Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Здравейте!
Не виждам тема за този юнак и тъй като мисля да грабна тези дни един брой, реших да видя според вас как са нещата с него.
Най-вече ме интересува батерията като издръжливост.
В темата за LG G2 mini видях, че L90 няма светлинен индикатор за нотификациите и сензор за осветеността.

Мисля по-късно да мина през Технополис и да го поръчкам сериозно. Smile

Приятен ден на всички!
Цитирай
Аксесоари
#2

Добро телефонче за парите си. В този ценови диапазон няма по-добър телефон според мен. С първото му зареждане батерията изкара седмица, защото нямах време да го ръчкам. Да няма автоматична регулация на осветеноста на екрана но не е болка за умиране. На кратко казано представлява значително по- евтин вариант на g2 mini с нормално разположени бутони.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#3

здравейте съфорумци имам едно питане относно този модел,днес имах възможността да го поразцъкам малко в Технополис и ми направи впечатление,че има много малко свободна рам памет,значи имаше около 300 мб свободни,а в телефона всичките приложения бяха неговите си,нормално ли е това?

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай
#4

Да

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#5

че то моето htc 310 е със 700 мб свободни... Huh това все едно си купувам телефон с 512 рам и на тях им остават около 300 свободни..

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай
#6

някой може ли да изкаже мнение за телефона,струва ли си,как се държи батерията и т.н

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай
#7

koprio написа:някой може ли да изкаже мнение за телефона,струва ли си,как се държи батерията и т.н
Не е лош телефона за парите си, като голям плюс за него е отличната батерия от 2540mAh и големия дисплей. Камерата е добра за 8MP и се справя не лошо в повечето ситуации. Сравнена с тази на Сони М2 е по-добра. Естествено има и кусури като известен лаг в менютата и сравнително мудното му действие при отваряне на приложенията. Проблема по-скоро е в тежкия интерфейс на стоковия лончер на LG а не в процесора който е същия в Мото Г и Сони М2. При тях работи светкавично, но както казах всичко опира до софтуер. Има известни забележки и към самия дисплей като качество- лошо се вижда на пряка слънчева светлина което до известна степен се дължи на ниската му яркост и липсата на сензор за осветеност. Липсва и диод за уведомления за пропуснати повиквания, SMS, разредена батерия и т.н но това са липси и при по-скъпият G2 mini. В общи линии това са му плюсовете и минусите.
Цитирай
#8

Първата причина да избера L9 II пред L90 е по-добрата резолюция на дисплея. Не бих разчитал Горила Глас-а да ми пази телефона. За това си има калъфи.
2. Андроида е 4.1.2. а не 4.4.2. - Първо винаги мога да ЪПдейтна L9-kaта до КитКат, но заема повече от РАМ паметта, а и свободната вградена памет още повече намалява.

L9 II има малко по-слаб процесор (на мен ми е напълно достатъчен 2-ядрения) и малко по-слаба батерия.

Всеки сам може да претегли "+" и "-" и да реши.


Edit: Цената в случая не е фактор, защото и двата са по 399 лв. в брой.

LG Optimus L9 II (4.4.2)Lenovo VIBE P1 Pro (P1a42) > Xiaomi Redmi 5+ 4GB/64GB
Цитирай
#9

Днес и аз поднових жената с една 90-ка.
За момента само позитиви. Ще пиша като придобия малко повече впечатления. За мен основното беше голямата батерия и уравновесения Снапдрагон 400... От малкото игра с него не усетих лаг, не е светкавично бърз като МОТО Г, но е много далеч от бавен и лагав и за 299лв си е направо перфектен...

в момента Samsung Galaxy S22 и Galaxy Tab S6
Цитирай
#10

thedeivis написа:за 299лв си е направо перфектен...
За тези пари и аз грабвам един. С договор към оператор ли го купи?
Цитирай
#11

econt написа:
thedeivis написа:за 299лв си е направо перфектен...
За тези пари и аз грабвам един. С договор към оператор ли го купи?

