Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Излезе Gingerbread 2.3.6 ! (Update на темата 27.03.13)
#76

Това е най- бързият ром, който съм имал на SGS-а...няма такава бързина нито CM7, нито който и да е моднат Ром!
Аз се отказах генерално от всякакви моднати ромове и за пръв път реших да си сложа на телефона просто стоков Самсунгски ром и съм очарован за пръв път! Без никакви лагфиксове, само с програмката Tegrak Overclock пуснах процесора на 1200MHz и за точкоманиаците- 2100 точки в Quadrant! Нищо моднато- стоков ром, стоков кернел, всичко както си идва от Самсунг и такава бързина! Представям си ако му лепна един Ext4 лагфикс в този му вид как ще хвръкне дори повече!
Цитирай
Аксесоари
#77

От вчера съм с Крискело 68 2.3.4 и кернел Dark Core 2.7.3 и съм доволен и от батерия и от бързина на телефона,само имам някакъв проблем с галерията отваря много трудно снимките!!!
Ето шот и за почитателите на точките:

Спиралата на Max Factor прави миглите да изглеждат до три пъти по-дълги...
Мисля, че Max Factor трябва да почне да прави презервативи
Цитирай
#78

miragebg написа:Това е най- бързият ром, който съм имал на SGS-а...няма такава бързина нито CM7, нито който и да е моднат Ром!
Аз се отказах генерално от всякакви моднати ромове и за пръв път реших да си сложа на телефона просто стоков Самсунгски ром и съм очарован за пръв път! Без никакви лагфиксове, само с програмката Tegrak Overclock пуснах процесора на 1200MHz и за точкоманиаците- 2100 точки в Quadrant! Нищо моднато- стоков ром, стоков кернел, всичко както си идва от Самсунг и такава бързина! Представям си ако му лепна един Ext4 лагфикс в този му вид как ще хвръкне дори повече!

Да много бърз но постоянно ми даваше FC на телефонният указател.

HUAWEI P9 Lite ,  HUAWEI P9 Lite , HUAWEI P8 Lite,
Lenovo P2
Цитирай
#79

Проблемът с бързото падане на батерията има ли го или са го оправили?
Цитирай
#80

Saviour написа:Проблемът с бързото падане на батерията има ли го или са го оправили?
колега , преди да напишеш този коментар, не прочете ли и коментарите по-назад ???
Там е задълбочено се говори за този проблем, за гимнастиките и замразяванията, и за всички начини да се реши проблема с това.
Offtopic

Samsung Galaxy S <2.3.4> * Kernel <DarkCore>
Цитирай
#81

Колега, сблъсквам съм се с този проблем доста пъти и знам, че има възможни решения за него, НО ме интересува тук има ли го или не?
Цитирай
#82

До няколко дни всички ще разберем още е рано да се каже за сега как ще се държи батерията на JVP 2.3.4 колега. Успех :thumbup:

SONY XPERIA Z3 (4.4.4)
"Въображението е по-важно от знанието." /Албърт Айнщайн/
Цитирай
#83

Здравейте, колеги. Четох, четох, но не разбрах едно нещо. Има ли някакво значение, че никога не съм рутвал телефона, прилагам снимка какво е в момента.
http://imageshack.us/photo/my-images/191/img4588s.jpg/
Знам, че поне двама-трима ще ми кажат да чета, но като не смятам, че съм намерил отговор - питам: Може ли някой с 2-3 изречения да ми каже в моя случай какво да направя, за да си ъпдейтна телефона до 2.3? Ще съм Ви много благодарен!

"Даже и най-скъпият часовник отмерва 60 минути в час"
Цитирай
#84

PharrellVP написа:...Може ли някой с 2-3 изречения да ми каже в моя случай какво да направя, за да си ъпдейтна телефона до 2.3?...

С едно изречение: ПРОСТО ПРОЧЕТИ темата!
Ако пак НЕ ти е ясно горе има важна тема - разгледай я.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#85

Сега тегля и ще експериментирам, дано вече всичко е наред. Руутвам и няма да се занимавам с ъпдейти докато не излезе 2.4 :thumbup: А при тази версия модема добър ли е /wi-fi, обхват/ ?
Цитирай
#86

centur написа:
PharrellVP написа:...Може ли някой с 2-3 изречения да ми каже в моя случай какво да направя, за да си ъпдейтна телефона до 2.3?...

