Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Колко време ви кара батерията на Samsung galaxy S5
#1

Искам да разбера колко време ви кара батерията
1 ден
2 дена
3 дена
4 дена
Повече от 4 дена

  iPhone 13 pro 256GB , Samsung Note 20 Ultra ,Samsung Note 10 +, Samsung S10+,Samsung S9 + ,Samsung Note 5,Samsung Galaxy note 2 ,Note 3, Note 4/Samsung Galaxy S2, S4, S5, S6/ Samsung Galaxy A3 2016/ Samsung Galaxy J5 2015, 2106/Htc desire X , One X,  One M7 ,Desire 816/ Sony Xperia Tipo , Z, Z1/ Zte Blade 2/ Lg G2 , G3, G3s Leon/.



Цитирай
Аксесоари
#2

Около два дни Smile
[Изображение: viu1398186594o.png][Изображение: bwy1398186678s.png]

Galaxy S23 Ultra
GALAXY S9 Plus
Galaxy Tab S2
Цитирай
#3

1 ден с яко цъкане.. 1вите дни почти не го оставях :Д..... Иначе нормално 2 без проблем...

''A true master is an eternal student''

           
                
Цитирай
#4

Животът на батерията определено е поне два пъти по-добър от този на С4, поне що се касае до моя начин на ползване. С постоянно пуснат нет и нормално ползване, спокойно подминава два дена. :thumbup:

SGS1>SGS2>SGS3>SGS4>SGS5>SGS6Edge>SGS7Edge
Цитирай
#5

M@KaVeLi90 написа:Искам да разбера колко време ви кара батерията
1 ден
2 дена
3 дена
4 дена
Повече от 4 дена
Всичко опира до ежедневно индивидуално използване, така, че леко ми се струва излишен този въпрос и то още в началото, когато батерията все още не е разработена!
Цитирай
#6

10 дена
Цитирай
#7

^ Това, като не го включваш ли? :rofl:

Иначе при мен, с моя начин на ползване - двойно на С4 - 2 дни

Defy/Atrix/S/S2/S3/S4/G2/G3/S5/G6/S9+/Note10+///Nxs7/M5lite/YogaTab13
Цитирай
#8

При мен 2 до 3 дена държи при нормално ползване. С включен GPS.
Цитирай
#9

Здрасти, пичове ! Искам да ви питам какви мерки вземате, за да държи батерията? Моята направо се топи, но аз имам чувството че и съм рецептата за това. Държа брайтнеса на около 50-60%, постоянно ми е пуснат нета,wi-fi, локацията, също така стоковият педометър от S-Health и имам фейсбук, туитър, пининтерест и други. Като се прибера вечерта у нас е на около 20%. Какви мерки вземате вие и по колко време ви държи телефончето ? Smile

Samsung Galaxy S5 White
Цитирай
#10

SinisterHatred написа:Здрасти, пичове ! Искам да ви питам какви мерки вземате, за да държи батерията? Моята направо се топи, но аз имам чувството че и съм рецептата за това. Държа брайтнеса на около 50-60%, постоянно ми е пуснат нета,wi-fi, локацията, също така стоковият педометър от S-Health и имам фейсбук, туитър, пининтерест и други. Като се прибера вечерта у нас е на около 20%. Какви мерки вземате вие и по колко време ви държи телефончето ? Smile

Брайтнеса и нета най-много ти харчат, при мен с брайтнес Ауто -5 и само wi-fi без мобилен нет спокойно ми издържа един ден. Smile

Samsung Galaxy S5 Copper Gold / LG G Watch R / Samsung Galaxy Fame
Цитирай
#11

Здравейте.При мен телефончето спокойно батерията ме издаржа при нормално ползване 2 дни , дори и като си играя на него по 2 часа наден , автоматичен бритнес , вклучване и изклучване на ли-фи и мобилни данни , местоположението го вклучвам когато се налага за навигация и тем подобни.До сега не съм използвам ултра пестене на енергия , единствено като е по малко от 50% вклучвам пестене на енергия.

Samsung Galaxy S.5
Цитирай
#12

[Изображение: 2cz8uur.jpg][Изображение: 30u60bn.jpg][Изображение: 2ebgz6a.jpg]

Бива :whistle:







Цитирай
#13

А как стоят нещата с първото зареждане, че изчетох какви ли не неща?

Samsung Galaxy S5 ---> Samsung Galaxy Note5
Цитирай
#14

По принцип, моето мнение е че , най-добре е да си заредиш телефона до край ,и като светне индикатора на батерията
да го изключиш , да и си го ползваш. Няма смисъл да чакаш по 12 часа понеже за мен ,кой каквото и да говори така е най-добре

  iPhone 13 pro 256GB , Samsung Note 20 Ultra ,Samsung Note 10 +, Samsung S10+,Samsung S9 + ,Samsung Note 5,Samsung Galaxy note 2 ,Note 3, Note 4/Samsung Galaxy S2, S4, S5, S6/ Samsung Galaxy A3 2016/ Samsung Galaxy J5 2015, 2106/Htc desire X , One X,  One M7 ,Desire 816/ Sony Xperia Tipo , Z, Z1/ Zte Blade 2/ Lg G2 , G3, G3s Leon/.



