Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Списък с налични ROM-ове за GEN2

Оправих го това с ROM Manager Premium инсталирах и Clockworkmod, но сега като влезна в clockworkmod менюто какво точно трябва да избера от всички неща там (каквото и да избера ми дава една стрелка и шаптица на нея ).

Извинявам се за некомпетентността си !!! Smile
Цитирай
Аксесоари

Чети от тука .

Lenovo s90-u L_SevenMaxs 5.0.1 ROM
Цитирай

Оправих се, но как мога да разбера дали съм с update2 Smile
Цитирай

Е щом си качил архива с update2, значи си него. Не съм забелязал някъде да пише след инсталация.

Тоя Ginger Stir Fry, позволява ли овърклок ? Качих си го, но от няколко дни нямам достъп до модако да видя дали има овърклокърски кернел за него :unknw: понеже сега не мога да го клоквам ?!

Lenovo s90-u L_SevenMaxs 5.0.1 ROM
Цитирай

Май не може, защото е с leak-натото ядро на ZTE.

Запознайте се с Правилата на форума. | Устройства: ZTE Blade III, Sony Xperia Z (dead)
Предишни: Nexus 7 2012, ZTE Blade, Samsung Galaxy SII NFC | Други: Toshiba Encore, Nokia Lumia 630, Apple iPad mini
Цитирай

Установих го, благодаря все пак.

Lenovo s90-u L_SevenMaxs 5.0.1 ROM
Цитирай

Очаква се до няколко дни нова версия на blue ginger...v5, обещават да е доста по-добра от Ginger Stir Fry. :thumbup:

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай

Невъзможно... тя си е базирана на Ginger Stir Fry (Пържения джинджифил)... Бях с Blue Ginger почти месец ... е тоя ром направо ме убиваше. Докато сега със джинджифил-а такова чудо няма- та батерията ми държи по 4 дни. Наистина редчето в което автора беше написал excellent battery life се оказа вярно.

Lenovo s90-u L_SevenMaxs 5.0.1 ROM
Цитирай

Добре бе да го е*а, как ви изкарват така по 4-ри дни батериите?Аз с шведската пролет, дори след калибриране пак ми издържаше в най-добрия случай 2 дена.Явно много го тормозя... ама дори да не го ровя много пак ме съмнява да издържи толкова.

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай

Ами използвам го за основното - говорене и нищо друго и изкарва. Като го изтормозя държи по 1-2 . Мога и за 4-5 часа да я смъкна. Всичко зависи от интензитета на употребата . С ръка на сърцето обаче мога да кажа , че батерията ми държи повече със Ginger Stir Fry , отколкото със Шведската пролет.

Lenovo s90-u L_SevenMaxs 5.0.1 ROM
Цитирай

А след всеки ром ли калибрираш?

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай

Не не ми се занимава с калибрации. Просто изтривам Batterystats.bin със Battery Callibrator (от маркета е ) .

Lenovo s90-u L_SevenMaxs 5.0.1 ROM
Цитирай

С българския ром бях изкарал 8 дена Big Grin Aма бях провел сигурно 10-на разговора максимум и то кратки Big Grin

rehab is for quitters
Z3 w/AndroidBG Z3 ROM
Цитирай

Гледам излязъл е Ginger Stir Fry Beta 15 с добавени езици. Да не би слуайчно да има и български вече ?

Lenovo s90-u L_SevenMaxs 5.0.1 ROM
Цитирай

Има е много силно казано ... има някакво подобие. Не всичко е преведено. Аз лично предпочитам английския.
Цитирай

А как се държи батерията с Ginger Stir Fry Beta 15? Въобще държи ли се? Big Grin

Zte Blade SS RC7; Sony Xperia J, Sony Xperia Arc S, Zopo 810, Huawei Ascend P7-L10
Цитирай

Държи се като в 13 - много добре.

Lenovo s90-u L_SevenMaxs 5.0.1 ROM
Цитирай

Сложих си СМ7 N142+, всичко е на ред обаче нямам маркет.Инсталирах няколко но не тръгват.Инсталира се но като го отворя ми изписва че нямам акаунт, а съм се логнал в мейла си.Някой да е имал подобен проблем и как го е решил?

