ ,след което изписва проблем с буутлоудера и се гаси !!

LG G Flex2 16 gb 5.1.1 
Цитирай
#9

Error bootloader secure?
Или нещо такова?

SecureSecure boot error беше, сега се сетих.
Това ли ти пише?

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#10

Да, точно ! 
ERROR : boot certification verify
Secure booting Error !
Cause : boot certification verify

LG G Flex2 16 gb 5.1.1 
Цитирай
#11

Само да уточним, телефонът не зарежда операционната система или не можеш да влезеш в рековъри?
И в двата случая, флаш на стоков ром на чисто с LG Flash Tool

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#12

И двете-не зарежда опер. система, нито влиза в рековъри нито в даунлоуд и за това не мога да флашна с ЛГ Флаш тул !
Като го включа към компа отваря партиции от А до Z ! Като партициите са защитени и не могат да се форматират или трият от компа. По принцип съм с WIN 10 и всички телефони до сега си ги правех с него! Имам и Win 7 и там е същото !

LG G Flex2 16 gb 5.1.1 
Цитирай
#13

Оф, имаше начин за флашване чрез партишъните, създаваха се файлове от рома за телефона и се флашваха... Прегледай раздела на LG G2 в XDA и по-точно темите за UNbrick. И аз ще потърся, като мога.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#14

(2015-12-28, 11:13:39)jorrddan написа:  Оф, имаше начин за флашване чрез партишъните, създаваха се файлове от рома за телефона и се флашваха... Прегледай раздела на LG G2 в XDA и по-точно темите за UNbrick. И аз ще потърся, като мога.

Ок.. Мерс...сега започвам !

Ето това открих :http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=48765620#post48765620
Но не мога да се оправя нещо.....файловете са ми bin. а те са писали ,че трябва да бъдат img. А и под линукс пак прави мизерии....не може да се отворят директориите...!

LG G Flex2 16 gb 5.1.1 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)