С едно изречение: ПРОСТО ПРОЧЕТИ темата!
Ако пак НЕ ти е ясно горе има важна тема - разгледай я.

Добре, но имат ли някакво значение тези означения JVP, JYP, при положение, че моето е JPP /мисля/? Защото си смъкнах от samfirmware този Gingerbread, който е маркиран в тази тема и е само един файл JVH_JV3_JVO.tar. През Один може и само с един файл /tar/, също така не пише, че иска и pit файл, но и него го имам. Четох темите, но не мога много да се ориентирам. Просто моля някой да ми помогле леко.

"Даже и най-скъпият часовник отмерва 60 минути в час"
Цитирай
#87

PharrellVP написа:Добре, но имат ли някакво значение тези означения JVP, JYP, при положение, че моето е JPP /мисля/? Защото си смъкнах от samfirmware този Gingerbread, който е маркиран в тази тема и е само един файл JVH_JV3_JVO.tar. През Один може и само с един файл /tar/, също така не пише, че иска и pit файл, но и него го имам. Четох темите, но не мога много да се ориентирам. Просто моля някой да ми помогле леко.

Не знам какво си теглил, но архива е този: I9000XXJVP.rar (229,3 MB)
Паролата на архива е: samfirmware.com

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#88

Аз имам проблемче ,но не знам от къде идва точно.Флашнал съм стоков JVP и отгоре това за през рекавъри на Фицето та проблема е в това ,че след разговор ми се появява форс клоус на андроид при което за секунди ми изчезва обхвата и после се появява.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#89

Odin /1.3 и 1.8/ не ми отчита телефона... С Уин 7 съм, преди с XP всичко беше наред!? Иначе всичко си ми работи като не е в Download режим.
Цитирай
#90

С Win 7 и Odin 1.7 преди малко сложих 2.3.4.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#91

Аз съм с Уйн7 и не съм имал проблеми и винаги ползвам Один1.3.Погледни дали са ти спрени процесите на Киис.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#92

Много странно, нямам дори Kies инсталиран. Възможно ли е да е така, защото директно правя през CWM формат и после превключвам директно в Download режим!?
Цитирай
#93

Saviour написа:Много странно, нямам дори Kies инсталиран. Възможно ли е да е така, защото директно правя през CWM формат и после превключвам директно в Download режим!?
Формат не ти трябва. Използвай през Odin опцията re-partition

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#94

И аз съм с уиндоус7 и Один1.3 и няма грижи за флашване на каквото и да било!!!

Спиралата на Max Factor прави миглите да изглеждат до три пъти по-дълги...
Мисля, че Max Factor трябва да почне да прави презервативи
Цитирай
#95

Оправих се, самият Уиндоус ми инсталира някакви драйвери и всичко си тръгна :thumbup:
Saviour написа:А при тази версия модема добър ли е /wi-fi, обхват/ ?
Цитирай
#96

Радвам се ,че си се оправил ,но само да ти кажа ,че Киис се инсталира точно заради драйверите.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#97

Нямам никакъв Kies на компютъра, не знам и какви точно драйвери са се инсталирали, но всичко е наред и сега съм с 2.3.4 :cheers:
Цитирай
#98

Колеги някой може ли да ми каже за нямам quadrant standard в маркета,само някакъв global quadrant ми излиза :confused:

SONY XPERIA Z3 (4.4.4)
"Въображението е по-важно от знанието." /Албърт Айнщайн/
Цитирай
#99

Saviour написа:Нямам никакъв Kies на компютъра, не знам и какви точно драйвери са се инсталирали, но всичко е наред и сега съм с 2.3.4 :cheers:
Честито на колегата, и аз съм вече с 2.3.4, но не знам трябва ли да правя ресет на телефона или не. Задължителен ли е, променя ли се нещо в софтуерно отношение по телефона или чисто и просто е за "почистване" от евентуални стари файлове?

п.с. благодаря и на @centur за точния линк и описаната от него тема за Один Smile

"Даже и най-скъпият часовник отмерва 60 минути в час"
Цитирай

kaloyan83 написа:Колеги някой може ли да ми каже за нямам quadrant standard в маркета,само някакъв global quadrant ми излиза :confused:
Ето ти тук про версията!!! :cheers:

Спиралата на Max Factor прави миглите да изглеждат до три пъти по-дълги...
Мисля, че Max Factor трябва да почне да прави презервативи
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)