Оценете темата:
  • 10 гласа - средно 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт / ОТА

Flash-нах го с nexus root toolkit и с no wipe mode и да от developers.android е .

Sansung Galaxy S6 Edge Black Sapphire 32 GB 
Цитирай
Аксесоари

Колеги как ви е настроено в Настройки/Още/Мобилни мрежи предпочитания тип мрежа. При мен е LTE (препоръчително), но не се поддържа още LTE в България. Не хаби ли това повече батерия и ако изберем 3G не е ли по-добре? Мерси предварително! Smile

 Nokia 7 Plus Black
Цитирай

Доказано е, че ти пести 5 минути, ако му дадеш 3G само. Измислих си тази цифра, но разликата не е повече от два-три процента. В България LTE има на килограм. Mtel е почти из цяла София, но са били задна за потребителите. Макс телеком са сравнително добре(ползвам ги) и Булсата излиза тук-таме. Да, включи го на 3G само.

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай

Оправи се след като му направих full wipe, което не ми се искаше много но го направих. А сега да попитам- при вас има ли лек лаг защото при мен ми лаги от време на време?

Sansung Galaxy S6 Edge Black Sapphire 32 GB 
Цитирай

Никакъв лаг, освен при икономичния режим, тогава става мазало. Колеги, нали не очаквате върху стабилна Ос
С, да сложите напълно по-нова версия, че и бета, и да си запазите приложенията? Дори и ром да сложите извлечен шанса за успех е малък. То при 0.0.х ъпдейт се сговнасят работите та тука. Правете чиста инсталация и няма да имате никакви проблеми.

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай

[Изображение: 10479187_10152520802572248_9182668082101206798_n.jpg]
[Изображение: 10492067_10152520803037248_8961783705433337425_n.jpg]
[Изображение: 10345540_10152520802672248_7253680554910345125_n.jpg]

Спал съм от 10:00 до коло 17:00, тогава го вързах за компа за около 20-тина мин. да си кача музика, и от 20:00 до около 2:00 не съм спирал да слушам музика. Същевременно съм се ръчкал у фейсбука и тапаталка.
Цитирай

При мен за съжаление Android L се скапа, започна да се рестартира непрекъснато. Всичко се случи след като си инсталирах Bluetooth Battery Meter и се наложи да се върна на 4.4.4. Което стана с доста голям зор с NRT, впредвид постоянните рестарти. Трябваше да дам в NRT че телефона е soft-bricked/bootloop за да се получат нещата. Но и доста потреперих, защото се получиха чак на четвъртия опит. И засега ще си остана на официален ром, че вълнението ми дойде малко в повече.

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
Цитирай

Devoper preview e официален ром. Нормална чиста инсталация ли му направи?

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай

Колеги как изглежда камерата в android l developer preview, че нещо много грозен ми изглежда стила на самото камера приложение на Google. Може ли една екранна снимка?

 Nokia 7 Plus Black
Цитирай

tansityyy написа:Колеги как изглежда камерата в android l developer preview, че нещо много грозен ми изглежда стила на самото камера приложение на Google. Може ли една екранна снимка?

Същата е като на 4.4.4.

Sansung Galaxy S6 Edge Black Sapphire 32 GB 
Цитирай

naskox написа:Devoper preview e официален ром. Нормална чиста инсталация ли му направи?
Знам че е официален, но все още не е завършен. Има доста да оправят по него. И да, направих чиста инсталация. Не знам защо се случи това с рестартите, но мисля за сега да не си правя повече експерименти. Ще почакам да излезе официално.

