Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

[Изображение: byKjB2722qMkonVJLkkHUZD1nUfvsUKwABoEmLy9...9RFIU=h310]

http://goo.gl/bVttmq

Една доста проста и забавна игричка. Трябва да ударите човека. Колкото по бързо го пляснете, толкова повече точки ще спечелите. Ако се свържете с профила си в google+ ще можете да видите и резултатите на други играчи, както и те ще могат да видят вашия резултат. Също печелите и баджове, за определен брой достигнати точки (най-бързо шляпване). забавлявайте се! играта не цели да е нещо кой знае какво, а просто да убиете малко време и да направите най голям резултат от всички. За сега в статистиките вижам към 7 човека, който са се логнали (играта е нова) и единият от тях вече е направил над 120 000 точки, което дори за мен, въпреки че направих играта, е трудно да го мина Big Grin Опитайте се да бъдете най-бързия...

п.п. обърках раздела, моля да бъде преместена темата в "Игри" Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Брояча не работи коректно, нулира се.. :unknw:

 
Цитирай
#3

NoMaD написа:Брояча не работи коректно, постояно се нулира... :unknw:

+1..И при мен е така Sad
Цитирай
#4

ако удариш (без да swipe-неш) става 0, защото реално удряне на място е скорост 0. трябва със swipe да удряш, не само с докосване (докосване = 0). А иначе highscore-a си се запаметява, даже и да се 0-ира текущия резултат Smile

п.п. целта на играта е, не да ударите няколко пъти възможно по бързо, а да ударите един път, но с максимална скорост на пръста Smile
Цитирай
#5

Всичко хубаво, но защо е в програми?
Цитирай
#6

аз отдолу написах... обърках раздела Big Grin
Цитирай
#7

Направих малко над 30000,не знам тоя дето е 120к как ги е направил...

Mi 11 Lite 5G
Цитирай
#8

Събужда състезателния дух Big Grin 83к и малко от мен.
По-яко щеше да е, ако шляпвахме същество от женски пол, да не кажа знойна мадама. Big Grin
Цитирай
#9

ами и аз със зор 60000 Big Grin

п.п.мислех да сложа някой дупенце, ама викам ще ми баннат приложението. затва реших малко по така... Big Grin
Цитирай
#10

Моралните граници са субективен фактор, тъй че слагай Скарлет Йохансон и си пий кафето. Big Grin Big Grin
Цитирай
#11

гледам още един човек минал 100 000. как подяволите успяхте Big Grin
Цитирай
#12

Цитат:Направих малко над 30000,не знам тоя дето е 120к как ги е направил...
Аз направих този резултат. :tease:
Два пъти съм правил 120к Smile

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#13

Аз едва 62к, а понякога ми превърта брояча. Как ги правите тея точки не знам Big Grin
Цитирай
#14

143k ще кача снимка.
Цитирай
#15

ти се логни в играта и то ще излезе при всички. ама аз гледам, че има някой с над 200 000 Big Grin
Цитирай
#16

Аз направих 86к, само да питам, може да прозвучи смешно, но има ли значение как удрям човечето - хоризонтално, вертикално?
Цитирай
#17

хоризонтално дава максимално точки... Smile

п.п. ще обясня играта какво прави. в момента от мястото където докоснете екрана (след това слайдвате), до мястото където си отделите пръста от екрана - пръста ви изминава някакви пиксели. Идеята е, за колкото по малка част от секундата си мръднете пръста, толкова повече точки дава. задължителното за максимален брой точки е: хоризонтално движение (без значение от посока ляво или дясно) и достатъчно дълго слайдване на пръста (не само докосване), за да може да има някакво измерване на изминато разтояние от пиксели, за минимално време Smile
Цитирай
#18

Николай Георгиев.
Цитирай
#19

Пусната е нова версия на играта с малки подобрения. Върната е системата за логване за да може да сравнявате резултатите си. Логнете се и пробвайте да ми биете рекорда Smile

[Изображение: KsDsbvH7LxSz9xJoqXs58YlHPPtknvf9MOagGna7...XknkI=w300]


https://play.google.com/store/apps/detai...hat.radeff
Цитирай
#20

119 291  Dance

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)