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай

forbidden8 написа:Сложих си СМ7 N142+, всичко е на ред обаче нямам маркет.Инсталирах няколко но не тръгват.Инсталира се но като го отворя ми изписва че нямам акаунт, а съм се логнал в мейла си.Някой да е имал подобен проблем и как го е решил?

Изтегли си google aps и ги флашни с рекавъри мениджъра. Разрови се из нета , ще ги намериш , мисля че бяха 5-10 мб.

Едит: Мисля че е това - http://cl.ly/0L3b2r0I2M2h3d3T2m1J

Lenovo s90-u L_SevenMaxs 5.0.1 ROM
Цитирай

Мерси за отговора @globetrance, мисля да се върна обаче на Ginger Stir Fry. :capitulation: Wink

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай

Аз днес ъпдейтнах до н142+ Smile държи се доста добре, до днес бях с н136+. за батерията какво да ви кажа, от сутринта към 7:30 съм го изключил, днес цял ден на работа звънене,приятели, клиенти а...у... малко на една игра разцъках, като казвам малко 5-10мин. докато няма никой, ГПС и ВИФИ Smile не съм използвал, само контраста ми е на една идея преди края. Прибрах се сега в 9:30 вечерта и бях на 94% с батерията. сега преинсталирах на н142, правих някакви партишани, рестартирах поне още 5 пъти и съм на 79% с батерията все още Smile С н136+ съм имал случаи да го ставя вечерта на 69%, заключвам го и сутринта като звънне алармата бях пак на 69%. Останах учуден Huh , и на следващата вечер пак го тествах и пак същото Smile Процесора през цялото време е на
MAX fr:768MHz
MIN fr: 245MHz
governor: ondemand
I/O sheduler( каквото и да значи): bfq

Едит: Даже съм си изтрил всичко от картата, с тея партишъни.... Sad Някой знае ли как става преместването на dalvik cache на SD картата? Дайте малко светлина, че четох тука, четох там и ся не знам ко съм направил Smile
Ето линк към рома: ЦЪК

Apple iPhone 7
Lenovo
VIBE P2; 
XDA= Mitky82
Цитирай

Върнах се на Ginger Stir Fry...Beta 15, за мен лично, този ром е еквивалента на Swedish Spring... за 2.3.4.До сега никакви ядове, батерията е добре, wi-fi, bluetooth, камера, маркет всичко си работи перфектно.Единственото което може би е някакъв недостатък, е невъзможността за овърклок.Всичко останало е идеално. :bow: Rock :proud:

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай

forbidden8 написа:Върнах се на Ginger Stir Fry...Beta 15, за мен лично, този ром е еквивалента на Swedish Spring... за 2.3.4.До сега никакви ядове, батерията е добре, wi-fi, bluetooth, камера, маркет всичко си работи перфектно.Единственото което може би е някакъв недостатък, е невъзможността за овърклок.Всичко останало е идеално. :bow: Rock :proud:

При този ром нямаш нужда от овърклок, защото приложенията вървят дори по - добре от клокнат 2.2....

Lenovo s90-u L_SevenMaxs 5.0.1 ROM
Цитирай

Dimitrov_88 написа:Добре де този UPDEIT 2 как се инсталира след като си качил рома че нещо не ми стана мн ясно и изобщо има ли смисъл от него ?

Nike написа:Ъпдейта се качва, както си инсталираш РОМ-а (install zip form SD card).


Ето още един, дето го мързи да върне с една страница назад и да види какво пише !!!! Няма нужда да пускаш 2 различни мнения след като никой не е писал след теб. Спокойно можеш да си редактираш първото и пак ще го видим.

Lenovo s90-u L_SevenMaxs 5.0.1 ROM
Цитирай

Мда тамън си мислех одеве от къде съм видял как става то било от предната страница явно амнезията ме гони на млади години :thumbup:
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 19 гост(и)