Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ъпдейт до 4.4 KitKat ?
#26

Ами Да! Наистина, защо не направиш, макар и малко корекцийки на стоковия с някоя друга глезотиийка :thumbup: Ще зарадваш много хора Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
Аксесоари
#27

За ромове време нямам. Следвам (шЪ ставам компютърен инжИнер с тапия :facepalm: ), работя, семейство имам ... Едва ми остава време да следя важните за мен теми из форумите Smile
А в момента и комп. Предаде богу дух (дънцето) малко и в понеделник пристигат частите. Оказа се че сменям всичко без сд ром и кутия Smile
Иначе да с ное 3 нео съм, както и този от подписа. Ако искате вярвайте даже не съм го рутнал още Confusedtupid: За мен това е най добре работещия оут ъф бокс самсуняк. Само към батерията имам претенции и ако правя ром ще е стоков с оптимизиране от към батерия Smile

По темата французкия ром го сложих преди половин час .. има и разбира родния език. Пъргав е ама веднага след ресет трудно да преценя за ядове. Изчистен е бъга с безжично зарядно и с вю калъф.
Цитирай
#28

Айде да се намират желаещи за скромни дарения и да сяда човека с хъс да човърка Ром Smile

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#29

Ако флашна 4.4.2 френския дали ще ми падне гаранцията ако ми се наложи ?

-= REDMAGIC 9 Pro 16/512 =-


Цитирай
#30

Не

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#31

Колеги Добър Вечер има ли някакви новини кога ще получим Update за България за нашите машинки Smile
Цитирай
#32

kris123 написа:Колеги Добър Вечер има ли някакви новини кога ще получим Update за България за нашите машинки Smile

Слагай този а франция от Декември и нямаш ядове!

-= REDMAGIC 9 Pro 16/512 =-


Цитирай
#33

Мерси много колега!! Smile
Цитирай
#34

Здравейте!

Остава ли менюто на български след инсталация на френския кит кат?

P.S Току що приключих.Всичко е OK. Българският си остана.

Samsung Galaxy Note 3 Neo
Samsung Galaxy Note 4
Samsung Galaxy Note 8
Samsung Galaxy S9
Samsung Galaxy Note 9
Samsung Galaxy Note 20 Ultra
Цитирай
#35

Току що направих гимнастиката със:

PDA: N7505XXUCNL1
CSC: N7505OXXCNL1
MODEM: N7505XXUCNL1
Country: Romania
Version: Android 4.4.2
Changelist: 3471634


Всичко мина както трябва и сега ще видя дали пак ще се самоизключва.

GALAXY S5 neo Gold
Цитирай
#36

(2014-12-31, 14:10:39)Fluffenstein написа:  Току що направих гимнастиката със:

PDA: N7505XXUCNL1
CSC: N7505OXXCNL1
MODEM: N7505XXUCNL1
Country: Romania
Version: Android 4.4.2
Changelist: 3471634


Всичко мина както трябва и сега ще видя дали пак ще се самоизключва.

А каква е разликата ?

Стоков HTC Desire.
Галакси Ноут 3 Нео
Цитирай
#37
Rainbow 

(2015-01-06, 20:46:24)пикасо написа:  А каква е разликата ?

Очевидно вече не се притеснявам от случайни самоизключвания спрямо 4.3 където още в магазина се самоизключи, докато го купувах.  Bu

GALAXY S5 neo Gold
Цитирай
#38

(2015-01-06, 23:37:29)Fluffenstein написа:  
(2015-01-06, 20:46:24)пикасо написа:  А каква е разликата ?

Очевидно вече не се притеснявам от случайни самоизключвания спрямо 4.3 където още в магазина се самоизключи, докато го купувах.  Bu

Ако можеш да кажеш каква е разликата, че е през ODIN и Country: Romania от това да е BG и 4.4.2 като бързодействие има ли разлика спрямо 4.3 ? Аз от 19.12.2014 до сега имам 2 изгасвания 
Цитирай
#39
Tongue 

(2015-01-09, 16:27:50)SylaR написа:  Ако можеш да кажеш каква е разликата, че е през ODIN и Country: Romania от това да е BG и 4.4.2 като бързодействие има ли разлика спрямо 4.3 ? Аз от 19.12.2014 до сега имам 2 изгасвания 

Ми да, разликата се усеща. По плавно работи и липсва латът от 4,3.
Доста по-стабилно се държи и най вече не се самоизключва. А това Румъния <<>> България не е проблам, защото и двата си имат Български.