с риск да ми се карат...

http://mobitel.bg/w/p/a/1/18/683/bg?sour..._L90_Black

като писах беше 299 сега са го коригирали с 10 лв.

да уточня: това е без доставката

операторите още не са го чували, а енергопотреблението направо ме радва...

в момента Samsung Galaxy S22 и Galaxy Tab S6
Цитирай
#12

Колега, би ли споделил, дали телефона има nfc, и камерата колко MP e?

LG G4
Цитирай
#13

prankmaster написа:Колега, би ли споделил, дали телефона има nfc, и камерата колко MP e?
Телефона се предлага с и без NFC, както и с 5 или 8 MB камера. Всичко зависи кой магазин кой вариант продава.

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#14

Питах конкретно за м*бител, от където го е купил колегата.

LG G4
Цитирай
#15

Съжалявам не съм от най-редовните напоследък

ЛЖ Д405н , има НФС и камерата е 8Мпс

и нещо имам проблем с латиницата във форума...

в момента Samsung Galaxy S22 и Galaxy Tab S6
Цитирай
#16

[Изображение: 754d3f8a58a5fe05.png]

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#17

Сори зa OFF-а , точно това виждах и аз но до като съм на латиница и виждам и точно същото което си ми постнал не мога да пиша нищо. С кирилицата няма проблем. Не е постоянно и не мога да хвана от къде идва това разминаване. Тези своенравия почна да ми ги прави след като си взех едно Леново YOGA 2 понеже е само с драйвери за 8-ца отдавам този бъг на осмицата. Преди това с един TimeLine на ACER и УИН7 нямах проблеми. Като пиша от други машини със по-стари ОС също всичко си е наред...
Та думата ми беше, че проблема е в "моя Телевизор" и не виня за нищо форума. Просто се извиних на колегата за транскрипирането... Smile

в момента Samsung Galaxy S22 и Galaxy Tab S6
Цитирай
#18

Здравейте аз се чудя между SONY XOERIA M2 или LG L90 може ли малко помощ?
Цитирай
#19

Здравейте! И аз съм с LG L90 и съм много доволен... дано да има ъпдейти за софтуера, а не като LG L5 не получавах никакви ъпдейти и си беше калпав телефон ...
Цитирай
#20

Аз си взех L90 D410 с двете сим карти,сега ще поразцъкам да видя как е Dance

Huawei P30 Pro
Цитирай
#21

От вчера и аз съм с L90 с двете сим карти. Засега ми харесва много, но нямах възможност да го разцъкам хубаво.
Цитирай
#22

Аз от извстно време притежавам телефона. За парите си е добър, но нещо дисплея ми се струва грапав, ама с стъкления протектор стана супер, а функцията quickwindows е много яка. Харесва ми, че бутоните не са като на G2 mini, я са поместени долу. Малко ме дразни, че дизайна е като другите корейци. На цената от 319лв. е супер. Както бяха казали не реагира мигновенно, за да си покаже красотийте, софтуера е много тежък все пак има много благинки, но рутнах с TowelRoot, изтрих излишни неща, моднах си го с експосед и с Nova Launcher всичко легна. Не лагва, игрите вървят супер на. антуту прави около 20 000, снима прилично за класа си не е лош телефона, ама ме дразни,че не са сложили автолайт а тива за такъв клас модел е срамота, но го държа на 35% и нямам проблем
Цитирай
#23

Тъкмо щях да питам какви протектори ползвате за дисплея. Сега намерих един - закалено стъкло, добър ли е ?
Цитирай
#24

От закалено стъкло по-добро няма засега Smile

Huawei P30 Pro
Цитирай
#25

Функцията включване ,изключване на екрана с двойно чукване по-екрана ме кефи,няма го досадното натискане на копчето,другото е че има супер мощна батерия,само не мога да намеря стъклен протектор за LG L90 D410 с двете сим карти,за D405 има

Huawei P30 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)