Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Heroes Charge
#1

Heroes Charge


ОЦЕНКА : 4.3

ТЕКУЩА ВЕРСИЯ : 1.2.2

ИЗИСКВА ANDROID : 2.3 и по-нов

ЦЕНА : Безплатна


Samsung Galaxy Y GT-S5360 -> Samsung Galaxy S2+ GT-i9105 Chic White 8GB stock 4.2.2 -> Samsung Galaxy S4 GT-i9505 Black Mist 16GB Stock 4.4.2
Цитирай
Аксесоари
#2

Доста зарибява тая игра.53 lvl съм,играя от около 1-2 месеца.Ако се съберем повече българи ,пишете да си направим един гилд Smile

XPERIA XA
Цитирай
#3

Аз я разцъквам от време на време.. Не е лоша, но малко еднообразна Smile

Asus Zenfone 2 и Asus Transformer T100 Tah
Цитирай
#4

Не мога да спра да я играя. Постоянно си зареждам телефона с тази игра!
Цитирай
#5

Някаква идея от къде да разбера кой герой си подхождат най-много в отбор ? Усетих че само с Power не става

XPERIA XA
Цитирай
#6

Български гилд 38896 guild ID Smile

Samsung Galaxy S9 
Цитирай
#7

Някои може ли да ми каже за какво се използва и как primal essence и void dust
Цитирай
#8

за Enhancing

XPERIA XA
Цитирай
#9

как да си вдигнем powera освен с вдигане на магиите? 51 lv съм с power:14600 и на някои мисии ми е доста трудно. Ще се радвам на съвети.

Huawei p9 lite + iGO Nextgen
Цитирай
#10

del

XPERIA XA
Цитирай
#11

rakiata написа:как да си вдигнем powera освен с вдигане на магиите? 51 lv съм с power:14600 и на някои мисии ми е доста трудно. Ще се радвам на съвети.

Cъс enhancement,вдигаш итемите,или със Soul Stones да им вдигаш звездите.Друг вариант няма.Просто цъкаш докато вдигнеш Team Levela и ги направиш розови с 5 звезди

XPERIA XA
Цитирай
#12

Отдавна не съм се зарибявал толкова. Последния месец всеки ден я цъкам Smile
Цитирай
#13

В момента съм 15 ниво на тази игра но имам много въпроси свързани с нея. Ако някой има желание да ми ги изясни тези въпроси ще съм много благодарен! Smile

OnePlus One 64GB Sandstone Black [Exodus 5.1.1]
Цитирай
#14

Питай тук,все някой ще ти отговори.

Аз само още немога да разбера кой са най-добрите комбинации между геройте .73ти левел съм между другото .

XPERIA XA
Цитирай
#15

Добре парите и диамантите за какво и до кога да ги пазя. В момента имам 60к злато и 900 диаманта. Имам 5 героя само и не знам как се взимат останалите всеки един от героите ми съм го направил Green+1 освен Lightning Master той е green също така всеки от героите ми има първите 2 скила до 5 ниво, да ги качвам ли по-нагоре или да пазя парите за новите герои. Също така кои герои ми препоръчвате да развивам предимно?
П.С. Също така exp potion-ите да ги пазя за мейн героите нали?

OnePlus One 64GB Sandstone Black [Exodus 5.1.1]
Цитирай
#16

Пробвайте Gods Rush, ако тази ви е харесала. Онази е 1:1, но малко по-добра според мен.
Цитирай
#17

1-50 левел гайд http://forum.ucool.com/showthread.php?15...rs-Spoiler

Най-играни герои на високи левели арена.

1. Commando 99% (-1% compared to the first statistics)
2. arcane sapper 91% (+5%)
3. warchief 55% (-7%)
4.leave shadow 49% (-15%)
5.old curse 47% (+7%)
6. Drunkmaster 44% (+2%)
7.Mystic 24% (+18%)
-.lunar guardian 24% (+5%)
9.vengeful spirit 19% (-11%)
Цитирай
#18

Bare7a написа:Добре парите и диамантите за какво и до кога да ги пазя. В момента имам 60к злато и 900 диаманта. Имам 5 героя само и не знам как се взимат останалите всеки един от героите ми съм го направил Green+1 освен Lightning Master той е green също така всеки от героите ми има първите 2 скила до 5 ниво, да ги качвам ли по-нагоре или да пазя парите за новите герои. Също така кои герои ми препоръчвате да развивам предимно?
П.С. Също така exp potion-ите да ги пазя за мейн героите нали?