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
Цитирай

На мен единствено вчера веднъж ми заби в заключения екран и трябваше да го рестартирам ама иначе е стабилен. Това за което в момента ми трябва телефона ми върши перфектна работа. Гугъл мапса ми трябва ежедневно защото работя Delivery, много говоря и Clash of Clans Tooth Като ми потрябва нещо което няма да тръгне много ще се изнервя и ще върна 4.4.4 Tooth

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

Със Z-ката от аватара ли доставяш Tooth

И аз го ползвах малко, но си личи, че имат още доста работа. И логва постоянно (като всяка една тестова версия) , и това си дърпа ресурс.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай

Ххаха с този курник Tooth

https://docs.google.com/file/d/0B_HZNtwj...cslist_api
https://docs.google.com/file/d/0B_HZNtwj...cslist_api

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

На мен спря да ми работи камерата Smile Неможело да се свърже ... Smile Сложихме го Л-то, видяхме го, похвалихме се напред назад Smile и сега си се връщаме на 4.4.4
Цитирай

На мен ми блокира на няколко пъти мапса и познай какво ще правя и аз като се прибера от работа Smile Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

Нали затова ви говоря и аз. Добре изглежда РОМ - а, но все още не става за всекидневно ползване. Затова засега по - добре на 4.4.4.

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
Цитирай

Не съм съгласен с вас. Аз да чукна на дърво нямам проблеми и си карам с него като дайли драйвър. Батерията е малко зле, но дизайна я неутрализира. Казвам го, защото както се наредихте 3-4 човека, ще дойде някой и ще си помисли, че това не може да се ползва. А то не е 100% така.

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай

Аз за сега имам "проблем" само с камерата. Иначе всичко останало си работи повече от добре. Нито ми лаги, низо забива, ито се рестартира. Уж не съм инсталирал нищо последните 2-3 дена, но може някое приложение да пречи - нали все пак не е официален Андройд - всичко е възможно.КАто цяло нямам оплаквания Wink Но ще се върна на 4.4.4 .. и ще мъча да слагам Xposed, да го видя що за животно е Tongue
Цитирай

Dmitarcho написа:Аз за сега имам "проблем" само с камерата. Иначе всичко останало си работи повече от добре. Нито ми лаги, низо забива, ито се рестартира. Уж не съм инсталирал нищо последните 2-3 дена, но може някое приложение да пречи - нали все пак не е официален Андройд - всичко е възможно.КАто цяло нямам оплаквания Wink Но ще се върна на 4.4.4 .. и ще мъча да слагам Xposed, да го видя що за животно е Tongue

В Xposed е истината. Дава ти неограничени възможности на практика да си персонализираш телефона по твое желание. За съжаление Android L още не поддържа програмата, не работи с Franco Kernel, няма Dropbox, хаби страшно много батерията и за мен засега е приключена тема, поне докато не се развие още малко. Иначе съм за - визията е страхотна и да се надяваме скоро да заработят повечето програми под него.

POCO F1
Цитирай

Аз също съм с L. 10 минути от както го пуснаха и вече беше флашнат. За момента съм доволен, и като изключим няколко приложения които не работят съм супер доволен. Много ме радва новия дизайн, а и го намирам за доста функционален (лок скрийна и нотификациите) Другото което, че тази черна тема на андройд вече ми втръсна и няма как да се върна към нея. Относно Xposed така и не ми хареса тази програма. До колкото прочетох автора на програмата, чакаше стабилен ART, за да я направи да работи и с арт. Т.е най-вероятно вече е започнал работа по пускането и с АРТ. Като плюсове забелязах доста подобрение с микрофона при разговор. A Google now on any screen е нещо което исках от много време Smile. Абе с една дума, няма да се върна на 4.4.4

[center]LG Nexus 5 [/center]
Цитирай

Аз още не мога да го подкарам това Google Now on any screen. Тела ми е на Български, но съм го пуснал да го командвам нс сащ английски. Не излизат карти. Но само казвам Ок гугъл weather и я показва.

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай

Аз за сега нямам никакви бъгове с L и няма да го сменям. Много е готин особено новия дизайн Heart Да се надяваме че скоро време ще го довършат. :thumbup:

Sansung Galaxy S6 Edge Black Sapphire 32 GB 
Цитирай

Скоро-скоро Октомври....

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай

Не казвам че е грозен, напротив страшно много ми хареса новата визия. Но като взе да се рестартира и след три неуспешни опита да се върна на 4.4.4 не мисля да го слагам засега.

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)