Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

50 GB безплатен cloud.
#1

Докато ровичках намерих много приятна промоция и реших да я споделя с вас. Ако е споделена, Lock темата.

Ако имате LG Android device (Nexus 4 или 5, или таблет) дръпнете Box.com app от Google Play Store и се регистрирайте чрез програмата на LG телефона Ви. Нормално, дава 5 gb, но вие ще получите 50.

Трябва да се логнете от телефона Ви, след регистрация, за да активирате 50-те GB, ако не го направите, ще получите само 5.

FAQ - https://support.box.com/entries/22264258...motion-FAQ

Промоцията изтича на 30/09/2014

Ето и подобни за HP Windows 8 машини, Dell Windows 8 машини и т.н. - https://support.box.com/forums/21339138-Box-Promotions
Цитирай
Аксесоари
#2

След датата падат ли на 5гб или само за нови ще е 5гб ?
Цитирай
#3

В FAQ пише. Вземеш ли 50 гб, след датата пак си оставаш с тях.
Цитирай
#4

Обърнете внимание на Copy.com - ако се запишеш с някой реферал взимаш 20 ГБ (в подписа ми). След това от всеки реферал получаваш по още 5Г. Имат много предимства пред box.com - по-удобен интерфейс, клиенти за iOs, Win, Linux (последното за мен беше много важно). Също така обърнете внимание на максималния размер файл, който може да качите в box (250M) и го сравнете с лимита в copy (1G).

Добра оферта са безплатни 50Г. Ползвам и двете хранилища, но горещо препоръчвам copy.com - върши ми повече работа, по-бърз трансфер, по-големи файлове, сравнително лесно може да увеличиш размера на хранилището.
Цитирай
#5

Друга алтернатива за обилно количество(50 Gb) безплатно облачно пространство е MEGAupload https://mega.co.nz/.
Без да се занимавате с реферали и т.н,просто след регистрацията веднага сте с споменатото дисково пространство.
Сайта е html5 позволява drag&drop и бързо и лесно качване на файлове
Имат мобилни приложения за всички известни платформи.
Цитирай
#6

За какви промоций ми пишете тук, облака на mail.ru без промоций си е100GB, а когато беше промоцията-1024GB или 1TB, но тя беше до 20 януари. Просто трябва да знаеш малко руски. След последния ъпдеит филмите които си качвам в него без сваляне си ги гледам online без лаг.
Цитирай
#7

Кой ти говори руски бе брат, който останал да го знае, останал, сега нищо не се учи в училище. Предпочитам по-надеждни облачни услуги.

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай
#8

Аз в дропбокса имам 76.5ГБ. Просто всеки телефон който пипна който не е мой му слагам моя дропбокса акаунт и го трия после. За всяко устройство ми дава по някакви ГБ и станаха толкова Smile Немога Да ги запълня ако ще да се пръсна.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#9

Дайте линкче да видим в mail.ru
Цитирай
#10

alians написа:Дайте линкче да видим в mail.ru
Ето ти линк: https://cloud.mail.ru/ но трябва да знаеш руски.
Цитирай
#11

Ще се оправя, благодаря. Smile
EDIT: Мобилната версия е на EN btw. Smile
Цитирай
#12

alians написа:Ще се оправя, благодаря. Smile
Първо трябва да си регистрираш акаунт в 'mail.ru' и от там може да влизаш в 'облако' но по е удобно да си изтеглиш приложението от Google Play.
Цитирай
#13

Да, разбирам руски и имам регистрация там даже. Big Grin Свалих го готин е има 100 гб free и може дори над 2гб файлове да качваш. Smile
Цитирай
#14

alians написа:Да, разбирам руски и имам регистрация там даже. Big Grin Свалих го готин е има 100 гб free и може дори над 2гб файлове да качваш. Smile
Сега с последния update (на приложението) си гледам филми които съм качил online.
Цитирай
#15

Ако си ползваш Wi-Fi грижи нямаш. Smile
Цитирай
#16

Много благодаря за облачето. Страхотно е. Май слага в джоба си всички останали :rofl: :rofl:

        
Цитирай
#17

Малко да съживя темата за руския облак,вчера отворих андроидското приложение на "Облако Mail.Ru" и какво да видя,може да се плейва музиката която е качена в облака от телефона ,работи и на изгасен екран.Плейва flac,mp3 и тн.Работи с wifi и мобилната мрежа без проблеми.Облака си има нещо като "player" и свири доста прилично.
Цитирай
#18

Да добре е "Облако Mail.Ru" Имам 1 ТБ място и съм супер доволен от него. Използвам и приложението за поща. Може да му се слага и външен акаунт. Две страхотни приложения са. Отдавна съм го махнал Dropbox, след като ми отрязоха 50-те GB, които бяха само за година.

POCO F1
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)