Оценете темата:
  • 10 гласа - средно 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт / ОТА

Колеги има един проблем. Като например сваля отгоре надолу падащото меню или т.н.Quick toggles или Notification Area и точно тогава получа ли някакво съобщение автоматично се затваря/скрива това място за уведомления. Решение?

 Nokia 7 Plus Black
Цитирай
Аксесоари

Върнах се към 4.4.4 , минах и към ART...и някой приложения и игри спряха да работят - затварят се веднага след отварянето им . На не са съвместими с Арт-то ?!?
Цитирай

Може, реинсталирай ги пак и кажи 1-2 имена да ги пробвам и аз.

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай

Мислих това с реисталацията. На работа съм и ще има да ги тегля ... Довечера като се прибера. Font Installer и My Tom (говорещото коте).
Цитирай

И двете ги стартирам и след 3 секунди спират, без да показват грешка-> Не поддържат АРТ.

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай

При мен работят всичките говорещи животни. На ART съм от самото начало.

Samsung Galaxy S10+
Samsung Galaxy Note 10.1 4.4.2
Цитирай

След преинсталация на играта и програма,отново се затварят след стартирането им... хм
Цитирай

Как може да се премине кем Арт на 4.4.4 ? От самия тлефон/таблет ло се прави или е нужно повече ръчкане на pc-то?

Xperia Arc S™   Xperia Z™    Xperia XZ1
Nexus 7 II 16GB
Цитирай

Settings => Abaut Phone => натискаш 4-5-6 пъти/непомня колко пъти беше/ Build Number, и отключваш Developer option, влизаш там, Select runtime и си избираш ART Wink
Цитирай

Добре де, след тази процедура не виждам абсолютно никаква разлика из менютата.

Като влезна във fastboot ми пише, че съм с андроид hammerhead, но както казах нищо по-различно няма.
Не трябва ли да се флашва с нов .img файл, за да е пълноценен новия андроид, както както е описано тук:
http://www.geek.com/android/how-to-flash...7-1597935/

Или трябва само да трия кешовете и да форматирам телефона??
Цитирай

Hammerhead е кодовото име на нексус 5 така че ако ще и софтуер от хеликоптер да сложиш все hammerhead ще пише Tooth

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

Taка ли, пък аз мислех, че е кодовото име на андроид L Big Grin
И каква е все пак цялата процедура за действащ андроид L?

А и тази новина някой може ли да я потвърди?
http://www.mobilebulgaria.com/news/31504...0%B8%D1%8F
Цитирай

Аз само негативи мога да кажа за батерията откак идвам от 4.4.4, но не е гаранция. Щом дори Андроид Полийс е казал, че има подобрение, значи има.

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай

Аз специално за батерията не откривам разлика. Пак изкарвам 3 часа екран и пак ако не го мъча много отиваше 2 дена. Ама върнах 4.4.4 защото бъговете понатежаха.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

Аз също не усетих такава голяма разлика в батерията преди да се върна на 4.4.4. Но Андроид L много ми хареса и с нетърпение очаквам да го завършат. Дано да е по - скоро.

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
Цитирай

Все още не е оптимизиран. Това е доста ранна версия. Като го пуснат официално (предполага се, че тогава ще е завършен), ще могат да се направят изводи.

Аз мога да дам съвет (във връзка с горното), който не е готов да се примири с някой друг бъг на ранната версия, да не го слага с надежда за всекидневно ползване. Аз го ползвах няколко дни, но е далеч от безпроблемен, особено ако си ползваш телефона разнообразно.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай

То на него си пише developer preview. Аз мисля, че този ром го пуснаха за девелопърите за да могат да подготвят програмите си за АРТ. Направиха един горе долу стабилен ром за да може да се тества на него.

neXus 5 running M (rooted)
Цитирай

Имам проблем с предната камера като обърна камерата и започва да премигва ту по-светло, ту по-тъмно и ако като натисна бутона за снимка е примерно по-тъмно на снимката е по-тъмно . Някакъв фикс ? Започнах и аз да се дразня от тези бъгове и май ще мина и аз към 4.4.4...

Sansung Galaxy S6 Edge Black Sapphire 32 GB 
Цитирай

Днес получих малък ъпдейт, 2,20 МВ, и телефона ми премина от KTU84P na KTU84Q. Засега нямам никаква идея за какво е този ъпдейт, най - вероятно малки фиксове. Ако някой знае нека да каже.

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
Цитирай

До колкото четох е само в модема корекции.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

При мен няма още... Колко време може да закъснее долу горе. Някой знае ли нещо по въпроса?

 Nokia 7 Plus Black
Цитирай

http://www.xda-developers.com/android/go...ts-xe19-1/

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

Пише, че ъпдейта е само за Австралия, Нова Зеландия и Индия. Би трябвало да доведе до по-добра комуникация в тези страни. И не би трябвало да рискуваме с инсталирането му.

neXus 5 running M (rooted)
Цитирай

Аз съм със стоков ром, рутнат и Nexus Update Checker - а ми каза че има ъпдейт за моя телефон. Изтеглих си го, инсталирах го и нямам никакви проблеми.

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
Цитирай

Здравейте , извинявам се за въпроса но никъде не видях подобен проблем. Минах на Андроид Л , всичко точно , но нямам достъп до вътрешната памет на телефона . Нито през компютърът си , нито през телефона . Дори и някакво приложение да изтегля което сваля лолпепари например , не може да ги сваля защото не открива вътрешната памет на телефона ...10 пъти го инсталвах ....всичко трих от телефона и пак не става и нестава ..
Моля за малко помощ как да разреша този проблем
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 5 гост(и)