Оценете темата:
  • 15 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Здравейте!
Първо да подчертая, че едва сега се уча на андроид ОС, тъй като досега бях с телефон с "копчета" Smile
Питането ми е следното: защо не мога да "подкарам" HERE WeGo в офлайн режим. Онлайн си върви, но телефонът ми няма пакет интернет, ползва единствено WiFi.
Какво направих: изтеглих програмката от Гугълплей магазина, инсталирах, изтеглих карта на България, добавих гласови команди на български език. Изключих нета, поставих отметка за офлайн режим и...
непрекъснато казва "изчакване на GPS" . Реших че нещо не е настроено в GPS функциите, но пък как намира маршрутите при наличен интернет.
Само да вметна че телефонът е световно неизвестна марка, че незнам дали се вижда от някъде PriVileg JK 12 с андроид 4.2.2. Няма СИМ карта, няма и микро SD карта., т.е. ползва се в момента като електронно устройство само. Smile
Цитирай
Аксесоари

Да споделя малко опит. За пешеходен режим предпочитам друга програма, но тя често се бъгва на телефона ми и затова се налага да ползвам и Here WeGo, най-вече за да търся линиите на обществения транспорт в непознати градове в чужбина. Разглеждането на картите в тази програма винаги е в портретен режим, но това не ми харесва особено. Недостатъкът може да се коригира с допълнителни програми.. Първата от таях си я знам отдавна: AppSettings от XPosed Installer. Не исках да инсталирам на телефона XPosed, защото харчи батерия и затова потърсих друго решение. От Google Play намерих Set Orientation. Свърши ми чудесна работа, а освен това я сложих и на таблета, където нямам притеснения относно батерията и XPosed.
Цитирай

Нещо неми дава да вкарам номер на къща или аз бъркам? И другото което забелязах не завърта екрана като обърна телефона
Цитирай

Навигацията е горе долу добра.Картите са стари и доста от местата не отговарят.
За това което си написал по-добра от Гугъл мапс няма.Това важи за Англия,Франция,Испания и нейните острови.

Huawei Pad T3,Huawei 10 Pro,Huawei P30 Pro
Цитирай

(2017-01-11, 22:16:48)Linkestis написа:  Навигацията е горе долу добра.Картите са стари и доста от местата не отговарят.
За това което си написал по-добра от Гугъл мапс няма.Това важи за Англия,Франция,Испания и нейните острови.

Преди няколко дена си ъпдейтнах картите за Англия, БГ и още1-2.

(2016-12-30, 16:29:04)obla4e написа:  Здравейте!
Първо да подчертая, че едва сега се уча на андроид ОС, тъй като досега бях с телефон с "копчета" Smile
Питането ми е следното: защо не мога да "подкарам" HERE WeGo в офлайн режим. Онлайн си върви, но телефонът ми няма пакет интернет, ползва единствено WiFi.
Какво направих: изтеглих програмката от Гугълплей магазина, инсталирах, изтеглих карта на България, добавих гласови команди на български език. Изключих нета, поставих отметка за офлайн режим и...
непрекъснато казва "изчакване на GPS" . Реших че нещо не е настроено в  GPS функциите, но пък как намира маршрутите при наличен интернет.
Само да вметна че телефонът е световно неизвестна марка, че незнам дали се вижда от някъде PriVileg JK 12 с андроид 4.2.2. Няма СИМ карта, няма и микро SD карта., т.е. ползва се в момента като електронно устройство само. Smile

Горе в ляво имаш един бутон за меню. Като го цъкнеш ще ти излезе опцията за Offline. Трябва само да я избереш.
Цитирай

Здр защо не качват още камерите за скорост, иначе съм доволен от програмата?
Цитирай

HERE WeGo 2.0.11166
Новото:
Отстранени грешки и подобрена стабилност.

сваляне:
официален google play
огледало
Цитирай

Как може да се извадят координати от картата за дадено място
Цитирай

(2017-01-23, 13:58:18)nnvviiddiiaa написа:  Преди няколко дена си ъпдейтнах картите за Англия, БГ и още1-2.


Горе в ляво имаш един бутон за меню. Като го цъкнеш ще ти излезе опцията за Offline. Трябва само да я избереш.

