Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

AndroidBG в Tapatalk, проблеми, въпроси и дискусии.

[quote uid=14679 name="NoMaD" ]При мен излиза при влизане на форума - net : err_name_not_resolved[/quote]



Как се опитваш да регистрираш форума в приложението?
При мен успешно бе след

ввв. Forum.AndroidBG.Com

където ввв е www, но не знам защо ми слага директно http// след като напиша www. Smile

а не с http//..........


Изпратено от Xperia Z2

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
Аксесоари

Става въпрос за Forum fiend.

 
Цитирай

Иммено това имах в предвид колега.

Изпратено от Xperia Z2

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Аз написах само forum.androidbg.com и стана.

Sent from my MI 2S using Forum Fiend v1.3.

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай

И аз така и тръгна от раз.

Sent from my MI 3W using Forum Fiend v1.3.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай

Стана и при мен, като добавих www, ама не сменя езика в зависимост от системата на телефона, а и емотикони нещо не намерих.

Sent from my HTC One using Forum Fiend v1.3.

 
Цитирай

Вярно и аз не видях емотикони.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай

:-) За емот иконите, също и аз не виждам опция. Използвам тези във възможностите на самата клавиатура.

Но пък тук не ги разпознава като икони.


Изпратено от Xperia Z2

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

И аз не намитам емотикони, ама нали клавиатурата на телефона за това си има такива 😀😀

Sent from my C6903 using Forum Fiend v1.3.

Даа а сега като погледна от компа и емотиконите ми ги показва като квадратчета Big Grin

Sent from my SONY Xperia Z1 using Forum Fiend
Цитирай

А и таз реклама отдолу....БЛЯК!

Sent from my HTC One using Forum Fiend v1.3.

 
Цитирай

AdAway не я спира.

Строго погледнато сме off topic с постовете за Forum Fiend.

Sent from my MI 2S using Forum Fiend v1.3.

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай

Даа доста е досадна.... Иначе приложението има доста възможности за персонализиране.



Изпратено от SONY Xperia Z1
Цитирай

Връщам се на Тапата, по ми е удобна.

 
Цитирай

А старата версия на тапата наистина ли е толково по - добра от най - новата? Не ми се иска много да я пробвам, че ще вземе да ми хареса.
Цитирай

По-удобно откъм функционалност, поне за мене.

 
Цитирай

Реших все пак да пробвам стария и сложих 4.9.5. Но като цяло не виждам голяма разлика и пак го актуализирах.
Цитирай

(2015-01-12, 23:21:25)pavlinstoyanov написа:  Реших все пак да пробвам стария и сложих 4.9.5. Но като цяло не виждам голяма разлика и пак го актуализирах.
Най-малкото началния екран, където на половината е с реклама?

 
Цитирай

(2015-01-12, 23:21:25)pavlinstoyanov написа:  Реших все пак да пробвам стария и сложих 4.9.5. Но като цяло не виждам голяма разлика и пак го актуализирах.

А самия начин на преглед на форумите не видя ли?
Цитирай

(2015-01-12, 23:32:22)degman написа:  
(2015-01-12, 23:21:25)pavlinstoyanov написа:  Реших все пак да пробвам стария и сложих 4.9.5. Но като цяло не виждам голяма разлика и пак го актуализирах.

А самия начин на преглед на форумите не видя ли?

Видях го, и наистина там е по - голямата разлика, но на мен ми е удобно и по двата начина, а другите разлики не са толкова големи и за това реших пак да сложа новия.
Цитирай

(2015-01-12, 21:31:23)emski_vas написа:  Ако имате тапата инсталирана, дори и да не сте логнати, това си работи перфектно. Наистина не е лошо. Просто трябва да имате и тапа на телефона, но да не я ползвате. Все е нещо. Има едно друго приложение, което доста хвалят тук и там, но е около 2,50 лв. Може да го пробвам и да споделя по-късно.

Емо, кое е това другото приложение Smile
Цитирай

Forum Runner Пробвах го снощи и го върнах (платено е). Не мога да намеря през него нашия форум. То май си ползва някаква база данни за форумите и тя се поддържа от тея, които са направили приложението. Писах какви ли не ключови думи и все ми предлага други форуми.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай

(2015-01-05, 12:34:01)GH0STFACE написа:  Подпис (изпратено чрез.....) няма за нашия форум, защото не е активирана тази функция от Администратора при регистрацията на форума в tapatalk.com

Щом не е активирана при регистрацията, не може ли сега Администратора да я включи?
Цитирай

(2015-01-13, 15:25:17)emski_vas написа:  Forum Runner Пробвах го снощи и го върнах (платено е). Не мога да намеря през него нашия форум. То май си ползва някаква база данни за форумите и тя се поддържа от тея, които са направили приложението. Писах какви ли не ключови думи и все ми предлага други форуми.

Няма и да го намериш нашия форум. 
Forum Runner не е свързан с Tapatalk, а е алтернатива на tapatalk. За да се активира за даден форум, както за нашия, трябва да се свали APi-то (като плъгин), да се качи на сървъра при форума и да се активира. Това само admin го може, а дали ще е съгласен да го направи...божа работа.

(2015-01-13, 16:19:28)asbozh написа:  
(2015-01-05, 12:34:01)GH0STFACE написа:  Подпис (изпратено чрез.....) няма за нашия форум, защото не е активирана тази функция от Администратора при регистрацията на форума в tapatalk.com

Щом не е активирана при регистрацията, не може ли сега Администратора да я включи?

Записвам го в задачите към admin. Дали ще го направи, той ще си реши.
Цитирай

Прав си, не се бях замислил. Според мен не си заслужава играчката - приложението е платено и надали ще стане популярно.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай

(2015-01-13, 15:25:17)emski_vas написа:  Forum Runner Пробвах го снощи и го върнах (платено е). Не мога да намеря през него нашия форум. То май си ползва някаква база данни за форумите и тя се поддържа от тея, които са направили приложението. Писах какви ли не ключови думи и все ми предлага други форуми.

Позачетох се в сайта на Forum Runner и там пише, че за да се вижда даден форум в приложението трябва да му се инсталира специален plug-in, който е достъпен за изтегляне на сайта и е безплатен. Като гледам и платформата на нашия форум е сред поддържаните. Ако администраторите проявят интерес може да се направи една проба. Колкото приложения повече поддържат форума - толкова по-добре.

Едит: изпреварихте ме. Можете да изтриете този отговор

SIEMENS C35i --> ME45 --> Sony Erocsson k800i (custom firmware, camera driver, elfpack) --> Samsung Galaxy S III GT-I9300, 32GB, Blue, M-tel, ROM Blekota Note 5 Lite v5.2.2, 4.4.4 KitKat + Boeffla-Kernel v7.9

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)