GALAXY S5 neo Gold
Цитирай
#40

(2015-01-09, 20:41:17)Fluffenstein написа:  
(2015-01-09, 16:27:50)SylaR написа:  Ако можеш да кажеш каква е разликата, че е през ODIN и Country: Romania от това да е BG и 4.4.2 като бързодействие има ли разлика спрямо 4.3 ? Аз от 19.12.2014 до сега имам 2 изгасвания 

Ми да, разликата се усеща. По плавно работи и липсва латът от 4,3.
Доста по-стабилно се държи и най вече не се самоизключва. А това Румъния <<>> България не е проблам, защото и двата си имат Български.

Благодаря  за отговора значи свалям http://www.sammobile.com/firmwares/downl...1_ROM.zip/ и действам по стъпките ?
---------------------
Всичко мина нормално за около 3 мин всичко беше готово
Цитирай
#41

(2015-01-10, 17:32:09)SylaR написа:  Благодаря  за отговора значи свалям http://www.sammobile.com/firmwares/downl...1_ROM.zip/ и действам по стъпките ?
---------------------
Всичко мина нормално за около 3 мин всичко беше готово

Радвам се, че всичко е минало нормално. Tummenupp

GALAXY S5 neo Gold
Цитирай
#42

И при мен мина добре . Ще дам отзиви след някакво време ползване Smile
Цитирай
#43

Моят също е със стоковия 4.3. и за сега нямам оплаквания, но щом казвате, че върви по-плавно се замислям и аз.
Цитирай
#44

Трябва ли да ми е рутнат телефона, за да ъпдейтна. В инструкциите не пише такова нещо, но все пак?

Samsung  Note 3 Neo--> Samsung  S9+ Coral Blue - - > Huawei mate 40 pro --> Samsung  s23 ultra

Цитирай
#45

Не трябва.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#46

Най-накрая и за България официален 4.4.2
Model: SM-N7505

Model name: GALAXY Note 3 Neo LTE
Country: Bulgaria
Version: Android 4.4.2
Changelist: 3882899
Build date: Wed, 14 Jan 2015 07:06:01 +0000
Product Code: BGL
PDA: N7505XXUCOA1
CSC: N7505OXXCOA1
MODEM: N7505XXUCNL1

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#47

За note 3 днес пуснаха 5.0 (СССР)

Samsung Galaxy Note 3 Neo
Samsung Galaxy Note 4
Samsung Galaxy Note 8
Samsung Galaxy S9
Samsung Galaxy Note 9
Samsung Galaxy Note 20 Ultra
Цитирай
#48

За сега само за N900, който у нас почти не се срещаше. Първо флагманите после и някои избрани модели включително и Нео-то.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#49

499 mb ъпдейт - почвам да свалям. ще споделя отзиви след инсталацията

1. поне при мен има около 40 мб по-малко заета РАМ (860 вместо стандардните 900)
2. промени в лаунчъра (иконките за мрежа и wi fi е първо което прави впечатление)
3. значително ускоряване в реакцията при минаване от едно меню/приложение в друго
4, google camera -> bokeh ефект
5. бъг с viber - не помни имената на контактите, само номерата им

LG Optimus 3D  ->  Samsung Galaxy Note 3 Neo
Цитирай
#50

Не виждам някаква промяна - иконката на батерията е бяла/не ми харесва/, нова иконка за настройки, за wi-fi не съм забелязал да е новаUndecided, активиране на камерата от заключен екран...общо взето абсолютно безполезни неща. По бърза реакция на телефона не забелязвам...батерията си държи, както с 4.3 - доста /ще видим за напред/. Лагът на хоум бутона, при стартиране на галерия и камера си остана.
Явно ще правя Хард ресет, но не ми се иска, че ще загубя неща...Разочарован съм, очаквах повече.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)