Оценете темата:
  • 10 гласа - средно 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт / ОТА

За да дойде актуализацията нали се истриваше кеша на някое приложение кое беше то.

Google Nexus 5 16Gb Android 5.0.1 Lolipop
Цитирай
Аксесоари

(2015-12-11, 08:09:29)eBOGOEV написа:  За да дойде актуализацията нали се истриваше кеша на някое приложение кое беше то.

Не знам защо още вярвате в това, че като изтриеш нещо от твоя телефон, то от мрежата ще ти дойде ъпдейт. Ъпдейта се разрешава от вън(демек от гугъл) според техни критерии.

п.с. 
След този ъпдейт не са оправили заспиването на екрана след разговор.
Цитирай

Поне за мен с този ъпдейт се оправи по бързото включване на Wifi от външен toggle.
Заспиването поне при мен се появяваше когато мен ме търсят, ако аз съм търсел го няма.
Никакъв кеш не е трит само проверих сряда вечерта и сам си дойде.

One+ 3Т
Цитирай

На Google play service се триеше кеша

LG G2 16GB with OrionOS -2.2
Цитирай

Не знам дали преди го е имало, но след ъпдейт до 6.0.1, днес случайно открих, че след две бързи натискания на power бутона се включва камерата.

LG Nexus 5 
Xiaomi Mi A1
Цитирай

Да това е едно от новите неща в този update.
Цитирай

Истрих кеша и не идва ..

Google Nexus 5 16Gb Android 5.0.1 Lolipop
Цитирай

На google services framework се трие кеша по принцип, но не е много препоръчително да се прави. Все пак пробвай, може да стане.
Цитирай

Ебаси батерията!Цял ден седя на WI-FI и взе едва 2% батерия.С всичко пуснато в stand-by.

Nexus 5 32GB White @6.0.1
Цитирай

Да точно това беше - google service framework ( рамка на услугите на гугъл).. . Объркал съм се с предния ми пост

LG G2 16GB with OrionOS -2.2
Цитирай

Не го намирам това Google service framework в аппс

Google Nexus 5 16Gb Android 5.0.1 Lolipop
Цитирай

Това май оправя дрейна от wifi --> http://forum.xda-developers.com/showpost...count=4117

Инсталирайте като нормално apk.

Източник >> http://forum.xda-developers.com/google-n...870/page22


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай

Благодаря, вече съм го инсталирал и ще споделя как е !

POCO F1
Цитирай

Здравейте, колеги! След ъпдейта до 6.0.1 нещо скайп не ми работи. Хард ресет направих. Пробвах и с деинсталиране, но не се получи. Някакви идеи?

 Nokia 7 Plus Black
Цитирай

Тоя скайп не е реално колко е бъгав за Андроид.. още не съм ъпдейтнал до 6.0.1, чакам свободно време да го ресетна, че от 5.0 не съм го рествал.
Ей така от нищото ми излиза периодично, че скайпа спрял да работи, отваря се с 3-4 секунди закъснение, абе леш отвсякъде. Единствено за разговори става мобилната версия. Чатовете закъсняват.

П.п за мен проблема е в Скайпа. Единствено да чакаш да го актуализират.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

При мен Скайп под Андроид 6.0 и 6.0.1 не работи

LG G2 16GB with OrionOS -2.2
Цитирай

Скайпа си е бъгав. Преди време, когато пускаха 6.0 версията на скайп си беше бъгав. Даже излезнаха с извинение за бъгавия ъпдейт. После пуснаха фикс, но пак си е... Общо взето приложението е пълна скръб. Не е в телефоните проблема.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай

При мен още като докосна приложението и ми излиза "... спря да работи", нещо от сорта.

 Nokia 7 Plus Black
Цитирай

Трябва да си на енглиш,за да се ПОМЪЧИ да тръгне

Вие Литекс сте и на....... 
Цитирай

(2015-12-15, 10:30:20)Pepifness написа:  При мен Скайп под Андроид 6.0 и 6.0.1 не работи

Направи системния език на английски и ще тръгне Wink

Пак някъде съм блял някъде... Колегата по-горе го е написал същото. Сори!

LG Nexus 4/LG Nexus 5/LG G2/LG G4/LG G6/Samsung S23+
Цитирай

Дада.. Сега стана като смених езика на инглиш. Мерси

LG G2 16GB with OrionOS -2.2
Цитирай

Каква логика само Big Grin Трябва да знаеш енглиш за Скайп. На нас в България за какво ни е Скайп  Big Grin

 Nokia 7 Plus Black
Цитирай
Thumbs Down 

Скайпа,откакто ъпдейтнах до 6.0 няма място в приложенията ми,щом не може да стартира под системен език на телефона БЪЛГАРСКИ.
Да си го оправят приложението,че стана много бъгаво-само обновления и нищо съществено. Angry

GP8P
Цитирай

Дойде ми официално ъпдейта 6.0.1 Не мога да го инсталирам, че съм рутнат. Утре очаквам един девелопър от XDA да качи зипнат новия ъпдейт. Ако някой се интересува нека ми пише на ЛС или на форума.

neXus 5 running M (rooted)
Цитирай

интересно ми е Nexus 5 ще получи ли новия Android 7 или не?

Google Nexus 5 16Gb Android 5.0.1 Lolipop
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)