Цитирай
#15

За 53 м. на батерия (проведени 2 кратки разговора, свалени няколко приложения, с изключен Wi-Fi и мобилен нет, батерията е на 96%.

Добър резултат ли е това? Питам ви, защото досега съм бил на Ябълката и там е нормално бързо да пада батерията, а сега очаквам по-добри резултати от тази батерия. Забелязах, че от 100% до 99% падна много бързо, а на ЯБълката от 100% до 99% падаше за 30 минути ползване в нета, музика и т.н., а тук за няколко минути ..

Samsung Galaxy S5 ---> Samsung Galaxy Note5
Цитирай
#16

Нормално е. А ябълката е ясно че държи по седмица с 3G, Wi-Fi, по 2 часа разговор на ден и по 2 часа фейс и ровене в интернет.
Цитирай
#17

Пиша за предния ми Самсунг /Галакси S3 mini/, защото от този още нямам стабилни впечатления - първите 10-15 % от батерията падат много бързо и после изкарва цял ден, спадайки с до 30-35 %.
Цитирай
#18

kati_v написа:Пиша за предния ми Самсунг /Галакси S3 mini/, защото от този още нямам стабилни впечатления - първите 10-15 % от батерията падат много бързо и после изкарва цял ден, спадайки с до 30-35 %.
При мен е същото, в началото тръгва бързо да падат процентите и после няма нищо общо с началните показатели. Нямам идея защо е така, но като "тегла чертата" накрая, колко е изкарал - ме устройва напълно Smile

Defy/Atrix/S/S2/S3/S4/G2/G3/S5/G6/S9+/Note10+///Nxs7/M5lite/YogaTab13
Цитирай
#19

Sovar написа:За 53 м. на батерия (проведени 2 кратки разговора, свалени няколко приложения, с изключен Wi-Fi и мобилен нет, батерията е на 96%.

Добър резултат ли е това? Питам ви, защото досега съм бил на Ябълката и там е нормално бързо да пада батерията, а сега очаквам по-добри резултати от тази батерия. Забелязах, че от 100% до 99% падна много бързо, а на ЯБълката от 100% до 99% падаше за 30 минути ползване в нета, музика и т.н., а тук за няколко минути ..
Идеално е! Междудругото съм постигал 1 час екран с първите с 4 % с Г2 но после се нормализира. Според мен като батерия С5 няма конкуренция заради PowerXtend софтуера, който се справя идеално. Ако телефона вади 5+ часа екран няма кво да се притеснявате

LG G4
Цитирай
#20

Аз по-доволен от батерия не мога да бъда.
След първото му зареждане телефона изкара 2 дни и 13 часа като Wifi и 3G са нон-стоп включени.
Имам разговори и 3-4 часа екран.

Направо не мога ад повярвям като се замисля какво беше с S2 (13-14 часа максимум...)

Samsung Galaxy S5 Black -> Android v5.0 LoliPop Stock
Samsung Galaxy S II -> Neat Rom 5.9 Lite + PhilZ + Modem XXKH3
Цитирай
#21

Не съм ползвал телефона много,но според мен е добре Smile
[Изображение: Screenshot_2014-05-08-09-34-083Te5R5n_thumb.png][Изображение: Screenshot_2014-05-08-09-34-111Tn0ERz_thumb.png][Изображение: Screenshot_2014-05-08-09-34-17n7XNrfR_thumb.png]

Galaxy S23 Ultra
GALAXY S9 Plus
Galaxy Tab S2
Цитирай
#22

Целия ден с включен Wi-Fi и мобилен нет, сърфиране /част от времето в едно мазе/, разговори, час и нещо слушане на музика и в края на деня батерията ми беше на 79 %. Да не чуе дявола, но досега такова нещо не ми се беше случвало с андроидски телефон.
Цитирай
#23

аз си купих втора батерия със зарядно за нея и вече не ми пука колко ще трай

SΛMSUNG Galaxy S5
Цитирай
#24

бихте ли ми отговорили на въпроса какъв е тоя брайтнес и каде се намира и за какво е... защото много бързо ми пада батерията а ми е включен само мобилния нет , а не се ровя постояно из телефона и не мога да разбера защо пада толкова бързо . Не знам какво стана , първите няколко дена ме даржа 2 дена без проблем и изведнаж почна да се топи мега бързо.
Цитирай
#25

брайтнес е познат още като осветеността на телефона дай го на авто и вече си избери дали минус 5 или плюс 5.Моята батерия държи по 3-4 дена като го натоварвам еднакво сравнение с С3-то което имам обаче С3-то се предава за 2 дена Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)