Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Summoners War: Sky Arena
#1

Сериозно ли няма тема за тази велика игра?

https://play.google.com/store/apps/detai...oid.common

П.С. Не ми трийте темата, по-късно ще я ъпдейтна за самата игра.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
Аксесоари
#2

Разказвай, колега, грабна ме.
Цитирай
#3

Аз съм 9-ти левел Smile Много е добра играта.

Ако някой иска да си пращаме сърчица, пиша се CptObvious

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай
#4

Изтеглих я и от 3дни ходя все без батерия. В момента правят нещо и неможе да се влиза, но като я оправят добавете doctavus Wink Доста завладяваща игра!

Samsung Galaxy S7 Edge Dark Blue 6.0.1 Never Updated - Never Rooted
Цитирай
#5

И аз я играя от 3 дни и мн ми харесва и е зарибявка, проблема ми е че имам 3-4 героя по 20 ниво но нз как да им комбинирам руните да са здрави... докато сравнявам други герои на други играчи с моите... моите са трагедия направо. Аз се пиша M.Benchev

Samsung Galaxy S4 (black)
Живота пречупва най-силните, поставяйки ги на колене, за да докажат, че могат да се изправят... Слабите не ги закача - те са на колене цял живот...!!!
Цитирай
#6

Изглежда интересно, довечера ще я пробвам и аз.
Цитирай
#7

Руните най-добре се комбинират като гледаш долу колко руни от даден тип правят "комплект" (set). Комплекта дава допълнителни бонуси, които за някой герой са важни - гледайте им магиите, понеже някой нанасят допълнителен демидж ако, примерно, бързината на героя е по-висока. Не за всеки важи това обаче.

Отделно самите руни могат да се "power-up"-ват и от нормални да стават "омагъосани", след това "редки", след това "героични", като от "редки" нагоре шанса за провал на ъпгрейда е висок.

Ако искате може да си създадем даден чат канал (примерно номер 250) където да си пишен Smile

Относно приятелството - всеки ден може да се пращат по 10 сърчина между приятели, като при 100 се прави призоваване като от нормален скрол.

Мен това, което най-много ме кефи в играта е, че всичките ти ресурси не признават лимита Smile - така като печелиш допълнително енергия, примерно, не отива в бездната ами се трупа над лимита. Аз примерно имам към 300 в мометна Tooth

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай
#8

прецаках си стария акаунт, новия съм DocT добавяйте за сърчица. Един въпрос какво става като си в гилдия?

Samsung Galaxy S7 Edge Dark Blue 6.0.1 Never Updated - Never Rooted
Цитирай
#9

Нищо не става, като си в гилдия, аз се пиша Aylon. Ще ви добавя всички, ако искате нека всички гласуваме за един номер на канал и да се събираме там?

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#10

Като Castle Clash ли е ? Стратегически елементи има ли или е просто РПГ ?
Цитирай
#11

Има стратегически елементи, но по нищо не прилича на Касъл Клаш или всички там "стратегии" от "клашовски" тип, а и все пак се води "РПГ".

Хайде да се набутаме в канал номер 256? (степените на двойката са добри числа Big Grin )

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай
#12

А защо не в канал 359 :thumbup:

Струва ли си да awake-на някой от първите герои които ти дава понеже са 3 звезди - Werewolf, Grim Reaper или Hellhound примерно?
Цитирай
#13

Всъщност героите, които ти дава не са Werewolf, Grim Reaper и Hellhound, а са Hellhound (Fire), Vagabond (Wind), Fairy (Water) и този Durand дава Light Garuda. Не знам откъде са тези Werewolf и Grim Reaper, но ако Grim Reaper-а е Fire си заслужава да го awake-неш и да го правиш 5 звезди. Аз от кога чакам да ми се падне, ама няма..

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#14

Пратил съм на всички който са си дали ника тук аз съм се писал tedoh
Цитирай
#15

Последно кой канал ще е ползва? Big Grin

Иначе Grim Reaper според мен си заслужава да се awaken-не и да му нагласиш руните Smile

Ако искате можем и гилдия да си направим Smile

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай
#16

Ето ги

PS: иначе моят ник е dfxos, може да ме добавите.
Цитирай
#17

Хмм.. много интересно, аз няколко пъти се ресетвах и ми даваше по-горе описаните герои, освен може би да са ги сменили стартовите герои след ъпдейта..? Знам ли..

Иначе ще те добавя, ника ми е Aylon

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#18

Играта кърти. Добавяйте Boohal

Sony Xperia Z1
Цитирай
#19

да попитам има една мисия fight with friend 3 пъти и send social points 5 пъти как се изпълняват тези мисии
Цитирай
#20

Просто направи 3 арени. А за сошъл имаш едно сандъче в левия ъгъл на екрана, влез там и пращай сърца на приятели.

Samsung Galaxy S7 Edge Dark Blue 6.0.1 Never Updated - Never Rooted
Цитирай
#21

"fight with friend 3 пъти" - това не е просто да се биеш на арената, ами да използваш герой на някой от приятелите ти в битка 3 пъти.

Всеки ден можеш да ползваш главния герой на всеки твой приятел по веднъж в битка.

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай
#22

А сърчицата за какво се ползват
Цитирай
#23

При 100 сърчица можеш да направиш призоваване като с нормален скрол - шампион между 1 и 3 звезди

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай
#24

Разцъквам я от вчера - мн зарибявка. Вече съм с няколко 22-20 лв 3 звезди, което за момента е трагедия, ма напредвам Big Grin Адвайте - Jukata
Цитирай
#25

miromir2217 написа:"fight with friend 3 пъти" - това не е просто да се биеш на арената, ами да използваш герой на някой от приятелите ти в битка 3 пъти.

Всеки ден можеш да ползваш главния герой на всеки твой приятел по веднъж в битка.

Ооо... верно, съжелявам че дадох грешна информация. Между другото незнам точно колко става откак я играя играта, но някак доста напреднах! Паднаха ми се някои интересни герои от тея скролове, но като цяло... от можеби вече използвани над 100 unknown 1-3* scrolls да са ми се падали най- много 3 пъти 3* юнити.... много рядко се пада нещо полезно.

Samsung Galaxy S7 Edge Dark Blue 6.0.1 Never Updated - Never Rooted
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)