Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Списък с налични ROM-ове за GEN2

Нека някой, който е пробвал новия Blue Ginger V5 да сподели как се държи Tongue

globetrance недей се кара на човека Big GrinBig Grin и аз като видя някаква тема с 20 страници ми става лошо като трябва да я преглеждам.... (въпреки че тук са по-малко) и търсачката не винаги помага!Big Grin
Цитирай
Аксесоари

Излезе и GSF beta16 да видим кой от двата е по-добър. :capitulation:

ZTE blade със Swedish Spring RLS5
Цитирай

GSF beta 17 има вече :capitulation:

Verizon Samsung Galaxy S4 SGH-I545 with Eclipse TW 4.4.2
Цитирай

Ееее аз тъкмо изкарам една нощ с едната версия на GSF и на другия ден излезе друга . Lol

Lenovo s90-u L_SevenMaxs 5.0.1 ROM
Цитирай

Ако го махнат тоя leak на новия kernel. го слагам на момента тоя ром.Гледам батерията даржала наи-много от всички ромове, при мен който ром да пробвам издържа макс. 2дни. Big Grin :capitulation: :capitulation: :capitulation:

ZTE blade със Swedish Spring RLS5
Цитирай

При бета 12 и 13 ми държеше повече отколкото новите версии, сега ще видя как е бета 17.

Lenovo s90-u L_SevenMaxs 5.0.1 ROM
Цитирай

Кото гледам какво е правил в новите версии,променя редове,слага приложения та може и те да дърпат повече батерия. :unknw:

ZTE blade със Swedish Spring RLS5
Цитирай

Ах ах само клокец му липсва :/
Цитирай

Какви са ви впечатленията от Ginger Stir Fry и Blue Ginger? Преди 3-4 седмици ги тествах и не останах с особено добро впечатление. Игрите бяха малко бавни и с двата, а Blue Ginger беше с доста грозна тема. Затова исках да питам някой, който ги е ползвал по-дълго.

Запознайте се с Правилата на форума. | Устройства: ZTE Blade III, Sony Xperia Z (dead)
Предишни: Nexus 7 2012, ZTE Blade, Samsung Galaxy SII NFC | Други: Toshiba Encore, Nokia Lumia 630, Apple iPad mini
Цитирай

Blue Ginger-а май няма да го има вече.

Цитат:Removed, because Wbaw said i'm a liar and a thief.

I'm gonna have my account canceled by Paul, so don't try to contact me

I'm not posting on this forum no more
Цитирай

Ginger Stir Fry не ми харесва лично на мен, когато преди около 2 седмици започнах да разглеждам всички РОМ-ове, той остави в мен най-лошото впечатление от v2.3
Blue Ginger г/д ми хареса, но за сега най-яки РОМ според мен е Green v5 от v2.3, а от v2.2 Portuguese Spring RLS4 и Swedish Spring RLS5 Remix2

Edit: Blue Ginger v2 го имам на компа, ако някой се интересува ще му го дам...

Verizon Samsung Galaxy S4 SGH-I545 with Eclipse TW 4.4.2
Цитирай

Някой да сподели впечатления от Ginger Stir Fry Beta 17, има ли смисъл да ъпдейтвам от Beta 15?Как се държи батерията, по - добре или същата работа?Някакви бъгове?

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай

Разработването на Cyanogenmod Green V6 и т.н. официално приключи.

ZTE blade със Swedish Spring RLS5
Цитирай

forbidden8 написа:Някой да сподели впечатления от Ginger Stir Fry Beta 17, има ли смисъл да ъпдейтвам от Beta 15?Как се държи батерията, по - добре или същата работа?Някакви бъгове?

Ъ-хъ има бъг... текстурите в игрите нещо се разминават с реалността. Черното е бяло , а бялото черно.... може би ако бях дал wipe всичко щеше да е наред, но аз просто ъпдейтнах , защото не ми се занимаваше да правя бекъп на приложенията.

GHOSTRIDER написа:Разработването на Cyanogenmod Green V6 и т.н. официално приключи.

Аз тъкмо гледам, че автора е изтрил всичките си ромове и не можах да видя V6 !? Нещо са ''напърдяли гърнето'' с wbaw разработчика на Ginger Stir Fry.

Lenovo s90-u L_SevenMaxs 5.0.1 ROM
Цитирай

За цветове при мен няма проблем (аз направих wipe на всичко преди да инсталирам) но игрите си сечат доста доволно почти е невъзможно да играеш fruit ninja примерно както и повечето игри от този ранк.Просто този ром не е разработен в тази насока като че ли е търсена стабилността преди всичко и в това отношение няма спор успял е да го постигне.Лично аз предпочитам игрите да ми вървят добре но мн лошо че така стана с разработката на GREEN V5 Sad
Цитирай

Дамм..аз бях около 2месеца с Green v5, като цяло ромчето е мн.добро и е жалко че се разпардяла работата с Wdaw. :mad:

Едит:Blue Ginger RMOVED (до тук и с тос ром жалка работа) :angry:

ZTE blade със Swedish Spring RLS5
Цитирай

Аз от както излезе Green V5 съм си с него и съм супер доволен Dance
Цитирай

globetrance написа:Ако го пазиш някъде , би ли го share-нал тук във форума , за да може да си го качваме при нужда (прищявка) ?


