Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Играта излезе за андроид. Rock Dance

[Изображение: K9RH-n_FKnZTW4MbF4W5janw9u287C9KSbRTC4rc...lE=h900-rw]

За момента може да се свали спокойно от 4pda.ru и да се играе.

1. Инсталирате играта.
2. Копирате кеша на играта в sdcard/ Android/obb
3. Стартирате играта.

Toва е темата
Цитирай
Аксесоари
#2

Добра новина, играта е яка :thumbup:

Линк към GooglePlay:
https://play.google.com/store/apps/detai....boombeach

tishanski написа:И друго, че не е съвместима с с3, което мисля е странно.

Някои я играят на S3, ако ти е от полза. Не знам кой модел.

Устройство: Квото падне
Не отговарям на ЛС свързани с тематиката на Форума
Цитирай
#3

А сега пише че не е налична в държавата ни Sad
Цитирай
#4

Преди да пуснеш темата трябваше да се информираш, че играта не е още официално излязла, може да се сваля, да се играе, но не е официална, което може да се проточи от няколко дни до 5 месеца, никой не знае.

Обясни го добре в първият пост, че да не се чудят хората.

Устройство: Квото падне
Не отговарям на ЛС свързани с тематиката на Форума
Цитирай
#5

Аз само се интересувам но не знам подробна информация. Smile
Цитирай
#6

Аз си я свалих от 4пда и е готина кефи ме Wink Иначе пише, че не е съвместима.
Цитирай
#7

Откога я чакам и аз тази игра... :power:

Върви идеално Dance

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#8

Може ли линк :p
Цитирай
#9

Това подобно на Clash of Clans ли е?

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#10

Да и е от същата компания (Supercell)
Цитирай
#11

Точно така. Ако искате да я играете на 2 устройства, на второто също минавате tutorial с някакво измислено име и после от опциите има опция Connect. Само връзването с Facebook не ви синхронизира, трябва задължително Connect.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#12

Как е бомбъри на никой ли не му хареса играта :unknw:

Устройство: Квото падне
Не отговарям на ЛС свързани с тематиката на Форума
Цитирай
#13

чакам я официално и я почвам Smile
Цитирай
#14

Скоро ще излиза щот Supercell пак са започнали да се "подмазват" след днешният ъпдейт на сървърите, пипнали са matchmaking системата уж за новите играчи, намалили са времето на статуите и сега идола се прави за 10 секунди, а не 1 час - Ни в клин ни в ръкав, чудят се как да озверят играчите да харчат диаманти и да ги купуват по-често Crazy
Преди месеци пипнаха matchmaking системата си, че да оберат медалите на всички ниски нивели и да им оакат класирането, орязаха печалбите от битките щот уж били фалшиви Tooth , да ги видим докъде ще я докарат с играта. С всеки изминат ъпдейт става по-зле.

simeonivanov22 написа:чакам я официално и я почвам Smile

При мен вече ми излиза играта в маркета и би трябвало да е вече за всички държави, така мисля.

Устройство: Квото падне
Не отговарям на ЛС свързани с тематиката на Форума
Цитирай
#15

Mitku написа:Скоро ще излиза щот Supercell пак са започнали да се "подмазват" след днешният ъпдейт на сървърите, пипнали са matchmaking системата уж за новите играчи, намалили са времето на статуите и сега идола се прави за 10 секунди, а не 1 час - Ни в клин ни в ръкав, чудят се как да озверят играчите да харчат диаманти и да ги купуват по-често Crazy
Преди месеци пипнаха matchmaking системата си, че да оберат медалите на всички ниски нивели и да им оакат класирането, орязаха печалбите от битките щот уж били фалшиви Tooth , да ги видим докъде ще я докарат с играта. С всеки изминат ъпдейт става по-зле.

simeonivanov22 написа:чакам я официално и я почвам Smile

При мен вече ми излиза играта в маркета и би трябвало да е вече за всички държави, така мисля.

сега проверих от линка тук - не поддържа на htc one ?!
Цитирай
#16

Offtopic
Днес излезе Plunder Pirates(iOS) от Rovio Stars и Developed by Midoki, първата игра, за която аз знам и е смесица между Clash of Clans и Boom Beach. Има гилдия и чат, които липсват в Boom Beach. Играта е супер яка и с много възможности. Disney преди месец също пуснаха игра Pirates със същата тематика, но не е толкова качествена, както Plunder Pirates в която участват и ех Sony Devs.

Boom Beach е много добра особено за хора, които не харесаха Clash of Clans, но дали новите подобни игри ще намалят славата на Boom Beach, вероятно ?!

Устройство: Квото падне
Не отговарям на ЛС свързани с тематиката на Форума
Цитирай
#17

А как става копирането на кеша ? Smile
Цитирай
#18

messi710 написа:А как става копирането на кеша ? Smile

Тя излезна официално ?
Цитирай
#19

излезе :thumbup: :bow: :thumbup: :bow:
Цитирай
#20

Тя и преди си я имаше, просто не я бяха пуснали за нашата държава.

Дайте малко съвети как да действам, че до сега не съм играл подобни игри, а тази ме зариби...

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#21

e34v8 написа:Тя и преди си я имаше, просто не я бяха пуснали за нашата държава.

Дайте малко съвети как да действам, че до сега не съм играл подобни игри, а тази ме зариби...

Горе долу казано вдигаш нивел и ъпваш, с ъп на HQ идват да кажем новостите.
Нивела се вдига само като строиш, ъп на згради било то лодки, кораби, оръжия и също ъп на войници по-късно в оръжейната.

Vault ти пази част от материалите и един % от тях.
Като те нападнат ти взимат само частта от материали, които не се пазят - згради и оръжия се възвръщат да кажем и тях никой не ги пипа.

Радара ти отваря нови пространства.
Нападай само ако имаш нужда от материали, поне в началото.
Чуждите бази, които имат само номер в червен кръг са от играта, ботове. Тези, които имат име са други играчи.
Островчета с база за производство на материали са много важни, ако вземеш една такава си подреждаш всичко, че да не ти я вземе друг играч, ъпва се сама при/след превземане.

Устройство: Квото падне
Не отговарям на ЛС свързани с тематиката на Форума
Цитирай
#22

Играта е по-яка от Clash of Clans.Войниците се връщат след война.И е по-интересна.

Huawei P9 - EVA-L09
Blue 32GB
Цитирай
#23

Аз имам въпрос само един работник ли може да имаш ?
Цитирай
#24

май да Tongue
Цитирай
#25

aico60 написа:Играта е по-яка от Clash of Clans.Войниците се връщат след война.И е по-интересна.

Съгласен съм, доста по-забавна е от СоС, въпреки че няма кланове, чат и подобни.

noname galaxy S написа:Аз имам въпрос само един работник ли може да имаш ?

Само един и ме съмнява някога да се промени.
Също не може да търсиш играчи по имена за битките, който ти се падне и това е.
Можеш са качваш нивото на войниците и едновременно да строиш или ъпваш нещата и също едновременно да товариш войници, да правиш статуи и да пускаш подводницата.
Ако се ъпва кораба може да нападаш, но не може да товариш войници, докато се ъпва лодка.

Устройство: Квото падне
Не отговарям на ЛС свързани с тематиката на Форума
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)