Явно нещо е променено, защото в офлайн режим вече не намира нищо и предлага да минеш онлайн. А преди си работеше и без интернет.
Цитирай

HERE WeGo - City Navigation v2.0.11304

WHAT'S NEW
Fixed bugs:
- App does not indicate that I am signed in
- Distance indicator in top bar disappears after changing destination
- Collected items doesn’t appear collected in route planner
- Downloaded map disappear after rebooting device
We love feedback, so please send your thoughts to beta@here.com

Improved traffic and navigation services. Get to your destination, now even faster.


сваляне:
googleplay
miror
Цитирай

Някой да е пробвал да си актуализира картата на България?

При мен стига до около 85% и ми изписва че има проблем и да опитам пак. Това е и чрез WiFi и чрез 3G/4G.

LG Optimus L9 II (4.4.2)Lenovo VIBE P1 Pro (P1a42) > Xiaomi Redmi 5+ 4GB/64GB
Цитирай

При мен няма такива ексцесии.
Цитирай

(2017-05-06, 13:05:28)NikolaiRG написа:  .......

Тоест? Не ти излиза ЪПдейт или вече ъпдейтна картата без проблеми?

Това е при мен: 

[Изображение: 858745.jpeg]



[Изображение: 858746.jpeg]


Проблема е в това, че вчера изтрих картата и я инсталирах отново, но пак ми излиза, че мога да я обновя?!?

LG Optimus L9 II (4.4.2)Lenovo VIBE P1 Pro (P1a42) > Xiaomi Redmi 5+ 4GB/64GB
Цитирай

Всъщност, само на България не съм теглил. Изтеглих цяла Европа, при това доста бързо и безпроблемно.
Цитирай

зенит-е, изчисти данните и пробвай пак да изтеглиш картата. Ако и това не стане деинсталирай прогамата като изчистиш данните преди това и пак я инсталирай.
Цитирай

Sapiora, благодаря за съвета. Изчистих кеша и данните. Отново влязох в профила си, изтеглих картата на България и вече всичко е ОК. Най странното беше, че до днес ми даваше, че картата е 303МВ, а днес като е свалях ми даваше, че е 299МВ?!? Както и да е. Важното че всичко е 6.

LG Optimus L9 II (4.4.2)Lenovo VIBE P1 Pro (P1a42) > Xiaomi Redmi 5+ 4GB/64GB
Цитирай

Колеги да питам, не че ми се налага, но никога не знае човек кога може да му се наложи, горе-долу, за към 400км., колко MG мобилен интернет ще изхаби, и точна ли е тази навигация (Here WeGo).

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

0mb ако така искаш.

https://goo.gl/photos/ukXM3C8rMW2U2jdt8
Цитирай

Здравейте!
Апдейтвах си новата версия на Here - 2.0.11524 и сега не ми позволява да си избера външната памерт (SD) за съхранение на картите. Телефона ми е Xperia M2 Android 4.1. Досега нямах никакъв проблем да си съхранявам данните на външната карта. Телефона също така ми разпознава картата - чете и записва на нея.
Някакви идеи какъв може да е проблема.
Благодаря предварително за отговорите. (иначе от програмата досега съм много доволен)
Цитирай

Поредния бъг или недомислица. На мен преди време не можеше да намери нищо офлайн, сега пък може и без интернет.
Цитирай

Явно стремежа е да държат програмата на ръба. Фактически от както я анонсираха преди години, няма добавени наистина нужни функционалности. От друга страна я ъпдейтват постоянно. Упорито обаче не слагат асистент за платната и престояване.

Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk
Цитирай

Дали показва камерите по пътя някой знае ли?

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-06-22, 17:35:49)BlackBone написа:  .....

Не. По подразбиране програмата НЕ показва къде има камери по пътя.
Цитирай

(2017-06-22, 17:35:49)BlackBone написа:  Дали показва камерите по пътя някой знае ли?

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Дръпни си https://play.google.com/store/apps/detai...ndroid.map. работи много точно.Аз карам с Waze + това приложение и познават всичко.Можеш да я добавиш към Here на екрана и да работят съвместно

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай

А когато искаш да минеш по друг път, който също те отвежда където искаш, но на навигацията пътят не е този, който искаш ти и ако минеш от този по който искаш, а не по нейния дали ще ти повтаря, че е все грешка или ще се си се пренастрой.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)