Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

FIFA 15 Ultimate Team
#1

Играта е тествана и работи отличнo на Sony Z Ultra OS 4.4.4

Снимки:

[Изображение: e95762d92725ada4.png]

[Изображение: 9deec8441406a335.png]

1. Теглите APK файла и КЕШ-а
2. Разархивирате и копирате КЕШ в sdcard/Android/obb/com.ea.game.fifa15_row
3. Играете.

Линк към APK:
Линк към КЕШ - google disk:
КЕШ - dropbox

Galaxy S24 Ultra 512 GB & One Plus 12 1TB 24+12RAM

Цитирай
Аксесоари
#2

Това е цялата игра не е демо версия
Цитирай
#3

Играх я малко, но ми се видя същата като фифа 14 за андроид, като изключим менюто и някоя друга нова песен, не ми хареса.
Цитирай
#4

А графиката подобрена ли е? Питам, защото няма смисъл да я сваля, ако няма разлика от старата и някой вече я е свалял.
Цитирай
#5

Ако може update на link, че не работи ?
Цитирай
#6

http://www.apkmania.co/2014/09/fifa-15-u...6-apk.html

-= REDMAGIC 9 Pro 16/512 =-


Цитирай
#7

Защо не е налична играта в нашата държава?

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай
#8

защото това е фифа...и миналата излезе при нас със закъснение от месец...

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29 -> Huawei P30 Pro VOG-L29
Цитирай
#9

tazzz написа:А графиката подобрена ли е? Питам, защото няма смисъл да я сваля, ако няма разлика от старата и някой вече я е свалял.
Тя даже 14-ката е по-добре, затова си и я оставих де. Поне има бутон за skills (финтове да правиш), Можеш като дадеш на kick-off да играеш със когото искаш и срещу когото искаш, а не като при 15-ката да играеш задължително с някакви аматъори срещу барселона примерно. Геймплей-я е същия поне за мен, реакций, движения, всичко е като при 14, затова изтрих 15-ката и смятам, че не съм загубил нищо всъщност. Smile Дано поне пс версията да я бива.
Цитирай
#10

На мен ми включва играта EA, това онова, приемам условията и изписва Connecting to server продължава да зарежда и така вечно... Някакви предложения?

Huawei P8 Lite | iPad Air 2
Цитирай
#11

roumen_s написа:На мен ми включва играта EA, това онова, приемам условията и изписва Connecting to server продължава да зарежда и така вечно... Някакви предложения?
Оправят още сърварите и на мен ми се случва така след няколко опита обаче ме пуска мен.. а относно графиката очаквах къде къде повече да видя то дефактно при 15-ката само цвета на стадиона е променен.. поне аз това виждам като цяло.
Цитирай
#12

Е, колко пъти пробва, при мене нищо не става, върти се само и до там.

Huawei P8 Lite | iPad Air 2
Цитирай
#13

roumen_s написа:Е, колко пъти пробва, при мене нищо не става, върти се само и до там.
http://android.mob.org/game/fifa_15_ultimate_team.html от тука съм я дръпнал и си върви както трябва.
Цитирай
#14

keyta123 написа:
roumen_s написа:Е, колко пъти пробва, при мене нищо не става, върти се само и до там.
http://android.mob.org/game/fifa_15_ultimate_team.html от тука съм я дръпнал и си върви както трябва.

Окей, мерси. Ще пробвам от там и ще видим...

Huawei P8 Lite | iPad Air 2
Цитирай
#15

Само аз ли не мога да разбера как да си играя с истински отбори, а не с някви измислени отбори? Искам да си цъкам с Ман Ю...

Huawei P20 Pro - Blue
Цитирай
#16

BuRn написа:Само аз ли не мога да разбера как да си играя с истински отбори, а не с някви измислени отбори? Искам да си цъкам с Ман Ю...
Не можеш в началото. Трябва да развиваш свой собствен отбор, да правиш трансфери, пълната глупост, затова 14-ката си остава по-добрия вариант както казах по-горе. Нито финтове можеш да правиш нито нищо, нито като гледаш на повторение (replay) не можеш да предвижваш на забавен кадър някаква ситуация, много се разочаровах, затова по-добре 14-ката.
Цитирай
#17

Моят проблем с вечното зареждане продължава. И като я свалих от Googleplay пак.

Huawei P8 Lite | iPad Air 2
Цитирай
#18

Много по-зле замислена от FIFA 14, в графично отношение няма грам промяна. Същата вафла с друга опаковка Wink

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#19

+ липсата на skill бутона
Цитирай
#20

https://play.google.com/store/apps/detai...fifa15_row
Цитирай
#21

roumen_s написа:Моят проблем с вечното зареждане продължава. И като я свалих от Googleplay пак.

проблема е доста мащабен
Цитирай
#22

При мен няма проблеми имам само един въпрос купувам футболисти но,не мога да ги включа в състава а,пък този с които съм в момента не може да върже два паса и от 10 удара я уцелят я не Big Grin

LG G5
Цитирай
#23

Vankata2 написа:При мен няма проблеми имам само един въпрос купувам футболисти но,не мога да ги включа в състава а,пък този с които съм в момента не може да върже два паса и от 10 удара я уцелят я не Big Grin

ся, като си си на състава, като цъкнеш на даден играч има едно SWAP мисля че беше, едно екипче и стрелки отдолу
ей от там се заменят слабите играчи със силните които имаш, но преди това като купиш играча трябва да си го запазиш в профила както запазваш подаръците
Цитирай
#24

coccus написа:
Vankata2 написа:При мен няма проблеми имам само един въпрос купувам футболисти но,не мога да ги включа в състава а,пък този с които съм в момента не може да върже два паса и от 10 удара я уцелят я не Big Grin

ся, като си си на състава, като цъкнеш на даден играч има едно SWAP мисля че беше, едно екипче и стрелки отдолу
ей от там се заменят слабите играчи със силните които имаш, но преди това като купиш играча трябва да си го запазиш в профила както запазваш подаръците
Благодаря,ти много Smile

LG G5
Цитирай
#25

Здравейте Колеги

Има ли версия играта която да не изисква интернет връзка.

Че тази изисква интернет връзка и не може да се играе без включено WIFI или NET.

Благодаря предварително

Samsung Galaxy SII GT l 9100 v 2.3.5
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)