Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Всички известни проблеми при Samsung Galaxy S5
#26

Home бутона ми е супер твърд на мен и се натиска силно....
Направо ми се иска да се срещнем с вас, колеги, да ви разцъкам телефоните.

Samsung Galaxy S5
Цитирай
Аксесоари
#27

fidy написа:Тогава варианта е root + disable home awake

Абе и аз това си помислих, ама не ми се рискува, пресен ми е още телефона, а и не е много евтин Smile
Цитирай
#28

Изключих подтискането на шума,оправи се вчера вечерта нямаше ядове ама сега пак не ме чуват хубаво....някаква друга идея...
Цитирай
#29

Макавели, гледах че са ти го сменяли 3 пъти, ти си някъв уникален карък(no offense at all), аз го имам от 3-4 дни, гледах за всички тези проблеми, нито един нит трака нит скърца, абсолютно никви оплаквания да чукнем на дърво. Единственото което не ми хареса е ш****ия фокус и ще напиша една тема за това Big Grin

HTC One X IceColdJelly 4.2.2
Цитирай
#30

Стигнах до извода, че този Макавели си е чист хейтър!!Аре бегай!
Почнал съм от S1 и до S4 не съм имал никакви проблеми!!!

Samsung Galaxy s24Ultra5G 1TB
Цитирай
#31

моето момче само да ти кажа че този хейтър си сменя телефона всеки път, като излезе друг модел Самсунг и не ми пука какво мислиш ти . Нещата които съм написал са верни това са всички теми които са в раздела на С5 и просто съм ги събрал на едно място както виждам не са един или два случая и на мен най-малко ми пука вече , дали някои си мисли че го лъжа , направих го за да видят проблемите ,които може да има телефона за да преценят купувачите дали си заслужава телефон.

  iPhone 13 pro 256GB , Samsung Note 20 Ultra ,Samsung Note 10 +, Samsung S10+,Samsung S9 + ,Samsung Note 5,Samsung Galaxy note 2 ,Note 3, Note 4/Samsung Galaxy S2, S4, S5, S6/ Samsung Galaxy A3 2016/ Samsung Galaxy J5 2015, 2106/Htc desire X , One X,  One M7 ,Desire 816/ Sony Xperia Tipo , Z, Z1/ Zte Blade 2/ Lg G2 , G3, G3s Leon/.



Цитирай
#32

Lock
Цитирай
#33

Що да е карък?

Като имах iPhone 4S ми го смениха 5 пъти в рамките на година :tease:

Samsung Galaxy S5 ---> Samsung Galaxy Note5
Цитирай
#34

При мен забaвя галерията със снимките.
Цитирай
#35

АКо имаш наистина много приложения е възможно да се появи някакво забиване. На с3 имах такъв проблем. Решението ми беше да не държа стотици снимки в телефона.

Samsung Galaxy S5
Цитирай
#36

Не са много.Телефона се ползва от жена ми и има само основните -Скайп,Вайбър и т.н. +1-2 игри.Снимки да има около 100 макс.+няколко клипа.
С това би трябвало и телефон среден клас да се справя отлично.
Цитирай
#37

Стотина снимки не би трябвало да са причина за забиване, но за забавяне е възможно. Не съм сигурен, че ще намериш телефон от среден клас, който да има над 100 неща в галерията и да върви гладко там.

Samsung Galaxy S5
Цитирай
#38

Е чак пък да бави на стотина снимки с този хардуер ми се вижда невероятно. На Ace 2 редовно имах над 200-250 снимки/клипове и никога не ми е бавила галерията :|

--SΛMSUNG--
Цитирай
#39

Принципно това ми се вижда най-възможната причина. Макар че на моята с5-ца не ми бави в галерията, нито забива.

Samsung Galaxy S5
Цитирай
#40

STUFFF написа:Принципно това ми се вижда най-възможната причина. Макар че на моята с5-ца не ми бави в галерията, нито забива.


Аз имам доста повече от 100 снимки и нямам проблем в галерията. Да не би проблемът да е в снимки, които се синхронизират - например от picasa ? Също така виж кокло РАМ имаш свободна.

Samsung Galaxy S5 Black -> Android v5.0 LoliPop Stock
Samsung Galaxy S II -> Neat Rom 5.9 Lite + PhilZ + Modem XXKH3
Цитирай
#41

Аз също нямам проблеми, колега Smile . дадох предложение само, на колегата по-горе Smile Телефона си е светкавица. Върви не забива не лагва.

Samsung Galaxy S5
Цитирай
#42

Моя пък не ще да зарежда, купих го от чужбина и при първия опит да го заредя не стана.
В няколко сервиза го носих - казват, че всичко му е ок.
Странна работа
Цитирай
#43

Silviaa написа:Моя пък не ще да зарежда, купих го от чужбина и при първия опит да го заредя не стана.
В няколко сервиза го носих - казват, че всичко му е ок.
Странна работа
А при втория опит? Провери зарядно, кабел, фабрични настройки.

--SΛMSUNG--
Цитирай
#44

здравейте искам да помоля за помощ.имам samsung galaxy s 5 заключих го с опция пръстов отпечатък и не иска да се отключи a алтернативната парола я забравих .kak бих могла да го отключа?благодаря
Цитирай
#45

кирилицааа.
Цитирай
#46

stelinkatta написа:здравейте искам да помоля за помощ.имам samsung galaxy s 5 заключих го с опция пръстов отпечатък и не иска да се отключи a алтернативната парола я забравих .kak бих могла да го отключа?благодаря
Вадиш батерията и влизаш във рекавъри и му даваш фактори рест само за информация ще загубиш цялата информация която е на телефона
Цитирай
#47

Но преди да дадеш factory reset си направи nandroid backup. По този начин след като направиш резета ще можеш да си възстановиш /data частта от бекъпа и пак ще си имаш инсталирани всички програми, които си имала преди резета Wink

[Изображение: G6HYac9.jpg]

I love rock/metal/pop but don't mind any other music genre except чалга...that thing sux
I also love cars

PS I'm friendly
Цитирай
#48

Проблем номер 8. Sad Още от първия ден ми прави това, ама сметнах, че разни ъпдейти ще решат проблема. От тогава минаха два или три, не си спомням. За съжаление няма оправия. Преди два дни му чатнах един заводски и без приложения и нищо - днес пак същото. Освен изброените проблеми и един нов ме полазва, за който също има оплаквания в световната мрежа - нещо като о-пръстенче на предната камера е решило да запушва самата камера. Това го забелязах онзи ден, кога е станало, дали от самото начало - не си спомням, ама 100% не е в следствие на удар или кофти употреба. При вас наблюдава ли се разместване на нещо около предната камера?

п.с. като знам мобилните оператори как "ремонтират" ме е страх да ги посетя, пък като знам как обичат да сменят телефони...

п. с. 2 малко офф. Чета, че имало и някакъв начин да се извади протокол от официален сервиз, в който пише, че апарата не може да се ремонтира и с този протокол се отива в оператора за подмяна с нов. Ако някои може да сподели опит би било чудесно.
Цитирай
#49

Изобщо не се занимавай с операторите. Отиди директно в сервиз на самсунг.
Цитирай
#50

Здравейте всички, моят е на 2 дни. Всичко супер, все още му се радвам, но постоянно се рестартира сам и си грее. Преди малко ми го направи докато говорех. Някакви предположения, различни от води го в сервиза?
Благодаря предварително!

~Great Design isn't Good Enough~
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)