Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Карта памет
#51

Мерси още веднъж! 
Малко извън темата за картите, според мен в Note 5 е редно да запазят сменяемата батерия и слота за карта с памет. Самата Note серия представя по-масивни устройства с топ хардуер, софтуер и функционалност. S-серията си е за по-тънки, елеганти и компактни телефони, при тях беше редно да ги направят, за да са в крак с останалите конкурентни флагмани. 

c65>SEv630>N5800>HD2>EVO3D>OneX>One>Note2>Note3>S5>Note4>Z3>S6>Iphone6>S6Edge+>S7>S8+>Note8
Цитирай
Аксесоари
#52

Препоръчайте ми наистина качествена, бърза и надеждна 128gb карта и откъде да я купя. Гледах някакви на Сони в Техомаркет но не съм сигурен, че това е най-доброто . 
Цитирай
#53

Наистина  качествена, много бърза  и скъпа карта: Lexar на Микрон. За съжаление  само от он-лайн магазини например:  Амазон (може и UK), И-бей и т.н. 

Пример:

http://www.amazon.co.uk/Lexar-Profession...b+micro+sd

 От друга страна СанДиск, Трансценд, Самсунг, Кингстън, Сони  са доста реномирани производители, които може да закупиш от всеки Български он-лайн магазин за електроника и не само.

Аз лично бих се доверил на гореизброените само не и на А-Дата, там вече  патих и никога повече. 




*Моята карта на Нот4-то, е Трансценд 300х и обявените скорости на брошурката  са далеч по-високи от реалните. Като гледам в темата  резултатите и на други карти,  май при всички  има такова разминаване.  
Цитирай
#54

@4XL, пробвай тази :

 
Цитирай
#55

Говоря за micro sd която ще ползвам на Ноут 4. От SanDisk не съм доволен на предният ми Ноут2 2 пъти се повреждаше и искаше формат за да проработи добре че синхронизирам често с Дропбокс и тогава не загубих нищо но сега ме издъни и на Ноут 4 - снимките и видеата от една цяла екскурзия, които не бяха синхронизирани. Успях да възстановя почти всичко с SD Card Recovery , форматирах картата и сега работи но не ми се рискува повече с нея. 
Цитирай
#56

Потърси 128 гб Самсунг Ево. Тя ще е презостатъчна като скорост за Ноут 4.
135 лева и някакви стотинки е в буркан компютърс.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#57

@4XL, грешката е моя, в/ж другия линк. Smile

 
Цитирай
#58

Samsung EVO 128 XC UHS-1 Class 10
http://www.samsung.com/us/computer/memor...MP128DA/AM
Къде се намира тази в йерархията ? Дойде ми от никъде - заедно с телефона.Телефона е Ноут Едж.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#59

(2015-05-14, 13:33:33)Bavarche написа:  Samsung EVO 128 XC UHS-1 Class 10
http://www.samsung.com/us/computer/memor...MP128DA/AM
Къде се намира тази в йерархията ? Дойде ми от никъде - заедно с телефона.Телефона е Ноут Едж.

http://mallbg.com/Карта-памет-Samsung-12...51882.html 

Нали за тази става дума ? Как ви се струва - заслужава ли си ? Дали е надеждна и достатъчно бърза ?
Цитирай
#60

Точно за нея става въпрос. Да достатъчно надеждна и ще ти свърши работа. По-високия про клас има само до 64гб а и на нашите телефони работи със скорости близки до тези на евото. Явно телефона ни я спъва.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#61

Ами мислих, мислих и накрая е я поръчах пък като дойде ще споделя как се представя. Дано уцеля тоя път че ако това ме издъни загубата на данни ще е огромна. Поне предната ме научи да архивирам редовно. 
Цитирай
#62

Със Самсунг карти вече от доста години не съм имал проблем, като имаш предвид че постоянно свалям торенти на тях. Със една адата си попилях доста снимки, а също гледах че в xda имаше оплаквания от Сандиск.
Така че късмет и със здраве да си я ползваш.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#63

(2015-05-11, 00:50:02)logarex написа:  Мерси още веднъж! 
Малко извън темата за картите, според мен в Note 5 е редно да запазят сменяемата батерия и слота за карта с памет. Самата Note серия представя по-масивни устройства с топ хардуер, софтуер и функционалност. S-серията си е за по-тънки, елеганти и компактни телефони, при тях беше редно да ги направят, за да са в крак с останалите конкурентни флагмани. 

Колега може ли да ми дадеш актуална снимка на твоята карта Maxell MicroSDHC 32GB Class 10  x-series намерих някакъв модел но не знам да ли е същия.Благодаря Smile

LG G4 H815 HUN  
Samsung S8 
Цитирай
#64

(2015-05-14, 18:03:42)4XL написа:  http://mallbg.com/Карта-памет-Samsung-12...51882.html 

Нали за тази става дума ? Как ви се струва - заслужава ли си ? Дали е надеждна и достатъчно бърза ?

Колега как е картата бива ли, че мисля такава да поръчам и аз.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#65

http://geizhals.at/samsung-microsdxc-evo...67473.html
С 10 години гаранция и съм много доволен

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#66

Също така сд картите на Samsung от серията EVO са водоустойчиви, макар че Note 4 не е Big Grin
Цитирай
#67

Аз бях се хвърлил на pro серията на Самсунг, но няма смисъл да се наливат излишни средства след като и с Evo ще върви добре.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#68

Аз ползвам ево сериите, оранжевите и червените и са супер стабилни. Няма как да сгрешиш с тях.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

SGS2, SGS3, SGS5, Note 4, SG S7edge  & Samsung Tab S 10.5 LTE, Galaxy S9+
Цитирай
#69

И аз съм с Evo оранжева няма грешка вече 2 години.
Цитирай
#70

Благодаря ви за инфото колеги, такава ще е значи. Smile

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#71

Някой може ли да сподели как се представя като скорости на нашият апарат последната pro серия на Самсунг grade 3, че съм се наточил да сменя моята grade 1 с една такава с цел да я ползвам и на Ноут6/7 или както там го кръстят.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#72

Някой знае ли как да задам предпочитана памет за съхранение да е СД картата.
Цитирай
#73

Такава опция няма има само да преместиш инсталационния пакет на вътрешната памет и то не за всички приложения.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#74

Тоест няма как да задам торентите и другите неща които свалям да ходят в СД картата.
Цитирай
#75

За торентите ако ползваш ttorrent може да се свалят в сд картата.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)