Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Новата платформа на АндроидБГ - дискусии и въпроси

NoMaD, тази версия отлинка е инсталирана на телефона ми, но ми беше интересно каква е тази pro версия.

LG Optimus L9 II (4.4.2)Lenovo VIBE P1 Pro (P1a42) > Xiaomi Redmi 5+ 4GB/64GB
Цитирай
Аксесоари

(2015-01-07, 18:19:17)зенит-е написа:  ..но ми беше интересно каква е тази pro версия...
Ами има я тук : http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=172149 Blush

 
Цитирай

както каза nomad е станала безплатна и не пише про.... просто с таз версия/4.6.2/ ми е по лесно да се ориентирам.... както xda форума
Цитирай

Имам въпрос-аз ли съм кьор, или няма опция за редактиране на мненията?!
Цитирай

alisali1234, бъди напълно спокоен. Ти нямаш приблеми с очите, просто началниците на форума така са решили.

LG Optimus L9 II (4.4.2)Lenovo VIBE P1 Pro (P1a42) > Xiaomi Redmi 5+ 4GB/64GB
Цитирай

Е то много лошо така...я видиш някоя правописна грешка, я се сетиш за нещо след това...и трябва double post да правиш.
Цитирай

(2015-01-07, 20:00:51)alisali1234 написа:  Е то много лошо така...я видиш някоя правописна грешка, я се сетиш за нещо след това...и трябва double post да правиш.




Не се притеснявай. И за това е помислено. Само трябваше да прочетеш какво е написано на предишната страница.


(2015-01-06, 19:01:15)pavlinstoyanov написа:  
(2015-01-06, 18:51:28)siankatabg написа:  В новата платформа на форума,поредните мнения автоматично се сливат.Както казаха колегите вече на няколко места,бъдете търпеливи,работим всички по оправянето и нагласянето на форума и в близкото бъдеще всичко ще се изясни,уточни и нагоди,че да е по-удобно,както за вас,така и за нас.
Тоест вече щом не може да се редактира, ако съм пропуснал да напиша нещо, просто да напиша ново мнение и те ще се слеят?

(2015-01-06, 19:03:08)dido123 написа:  Да, защо не опиташ?

За двойния коментар не трябва да се притесняваме, а за това, че не можем да си редактираме правописните грешки, грешно натискане на бутона "Публикуване", а още не си написал всичко и т.н.... Примери хиляди. НО... Началниците така са решили и т'ва е.

LG Optimus L9 II (4.4.2)Lenovo VIBE P1 Pro (P1a42) > Xiaomi Redmi 5+ 4GB/64GB
Цитирай

Темата по подразбиране става все по-добра, особено със смяната на банера (стария беше нелеп - синьо лого на зелен фон). В тази връзка имам предложение, за което съм сигурен, че вече е помислено, но все пак...
Има ли възможност да се сменят черните/сиви топки пред разделите със сиви (за теми без нови мнения) и зелени (за теми с нови) андроидчета? Blush Това е нещото, което много ми липсва от стария форум.

[Изображение: d87b9de7cf12aa7b.png]
пп. Ха, старите иконки са се завърнали! Buga

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

при мен си стои синьото лого и топките
Цитирай

Натисни Ctrl+ F5 като си в браузъра и на началната страница.
Цитирай

Все още си стоят топките
Цитирай

Аз и с чистене на cache, history и т.н. пробвах, но все още го няма андроидчето.

Samsung S21 Android 12 | Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE Wear OS 3.5

Цитирай

Има някакъв проблем в системата. Изчезва положителната репутация, а остава само отрицателната. Която съм получил и която съм давал.
Цитирай

Андроидчетата аз ги добавих към картинката, за визуална демонстрация. Не са сменени във форума. Затова ми беше и предложението.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

Връщай се!
Аз си сложих 4.9.5 от темата за Тапата в форума и съм много доволен
Цитирай

Първно - една забележка, тук...
[Изображение: attachment.php?aid=242]
... няма ли да е по-добре да пише United States/US/или нещо подобно.



Второ - ако може да се добави тази навигация...
[Изображение: attachment.php?aid=243]
... да я има и най-долу на всяка страница, ще е много удобно да я има и там, вместо да скролваме до горе за да натисна където искаме да отидем.



Трето - Долу до прикачените файлове, може ли да се постави и бутон копиране на URL (на прикачения файл), което да води директно до това https://forum.androidbg.com/attachment.php?aid=244 (пример) а не само да изкарва attachment=244. За да може по-лесно да сложа прикачения файл в img tag (пример)
[Изображение: attachment.php?aid=244]

 
Четвърто - Бутона редактирай много ми липсва.


Прикачени файлове Миниатюри
       
.jpg USA.jpg Размер: 25.46 KB  Сваляния: 245

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай

всеки път когато някой отвори нова тема, ми се изпраща имейл.... някой да има представа как да "махна" тез известия и да не се изпращат имейли...
Цитирай

От настройките на профила ти.

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай

При мен се появи опция "Редактирай" на постовете. При другите как е? Smile

 
Цитирай

Да, вече я има.
Цитирай

В раздел "Регистрация" прочетох това : ...Регистрацията е безплатна и отнемЯ няколко минутки. Smile

 
Цитирай

Най-хубавото нещо което направихте… да се зарежда в tapatalk форума, евалата.
Не ми се зарежда профила, не ми се вижда аватара, следователно не мога да си добавя снимка за аватар.

Moto G9 Plus - Stock ROM
Цитирай

От тапата не можеш да ги направиш тези работи. Влезни в сайта и си смени аватара.

Mi 11 Lite 5G
Цитирай

Напротив и на тапата си има снимка, но ако имаш добавена такава през форума показва нея.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай

Това имах предвид и аз, че не можеш да редактираш профила си в forum.android.bg през Тапаталк, а само от сайта.

Mi 11 Lite 5G
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)