Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

по-тих звук след новия ъпдейт??
#1

само на мене ли така ми се струва или звука на тоя телефон стана още по тих ?
Цитирай
Аксесоари
#2

blackvisor написа:само на мене ли така ми се струва или звука на тоя телефон стана още по тих ?
Не мисля, че ти се струва, даже знам че е така! Защото аз го установих и при мен при предишни ъпдейти, а сега понеже си взех нов М7 и звука е доста по силен от староя. Но не е от ъпдейта, ,защото сега и на двата съм направил последният и пак единият е по тих. Не съм сигура обаче дали е софтуер или от някакво механично запишване!

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#3

Потвърждавам, че съществува такъв проблем след инсталиране на ъпдейт до Senece 6.0. Ако знаете решение на проблема моля ви споделете :/

HTC Touch2 Windows Mobile 6.5 -> HTC Hero -> Samsung Galaxy S4 -> HTC One M7 ->  HTC One M8 ->  HTC One M9 -> iPhone 6 plus -> Samsung Galaxy S7 edge 
Цитирай
#4

Всичко е точно, след ъпдейта звукът е висок и силен. Smile

 
Цитирай
#5

Добро утро колеги.И на моя М7 звука е малко по-тих от същия апарат в магазина.И двата са с еднакви версии на софта 4.4.2 сенс 5.5 през ютуб на една и съща песен.Онзи от магазина свири много силно,въпреки,че е пълно с хора говорещи и е много шумно.А моя вкъщи сам в стаята не е така силен
Цитирай
#6

Явно е на къв попадне6...
Цитирай
#7

Според мен проблема не е в ъпдейта, а е или нещо софтуерно или се запушват колонките (ако си носите телефона в джоба, без плътен калъф). Моя телефон се оказа бъгав, щото си го взех от едно малко магазинче предполагам. Ъпдейт не иска да прави откакто съм го купил и твърди, че няма кво да му се ъпдейтва, а съм още с 4.2.2 и Сенс 5. Въпреки това звука и при мен намаля драстично и по-нови телефони вадят много повече сила и то не М7, а даже мини-версията е с по-як саунд. В началото като си го купих определено не беше така. Според мен се пълнят колоните с прах, защото със слушалки всичко си е ок. Може да има и софтуерен бъг, не знам.
Цитирай
#8

Определено има разлика в звуците..сигурно е пак от партидите..в един от операторските магазини като го разглеждах от ютуб една песен на макс направоо кънтеше цялото помещение в което имаше общо 6-7 души който говореха със служителите кой за договор кой за сметка да плаща...Аз като си взех моя същата песен ми се стори много слаба Sad
Цитирай
#9

herr написа:Според мен проблема не е в ъпдейта, а е или нещо софтуерно или се запушват колонките (ако си носите телефона в джоба, без плътен калъф). Моя телефон се оказа бъгав, щото си го взех от едно малко магазинче предполагам. Ъпдейт не иска да прави откакто съм го купил и твърди, че няма кво да му се ъпдейтва, а съм още с 4.2.2 и Сенс 5. Въпреки това звука и при мен намаля драстично и по-нови телефони вадят много повече сила и то не М7, а даже мини-версията е с по-як саунд. В началото като си го купих определено не беше така. Според мен се пълнят колоните с прах, защото със слушалки всичко си е ок. Може да има и софтуерен бъг, не знам.


От къде си купи твоя телефон?
Цитирай
#10

Здравейте,аз също имам проблем със звука.Когато купих телефона бях изненадан от кристалния звук който предлагаше.Не слушам често музика на него,но преди няколко месеца пуснах някаква песен от youtube и забелязах ,че звука е влошен,сякаш са му орязани високите чува се заглушено.Когато изключа опцията беатс аудио звучи силно като радио и когато пусна беатс аудиото за секунда тръгва кристалния звук и веднага след това се заглушава.Четох във форума,че не на всеки е така това до колкото разбирам е от последните ъпдейти.Моят в момента е със 7.18.111.35,видях че е предпоследния ъпдейт.Телефона е купуван от онлайн магазин,имат магазин в София .Пробвах систем рестор,изтрих кеша,но звука си е така заглъхнал Sad
Цитирай
#11

Аз съм с М8-ца и също забелязах влошаването на звука след ъпдейта до 5.0.1 Лолипоп. Надявам се с идването на новия 6, да се коригира този проблем.

  • Samsung Galaxy S21 Plus SM-G996B  • 
Цитирай
#12

Почистете решетките на колонките с мека четка за зъби. Внимателно и методично, докато се махнат насъбралите се мръсотии. След почистването веднага ще усетите разлика.
Цитирай
#13

Пробвах и това,обаче не помага,мисля да пробвам с някой мод за звука мисля ,че се казваше Projec Era,това е последния вариант който може да помогне преди да се върна на кит кат.
Цитирай
#14

Project era беше старото име на мода, новия се казва dragon-fi audio, на същия developer.Ето линк към него:

http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2211163

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#15

Благодаря за информацията,когато го пробвам ще кажа дали има ефект Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)