Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как да направя Лични номера(скрити да не ми звънят)
#1

Как да направя Лични номера скрити от оператора да не ми звинят,приятелите ми със нокии лумии имат такава опция както и колегитеми които имат самсунг и те имат същата опция която се намира в настройки-повикване-отхвърляне на повикване,аз не успях да намеря такава опция в моя телефон
Поздрави Smile

HTC One m7 (silver).....; ; ...... HTC One m9 (gray)....
Цитирай
Аксесоари
#2

натискаш продължително върху контакта,който ще блокираш,от появилато се меню преглед на контакт и избираш опцията блокиране на контакт.

HTC Desire X / 4.1
DIVA 8 IPS / 5.1
Redmi Note 7 / 10 / 4/64
Цитирай
#3

abjabj написа:Как да направя Лични номера скрити от оператора да не ми звинят,приятелите ми със нокии лумии имат такава опция както и колегитеми които имат самсунг и те имат същата опция която се намира в настройки-повикване-отхвърляне на повикване,аз не успях да намеря такава опция в моя телефон
Поздрави Smile

Няма такава опция за съжаление!

Освен ако има отделен софтуер в Маркета...


krasicvetkov

Чукча не читател, чукча писател....
Цитирай
#4

>>>>>>>>>>>>
Цитирай
#5

killingtime написа:
abjabj написа:Как да направя Лични номера скрити от оператора да не ми звинят,приятелите ми със нокии лумии имат такава опция както и колегитеми които имат самсунг и те имат същата опция която се намира в настройки-повикване-отхвърляне на повикване,аз не успях да намеря такава опция в моя телефон
Поздрави Smile

Няма такава опция за съжаление!

Освен ако има отделен софтуер в Маркета...


krasicvetkov

Чукча не читател, чукча писател....


Има такава опция, но колегата ти е обяснил как да си блокираш контакт от телефонни указател.
А ти доколкото схващам питаш за номера, които ги нямаш записани и са скрити. Не може да няма опция, ама и аз не я намирам. Защо не звъннеш на оператора да попиташ.

HTC Wildfire S, HTC ONE M7, Asus Transformer Infinity TF 700, ONE+ 3T
Цитирай
#6

Steker написа:А ти доколкото схващам питаш за номера, които ги нямаш записани и са скрити. Не може да няма опция, ама и аз не я намирам. Защо не звъннеш на оператора да попиташ.
За да сме по-точни - става дума не за номера, които ги няма записани, а за такива, които са скрити. А вградена опция за блокиране на скрити номера със сигурност няма! И точно поради това не можеш да я намериш Wink.
Цитирай
#7

Мисля че имаше приложение в маркера трябва да видя и ще кажа как се казваше бях ползвал такова приложение
Цитирай
#8

Може ХТЦ да нямат но другите имат ,това е и не знам защо я няма Smile
yavkata90 - ще чакам да ми кажеш за приложението ако успееш да го намериш мерси предварително Smile

HTC One m7 (silver).....; ; ...... HTC One m9 (gray)....
Цитирай
#9

https://play.google.com/store/apps/detai...n.mm&hl=bg

избираш кой да ти звъни,аз го бях направил номера които не са ми в контактите да не могат да ми звънят

HTC ONE BLACK
Цитирай
#10

А къде е тази опция,където могот да ти звънят само номера от контактити Smile


Забележка от модератор:

Цитирането на последно мнение в темата е абсолютно забранено. Не се препоръчва цитиране на няколко поредни мнения. За да получи цитирания известие в Tapatalk, не е нужно да се цитира цяло мнение. Може да се копира името под аватара и да се постави в "нов отговор" по този начин Copy/Paste name:https://youtu.be/ojj6McL6orc или просто да се сложи @ пред ника на колегата когато го изписвате (пример: @username ).

HTC One m7 (silver).....; ; ...... HTC One m9 (gray)....
Цитирай
#11

Някъде в blocking mode търси там

HTC ONE BLACK
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)