Парите ги ползвай за вдигане на скиловете на макс,Enhancment и да купуваш розовите неща от Shopa.Диамантите за момента ги ползвай единствено да купуваш по 120 стамина дневно.Предимно ти трябват 1 Tank (War Chief е най добрия за момента ) 1 back (Commando или Mystic ,препоръчвам Commando) а за другите вече аз лично съм с Old Curse,Scuubus,Shadowleaf .

XPERIA XA
Цитирай
#19

Не е ли най на оферта да събера 2590 диаманта и да купя 10 златни кутии от тях 100% ти дават поне 1 герой?Също така бях прочел че е важно да се развива Chaplain заради crusade-a.
П.С. има ли шанс DK да ти се падне от кутия или няма?

OnePlus One 64GB Sandstone Black [Exodus 5.1.1]
Цитирай
#20

За диамантите -не,никак не е кирия.Предмино се падат безполезни герой,тоест най-много да ти се падне някой който вече имаш.Пази ги само за стамина,за момента за друго не ти трябват.

За crusade-a ,да .Chaplain и DK са основните герой там .Chaplain я развивай,а DK го наемай от гилда .Не си струва да го развиваш .

XPERIA XA
Цитирай
#21

diw4k написа:За диамантите -не,никак не е кирия.Предмино се падат безполезни герой,тоест най-много да ти се падне някой който вече имаш.Пази ги само за стамина,за момента за друго не ти трябват.

За crusade-a ,да .Chaplain и DK са основните герой там .Chaplain я развивай,а DK го наемай от гилда .Не си струва да го развиваш .
Добре няма ли шанс да ти се падне някой нов герои? Също така героят който със сигурност ти се пада от 10-те златни сандъка има ли шанс да е някой който вече имаш? Още 1 въпрос Winter Master (тя ми се падна от втората кутия) добър герой ли е по-нататък в играта, в смисъл след 50 ниво в Crusade?

OnePlus One 64GB Sandstone Black [Exodus 5.1.1]
Цитирай
#22

Винаги има шанс да ти се падне нов герой,както и просто да ти даде Spirit Stones за някой който имаш.Всичко е на късмет.Ако ти се падне нов герой ,най -често той е неизползваем , в смисъл че е слаб и не ти върши много работа.

Winter Master е добра ако нямаш Wind Master или Shadowleaf или Scubuus .

Аз пък днеска си взех Death Mage,сега ще видим как се представя .

XPERIA XA
Цитирай
#23

Здравейте тукощо купих x10 златни сандъка ето какво ми се падна:https://www.dropbox.com/s/46yoiom4b042xi3/Screenshot_2014-12-09-19-22-39.png?dl=0 (war chief и death mage се паднаха с 2 звезди) та въпросът сега ми е кои герои да развивам за late game от тези които ми се паднаха + първоначалните + wind master (3)
П.С. За Commando и за Chaplain разбрах че трябва 100% но има ли още някой който си струва да влагам предмети и злато?

OnePlus One 64GB Sandstone Black [Exodus 5.1.1]
Цитирай
#24

Почвай да вдигаш Warchief ,Commando и Death Mage.От другите остави Wind Master или Shadowleaf и за средата Scubus,Lunar Gardian,Old curse или някой подобен който имаш.

Тея първите 3 който ти ги казах са ти за цялата игра,вдигай ги колкото можеш Smile

XPERIA XA
Цитирай
#25

diw4k написа:Почвай да вдигаш Warchief ,Commando и Death Mage.От другите остави Wind Master или Shadowleaf и за средата Scubus,Lunar Gardian,Old curse или някой подобен който имаш.

Тея първите 3 който ти ги казах са ти за цялата игра,вдигай ги колкото можеш Smile
War Chief, Death Mage, Wind Master, Chaplain, Commando
Това изглежда ли като добра комбинация за Crusade?
BTW Благодаря отново за помощта Smile

OnePlus One 64GB Sandstone Black [Exodus 5.1.1]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)