Dimitrov_88 написа:За цветове при мен няма проблем (аз направих wipe на всичко преди да инсталирам) но игрите си сечат доста доволно почти е невъзможно да играеш fruit ninja примерно както и повечето игри от този ранк.Просто този ром не е разработен в тази насока като че ли е търсена стабилността преди всичко и в това отношение няма спор успял е да го постигне.Лично аз предпочитам игрите да ми вървят добре но мн лошо че така стана с разработката на GREEN V5 Sad

Последно си пуснах игра, като бях с бета 13 и дори и без клок вървеше по - добре откокото с друг ром и клок !... Различни хардуери , различни проблеми явно !?

Edit: Заблудил ли съм се или последните версии на Cyanogenmod Nightly са с 2.3.5 версия на андроид ?

Lenovo s90-u L_SevenMaxs 5.0.1 ROM
Цитирай

Извинявам се че само разпитвам, вместо да пробвам, ама не ми се сменя ром всеки ден.Та новите неща в Beta 17 как са?Всъщност те май са още от Beta 16...

Added Chainfire 3D - Allows CM7 style 'night mode' & other 3D config options
Added Magic Smoke live wallpapers - only just noticed they were missing
Removed tts data
Removed unnecessary kernel modules
Disabled crt style screen off animation, it breaks ZTE alarm clock
Replaced Gallery with CM7 Gallery
Increased cache dirty writeback time, should improve battery use & speed

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай

forbidden8 написа:Извинявам се че само разпитвам, вместо да пробвам, ама не ми се сменя ром всеки ден.Та новите неща в Beta 17 как са?Всъщност те май са още от Beta 16...

Added Chainfire 3D - Allows CM7 style 'night mode' & other 3D config options
Added Magic Smoke live wallpapers - only just noticed they were missing
Removed tts data
Removed unnecessary kernel modules
Disabled crt style screen off animation, it breaks ZTE alarm clock
Replaced Gallery with CM7 Gallery
Increased cache dirty writeback time, should improve battery use & speed

Намалил е малко разхода на енергия ... променил е някой друг ред...

Lenovo s90-u L_SevenMaxs 5.0.1 ROM
Цитирай

niksapz написа:Аз от както излезе Green V5 съм си с него и съм супер доволен Dance
Добре де, само на мен ли ми падна батерията без да го ползвам... след като го сложих вечерта, заредих си батерията и я калибрирах и на сутринта беше се изключил сам. Въпреки че много ми допадаше реших да го сменя веднага :S Някой няма ли подобният проблем, защото гледах че има в сайта на modaco май :S

П.П. Не съм запознат с ситуацията ама е малко глупаво да изтриеш всичко, защото някой ти е казал че си лъжец...
Цитирай

И на мен малко глупаво ми се вижда.Кви са тия лапешки работи... ми тегли му една... пък те хората ще си преценят за кво става въпрос.Нещо или много на вътре го е взел, или е гузен.Квото и да е жалко.

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай

Става все по-интересно. В MoDaCo се появи версия 18 на GSF. Същевременно wbaw е баннат от форума и темата за ROM-а - заключена.

Huawei P20 with Android 8.1
Huawei MediaPad M3 with Android 7.0
Huawei Watch
Цитирай

forbidden8 написа:И на мен малко глупаво ми се вижда.Кви са тия лапешки работи... ми тегли му една... пък те хората ще си преценят за кво става въпрос.Нещо или много на вътре го е взел, или е гузен.Квото и да е жалко.

Не можеш да разбереш манталитета на европейците... на теб ако ти кажат че си лъжец в някакъв форум хич няма да ти е на оная работа ... ама при тях е различно.

Хаха ... останахме с разработката на cyanogenmod само. wbaw е баннат , a psyloid напусна модако заради него...вече няма кой да разработва ромове с leak кернела.... голям листопад се заформи ! Big Grin

Lenovo s90-u L_SevenMaxs 5.0.1 ROM
Цитирай

globetrance написа:Не можеш да разбереш манталитета на европейците... на теб ако ти кажат че си лъжец в някакъв форум хич няма да ти е на оная работа ... ама при тях е различно.
Не е точно така.Ако ми кажат че съм лъжец, няма да ми е все тая(всеки си има достойнство) но ако знам че, съм прав ще го опровергая.Ако пък не съм прав, бих си признал... за мен лично тоя пич е гузен.
Във всеки случай ние обикновените юзъри сме най - прецакани от цялата ситуация.Дано поне някой от тях да поства в XDA или някой друг форум.

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)